عمیق هری پاتر مریل استریپ را به عنوان دولورس امبریج درج می کند

2020-06-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 screen-shot-2020-06-18-at-8-56-18-am.png

مریل استریپ به عنوان ایملدا استونتون به عنوان دولورس امبریج.


AsArt / YouTube؛ تصویر توسط CNET

Deepfakes کاربردهای بسیار تردیدآمیز خود را دارد ، اما وقتی آنها این طور نیستند ، به عنوان مثال ، جایگزین کردن بیل پولمن با دونالد ترامپ برای سخنرانی در روز استقلال ، آنها بسیار موثر هستند روش تجسم تجدید چاپ فیلم های معروف. چگونه می توان درباره هری پاتر و نظم ققنوس؟

عمیق از YouTuber AsArt جایگزین ایملدا استونتون با مریل استریپ در نقش دولورس امبریج گردید. این استاد دفاع در برابر هنرهای تاریک است که توصیف می کند شبیه یک وزغ بزرگ و کم رنگ است ، و عشق او به بچه گربه ها و سایر موارد مربوط به رابطه جنسی به بی رحمی او نسبت به هری اعتقاد دارد.

چندین صحنه انتخاب در اینجا بازی می شود ، از جمله آن جایی که اومبریج دارای خط نوشتن با هری مخصوص است که نیازی به جوهر ندارد.

“می دانید من واقعاً از بچه ها متنفرم” – یک خط کلاسیک اومبریج که استریپ میخ آن را میخکوب می کند.

وزارت سیاست جادو به کنار ، این یک داستان عمیق و یکپارچه است. که به نوعی توانایی استریپ را در تضعیف ظریف ضربه می زند. Big Little Lies Streep به او در زندگی واقعی شغل می داد.

اکنون برای مدتی از فناوری دستکاری ویدیوی Deepfake برای بازیابی نقش ها با بازیگران مختلف استفاده گردیده است ، بدون آنکه مجبور شود کل فیلم را بازسازی کند. شما می توانید بیل هادر را به عنوان T-1000 در Terminator 2 ، و رابرت داونی جونیور و تام هالند را به عنوان Doc Brown و Marty McFly در بازگشت به آینده ببینید. همه چیز فوق العاده چشمگیر و بسیار نگران کننده است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت