عبور از حیوانات: New Horizons دارای جزیره فست فود KFC است

2020-06-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 kfcbig2

سرهنگ ساندرز شما را در جزیره KFC در عبور حیوانات استقبال می کند.


KFC فیلیپین

اگر شخصیت Animal Crossing شما در حال جوجه جوجه های سرخ گردیده است ، یا فقط می خواهد با سرهنگ ساندرز دوست شود ، [KFC] KFC (قبلاً با نام مرغ سرخ گردیده کنتاکی) در حال حاضر مجازی ] رستوران فست فود در بازی محبوب Nintendo .

با شروع چهارشنبه ، KFC فیلیپین در جزیره مخصوص خود را دارد. عبور حیوانات: New Horizons که بازیکنان می توانند به یک رستوران زیبا KFC مراجعه کنند و با غرفه ها و صندلی های قرمز و سفید تکمیل شوند. ، منوها ، یک بوفه و سطل کوچک مرغ سرخ گردیده.

جزیره KFC همچنین مسیرهای پیاده روی زیادی را برای کاوش در کنار گلهای زیبا ، درختان چمنزارها و آبشارهای متحرک اما شاید این جزیره را از هر یک از دوستان مرغ حیوانات عبور حیوانات خود مخفی نگه دارید ، فقط برای اینکه در کنار آن باشید.

بازیکنان Crossing Animal همچنین شانس بردن یک سطل مرغ واقعی مرغ توسط محل استقرار سرهنگ ساندرز در جزیره. بازیکنان باید منتظر بمانند تا لینک دعوت در حساب های رسانه های اجتماعی KFC فیلیپین ظاهر شود قبل از اینکه بتوانند به شکار بروند.

سرهنگ ساندرز بسیار حیرت انگیز است و فقط در ساعت های مشخصی در طول روز ظاهر می شود. اما هنگامی که یک بازیکن او را پیدا کرد ، سرهنگ کد ویژه ای را برای بازیکنان ارائه می دهد تا از یک عکس تصویری عکس بگیرند تا اثبات حساب کاربری توییتر KFC فیلیپین را نشان دهند.

متأسفانه بازیکنان فقط می توانند مرغ رایگان را در رستوران های KFC در فیلیپین بدست آورند ، اما در اینجا امیدوار هستند حق رای دادن به زودی مسابقه را به مکان های KFC در سایر کشورها باز می کند.

دسترسی به جزیره KFC در گذر از حیوانات: Horizons New در تاریخ ۱۷ ژوئن آغاز می شود و در تاریخ ۲۲ ژوئن به پایان می رسد.


اکنون بازی:
این را تماشا کنید:

زمان خود را در عبور از حیوانات به حداکثر برسانید: New Horizons۳:۲۷

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت