گوگل اعلام کرده است که تا سال ۲۰۲۵ تنوع در رهبری ۳۰ درصد افزایش خواهد یافت

2020-06-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 google-hq-sede-mountain-view.jpg

Google اعلام كرد ابتكارات حقوقي نژادي جديد.


Angela Lang / CNET

ساندار پیچای مدیر عامل گوگل در روز چهارشنبه گفت که غول جستجو تعداد بیشتری از کارمندان سیاه پوست ، و همچنین کارمندان سایر “گروه های کم نماینده” را به رده های رهبری خود اضافه می کند. این شرکت قول بهبود ۳۰٪ در پنج سال آینده را داده است.

این وعده بخشی از تعهدات گسترده تری است که گوگل در مورد حقوق نژادی اعلام کرد. این در حالی است که مردم در سراسر جهان پس از کشتن چند سیاهپوست به دست پلیس ، از جمله جورج فلوید ، برونا تیلور و ریشارد بروکس ، به نژادپرستی سیستمی اعتراض کرده اند.

“طی چند هفته گذشته ، حملات خشونت آمیز و نژادپرستانه علیه جامعه سیاه مجبور گردیده اند. جهان باید به نژادپرستی ساختاری و سیستمی که سیاه پوستان در طول نسل ها تجربه کرده اند ، توجه کند. ” “جستجوی من برای پاسخها از درون دیوارهای ما شروع گردیده است.”

پیچای گفت گوگل سعی خواهد کرد با ارسال لیست های شغلی در داخل و خارج از کشور ، و افزایش سرمایه گذاری در مکانهایی از جمله آتلانتا و واشنگتن دی سی ، به هدف تنوع خود برای رهبری برسد. شهرهایی با جمعیت سیاه بزرگ. در گوگل ، کارمندان سیاهپوست فقط ۳٫۷ درصد از نیروی کار خود را در ایالات متحده تشکیل می دهند ، که از ۳٫۳ درصد در سال گذشته به تدریج افزایش یافته است.

Google همچنین برای حمایت از صاحبان مشاغل سیاه ، بنیانگذاران راه اندازی و توسعه دهندگان ، بسته ای ۱۷۵ میلیون دلاری را اعلام کرد. این شامل ۱۰۰ میلیون دلار برای شرکتهای سرمایه گذاری با مشارکت سیاه و سازمانهای نوپا و ۵۰ میلیون دلار برای مشاغل کوچک متمرکز بر جامعه سیاه است. این تعهد از یک صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری جداگانه که هفته گذشته توسط YouTube اعلام گردیده بود برای حمایت از سازندگان سیاهپوست در سکوی ویدیو خبر داد.

Pichai همچنین گفت گوگل در حال ایجاد یک کارگروه برای پیاده سازی ایده هایی است که به محصولات Google کمک می کند تا بهتر خدمت کنند کاربران سیاه پوست

تعهدات جدید در حالی صورت می گیرد كه گوگل با انتقاد از نحوه برخورد با موضوعات تنوع روبرو گردیده است. براساس گزارش NBC News ، این شرکت به متهم گردیده است که تلاش های تنوع خود را ، از جمله برش و برون سپاری جلسات آموزش کارمندان ، بازگرداند. گوگل انكار كرد كه تلاشهای خود را تقلیل دهد ، و پیچای در اوایل این ماه گفت که تنوع یک ارزش “اساسی” برای گوگل است.

در جلسه سهامداران اوایل این ماه ، این شرکت پیشنهاد سهامدار را رد کرد. خواستار بسته های پرداختی مدیران به اهداف تنوع و گنجاندن آنها گردید. این عمل توسط برخی دیگر از غول های فناوری اتخاذ گردیده است ، از جمله IBM و Intel .


اکنون بازی:
تماشای این:

غول های فنی وعده می دهند که برای پایان دادن به نژادی بی عدالتی ، CES …۱:۳۳

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت