سگ شما ممکن است روزی شخصیت بازی ویدیویی باشد

2020-06-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 dog1

محقق Sinead Kearney دوربین ها را برای جمع آوری داده های ضبط حرکت سگ کمری تنظیم می کند.


University of Bath

تبدیل فناوری Fido محبوب شما به یک شخصیت بازی ویدیویی یا ستاره فیلم می تواند به لطف فناوری رایانه ای جدید که توسط محققان انگلستان توسعه یافته است ، بسیار آسان تر شود. این تکنیک به فیلمسازان ، توسعه دهندگان بازی و حتی همراهان مفتخر و پرافتخار روش کمتری برای دیجیتالی کردن سگ ها ارائه می دهد.

محققان دانشگاه حمام مرکز تجزیه و تحلیل حرکت ، تحقیقات سرگرمی و برنامه های کاربردی یک نرم افزار رایانه ای ایجاد کردند مدلی که می تواند سگها را با استفاده از تنها یک نوع دوربین دیجیتالیزه کند ، و بدون نیاز به یک کت و شلوار جابجایی فانتزی .

تیم تحقیق حرکات ۱۴ نژاد مختلف سگ را رقمی زد . برای گرفتن داده های اولیه برای تحقیقات خود ، اعضای تیم از سگ ها ، از جمله نژادهایی مانند توری و ماسوره ، با لباس مخصوص ضبط حرکت استفاده کردند ، سپس توله سگ ها را که حرکاتی مانند راه رفتن ، قدم زدن و پریدن انجام می دادند ، فیلمبرداری کردند.

با استفاده از داده های جمع آوری گردیده ، محققان یک مدل رایانه ای ایجاد کردند که می تواند نژادهای مختلف را پیش بینی و تکثیر کند. داده های سه‌بعدی بدون نیاز به پوشیدن لباسهای ضبط حرکتی ، برای فیلمبرداری از سگها قابل استفاده است. از آنجا که بیایید با آن روبرو شویم: احتمالاً سگها از پوشاندن نشانگرها قدردانی نمی کنند.

مدل کامپیوتر جدید همچنین از نیاز به تجهیزات گران قیمت برای دیجیتالی کردن سگ ها جلوگیری می کند. یک دوربین RGBD انجام خواهد داد. دوربین های دیجیتالی سنتی رنگ های قرمز ، سبز و آبی را در هر پیکسل ضبط می کنند ، اما دوربین های RGBD همچنین برای هر پیکسل فاصله سوژه را از دوربین ضبط می کنند.

“این اولین باری است که از تصاویر RGBD برای ردیابی حرکت سگ ها با استفاده از یک دوربین واحد استفاده می شود ، که بسیار مقرون به صرفه تر از سیستم های ضبط حرکت سنتی است که به چندین دوربین نیاز دارند.” محقق سینیاد کرنی گفت: بیانیه .

این فن آوری می تواند به فیلمسازان و توسعه دهندگان بازی در بودجه های تنگ راه دهد تا بتواند حیوانات دیجیتالی گردیده تر و واقعی تر را به پروژه های خلاقانه خود اضافه کند بدون نیاز به تجهیزات قیمتی.

“تحقیقات ما می تواند به تولید واقعی تر حیوانات مجازی کمک کند. فیلم ها و بازی های ویدئویی ، ” Kearney اضافه کرد. “صاحبان سگ نیز می توانند از آن استفاده کنند تا یک نمایش دیجیتالی سه بعدی از حیوان خانگی خود را بر روی رایانه خود بسازند.”

همچنین این امر می تواند به افراد کمک کند تا بهبودی بیماران از آسیب و بیماری را کنترل کنند.

تیم تحقیق خود را در کنفرانس سالانه ویژن رایانه و شناخت الگو کنفرانس به صورت آنلاین در ۱۴ ژوئن ارائه داد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت