رسانه های تکنیکی و اجتماعی باعث می شوند که احساس تنهایی تر از همیشه کنیم

2020-06-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت شما یک روز اجتماعی داشته اید. دویست دوستان در فیس بوک پیام های تولد را منتشر کردند ، فیلم شما از آقای Meow در حال خرد کردن لکه کاغذ توالت ده ها بازتولید گردید ، و تمام تعارفات در آخرین عکس سلفی اینستاگرام ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

شما یک روز اجتماعی داشته اید. دویست دوستان در فیس بوک پیام های تولد را منتشر کردند ، فیلم شما از آقای Meow در حال خرد کردن لکه کاغذ توالت ده ها بازتولید گردید ، و تمام تعارفات در آخرین عکس سلفی اینستاگرام خود را با صدای یک swagger اضافی تند زد. با این حال ، شما نمی توانید کمک کنید ، اما متوجه دردی هستید که تنها می تواند به عنوان [تنهایی] توصیف شود.

این که ما حتی اگر اتصال به هم پیوسته ممکن است مانند یک تناقض باگردید ، اینگونه احساس می کنیم. اما واقعیتها واضح است: پیوندهای مجازی ثابت اغلب می توانند احساس تنهایی را تقویت کنند.

“فن آوری های مرتبط با اینترنت در درک ادراک از ما بسیار عالی هستند” ، می گوید: دکتر الیاس ابوجاود ، روانپزشک دانشگاه استنفورد که درباره تقاطع روانشناسی و فناوری می نویسد. به گفته وی ، حقیقت این است که زمان و انرژی صرف گردیده برای اتصالات بی شماری در رسانه های اجتماعی ممکن است به قیمت روابط ریشه دار تر ، واقعاً پشتیبان و واقعاً نزدیک انجام شود.

تنهایی ، که شرایط جهانی جهانی است ، مدت ها قبل از این که بتوانیم وجود داشته باگردید وجود داشته است. مقایسه تعداد پیروان ، البته. توماس وولف ، نویسنده رمان نویس نوشت: “تنهایی همیشه تجربه اصلی و اجتناب ناپذیر هر انسان بوده است.” براساس مطالعات ، این امر بر تعداد فزاینده مردم تأثیر می گذارد ، حتی با هگردیدار برخی از بیماری های همه گیر تنهائی . حداقل یک دانشمند برای کاهش درد آن روی قرص کار می کند.

فناوری نمی تواند همه مقصر بودن تنهایی ما باگردید. خلق و خوی ، سلامت روان و وقایع جدا گردیده از قبیل حرکتهای درون کشور ، تغییر شغل ، طلاق و مرگ عزیزان نیز نقش بسزایی دارند. بعلاوه ، سؤال علیت در مقابل همبستگی وجود دارد: دشوار است كه بگوییم آیا ما به دلیل تمام مدتی كه در اینترنت می گذرانیم تنها هستیم تنها هستیم و یا وقت زیادی را به صورت آنلاین می گذرانیم زیرا تنها هستیم.

اما کارشناسان می گویند تعامل ما با فناوری تجربه تنهایی را به شکلی غیرقابل انکار شکل می دهد. این فقط فناوری نیست که توهم اتصال را ایجاد می کند. امکانات بی پایان برای تعامل تحمل ما را برای تنهایی کاهش می دهد در حالی که انتظارات راجع به تعداد ، سرعت و فرکانس اتصالات ما افزایش می یابد.

سوزان مت ، استاد تاریخ در دانشگاه ایالتی وبر در می گوید: “فرهنگ ما این انتظارات را بر ما برجسته كرده است كه اگر موفقیت آمیز باشیم ، باید به شبکه عظیمی از تماسها برسیم.” اوگدن ، یوتا ، که در تاریخ احساسات تخصص دارد. “این مجموعه انتظارات اضافی تجربه تنهایی را سخت تر می کند. پدربزرگ و مادربزرگ و مادربزرگ ما فکر نمی کردند که آنها به طور متوسط ​​۳۳۸ دوست در فیس بوک داشته باشند.”

مت ، به همراه لوک فرناندز ، استاد محاسبات در دانشگاه ایالتی وبر ، در ارتباط بین فناوری و احساسات در کتاب ۲۰۱۹ خود بی حوصله ، تنها ، عصبانی ، احمقانه: تغییر احساسات درباره فناوری ، از تلگراف تا توییتر . با یادداشت نامه ها ، خاطرات و خاطرات ، آنها دریافتند که اگرچه نیاکان ما بدون فیس بوک نیز احساس تنهایی می کنند ، انتظارات کمتری نسبت به تعداد دوستی هایی که باید داشتند داشته باشند. آنها همچنین تنهایی را جزء اجتناب ناپذیر انسان بودن می دانستند.

پیشانی های ما نیز با عکس های تعطیل و پست های بی پایان در اینستاگرام و پست های مربوط به کودکانی که به نظر می رسد ناتوان از چیزی جز کوتاه بودن نیستند ، روبرو نگردیده اند. مطالعات متعدد نشان داده اند كه رسانه هاي اجتماعي مي توانند منجر به احساس افسردگي ، افسردگي ، ناكافي بودن و انزوا شوند ، زيرا افراد زندگي خود را با نسخه هاي دقيق هر يك از آنها مقايسه مي كنند.

بسیاری از موضوعاتی که مت و فرناندز برای کتاب خود مصاحبه کرده اند ، در مورد این نوع FOMO یا ترس از گم گردیدن صحبت می کنند. مت می گوید: “این اضطراب ها آشکارتر گردید ،” به آنها این احساس را می داد که “چیزی در جریان بود و بخشی از آنها نبودند ، این احساس غفلت یا رها گردیدن” بود.

تنهایی ، یک تجارت بزرگ

فناوری ، همانطور که COVID-19 از همیشه شفاف تر گردیده است ، می تواند افراد را به روش های شگفت انگیز [۱۹۴۵۹۲۰۴] و پیوند دهد. این مرزها از مرزهای جغرافیایی عبور می کند ، جوامع را گسترش می دهد و جهان را برای کسانی که دسترسی محدود به آن دارند محدود می کند. اما این مزایا می تواند با هزینه ای همراه باگردید. ابوجاود می گوید: “[Technology] می تواند ما را با فعالیت های بی پایان که پهنای باند روانی ما را اشغال می کند ، منحرف کند و مانع از شناخت کمبود روابط شود که ممکن است نشانه زندگی اجتماعی ما باگردید.”

همچنین می تواند ما را از بهره مندی از پاداش های احتمالی تنهایی و پسر عموی نزدیک آن ، کسالت جلوگیری کند. هر دو می توانند حداقل در دوزهای محدود منجر به خودآگاهی ، خلاقیت و قدردانی عمیق تر از روابط معنادار شوند.

اما تنهایی می تواند ویران کننده ، حتی وحشتناک باگردید. یک حجاب تاریک. ابوجاوود ، كه كتاب هایش [ را شامل می شود. تقریباً شما: قدرتهای خطرناک شخصیتی E: می گوید: “تنهایی و دنیای خطرناکی مانند جهانی که ما در ترکیب آن به چالش کشیده می شویم.” . “آنها احساس آسیب پذیری را ایجاد می کنند و باعث می شوند افراد احساس کنند که فاقد شبکه ایمنی یا مادام العمر هستند. اگر به رسمیت شناخته نشوند و مورد توجه قرار گیرند ، می توانند در افسردگی و دیگر حالات منفی نیز نقش داشته باشند.”

ارتباط با دیگران فقط یک کلیک فاصله دارد ، اما گاهی اوقات آن اتصال سریع و آسان با قیمتی صورت می گیرد.

آنجلا لانگ / CNET

تنهایی پیامدهای پزشکی دیگری دارد. مطالعات تنهایی را به بیماری های قلبی ، دیابت ، زوال عقل و سیستم ایمنی را تضعیف کرده است ، و آن را پیش بینی کننده قوی مرگ زودرس نامیده می شود. .

یک نظرسنجی ۲۰۱۸ از شرکت خدمات درمانی Cigna نشان داد که تقریبا نیمی از آمریکایی ها گاهی اوقات یا همیشه احساس تنهایی یا کنار گذاشتن گزارش می دهند ، اگرچه استفاده از رسانه های اجتماعی به خودی خود پیش بینی کننده سطح تنهایی نیست. محققان با استفاده از مقیاس تنهایی UCLA UCLA ، ۲۰،۰۰۰ نفر را ۱۸ سال و بالاتر ارزیابی کردند ، پرسشنامه ای ۲۰ ماده ای که برای ارزیابی احساسات ذهنی تنهایی و انزوا اجتماعی ساخته گردیده است.

نورمن کوزینز ، روزنامه نگار و نویسنده نوشت: “تلاش ابدی انسان منحصر به فرد خرد کردن تنهایی اوست.” ما ذاتاً موجودات اجتماعی هستیم و انسان شناسان می گویند تعاملات اجتماعی ما نقش مهمی در تکامل ما به عنوان یک گونه داشته است.

با توجه به چگونگی احساس تنهایی احساسات فجیع آور ، جای تعجب نیست که سخت افزار و نرم افزاری که نوید اتصال فوری را دارند ، چنین دلهره گسترده ای دارند.

فرناندز می گوید: “آنها قصد فروش علائم تنهایی ما را دارند.” “این چیزی است که رسانه های اجتماعی تا حدودی در مورد آن است ، راهی برای کالایی و آسیب شناسی تنهایی و درمانی به ما ارائه می دهد. اگر اپیدمی تنهایی وجود داشته باگردید ، با ملزومات سرمایه داری همراه خواهد بود.”

او آن را “صنعت تنهایی” می نامد.

Dan Schawbel نوشت: بازگشت به انسان: چگونه رهبران بزرگ رهبران را ایجاد می کنند در عصر انزوا ارتباط برقرار می کنند و مکانهای کاری را در مورد روندهای فعلی به عنوان شریک زندگی شرکت توصیه می کنند Intelligence Market .

او موافق است كه فن آوری سهم عظیمی در ساخت دستگاه ها ، برنامه ها و خدماتی دارد كه از بین بردن آنها غیرممكن است. وی تأکید می کند ، اما ما در مقابل لامپ های دیجیتال بی دفاع نیستیم.

او می گوید: “این تقصیر و تقصیر فن آوری ما است.” “شرکت های بزرگ فن آوری در حال طراحی دستگاه های خود هستند تا اعتیاد آور باشند زیرا این مدل کسب و کار آنها است … اما ما نیز مقصر هستیم زیرا شما می توانید فناوری را خراب کنید ، می توانید جدا شوید. این یک انتخاب است.”

فناوری و شخصیت ، یک تاریخ

یک خانواده فرانسوی در سال ۱۹۲۵ در اطراف یک دستگاه پیشگام ، رادیو جمع می شوند. در آن زمان ، “این عقیده که شما می توانید در خانه خود همراه باشید و از جاهای دیگر به داخل آن لوله کشی کنید ، چیز شگفت آوری بود. “سوزان مت مورخ می گوید. او می گوید ، این همچنین عدم تحمل تنهایی را پرورش داده است.

Photo12 / UIG / گتی ایماژ

فناوری مدتها قبل از لایک کردن اینستاگرام و توییتر توییتر ، احساسات و عادات را شکل داده است.

وقتی مثلاً در اواخر قرن نوزدهم آینه ها مقرون به صرفه گردیدند ، آنها “مردم را به این فکر انداختند که چطور به دیگران بسیار بیشتر از گذشته فکر می کردند.” عکاسی ، به همین ترتیب ، پرتره هایی را فراتر از قلمرو ثروتمندان گسترش داد ، و توانایی مردم را برای ارائه تصاویر در تصاویر دموکراتیک کرد ، و همزمان سطح مهارت های خود را بررسی کرد.

سپس دهه های ۱۹۲۰ و ۱۹۳۰ یک فناوری به وجود آورد که به طور ناگهانی می تواند سکوت را با چرخش دستگیره پر کند: رادیو. احساس تنهایی با خانواده جمع گردیده در اتاق نشیمن در “آشنای قدرتمند Wurlitzer از صدا” ، که او یکی از منتقدین آن را صداگذاری کرد ، دشوار بود.

ما عادت کرده ایم که YouTubers را به خانه های خود دعوت کنیم ، اما در آن زمان ، “این ایده که می توانستید در خانه خود همراهانی داشته باشید که از جاهای دیگر به داخل آن لوله کشی گردیده بودند ، چیزی برای تعجب بود.” او می گوید ، این همچنین عدم تحمل تنهایی را ایجاد کرده است ، مانند آنچه که بسیاری به تلفن های هوشمند و اینترنت نسبت می دهند.

فراتر از رژه ثابت فعالیت های زوم نیست که زندگی ما را در حین محاصره کردن پر می کند تا ببینید که تنهایی یک کشور است که خیلی ها ترجیح می دهند از آن دوری کنند.

“اما هیچ چیز باعث نمی شود اتاق احساس خالی تر از آن شود که بخواهیم کسی در آن باگردید ،” شاعر کالا کوین نوشت.

مطالعه Cigna نشان داد که افرادی که در تعامل های معنادار و مکرر در درون شخص شرکت می کنند ، از نمره تنهایی پایین تر برخوردار بوده و سلامت بهتری را نسبت به افرادی که به ندرت با دیگران در ارتباط هستند روبرو می شوند. محققانی که تنهایی را مطالعه می کنند می گویند که فناوری می تواند به ایجاد و تقویت ارتباطات معنی دار کمک کند. اما نمی تواند آنها را جایگزین کند.

شاول تحقیق از دانشگاه آكسفورد را كه از ۱۵۰ دوست فیسبوك پیدا گردیده استناد می كند ، وقتی واقعاً به یك دوست واقعی نیاز دارید ، واقعاً می توانید فقط روی چهار نفر حساب كنید. نوعی که شما را از بیمارستان پس از عمل انتخاب می کند ، به شما کمک می کند تا روز حرکت را جابجا کنید و به شما گوش می دهد که برای شانزدهمین بار شکسته گردیدن خود را پراکنده کنید زیرا باید یکبار دیگر آنرا پردازش کنید ، قول .

“اگر ما از طریق این همه مطالعات بدانیم كه ریشه خوشبختی روابط است ،” او می پرسد ، “چرا ما به فناوری اجازه می دهیم ما را فریب دهد كه فكر می كنیم بیش از آنچه داریم؟”

وارد کنید خستگی بزرگنمایی ، شرایط بسیار بحث گردیده ، که می تواند در نهایت به عنوان یک پیشگام در دستیابی مجدد برای اتصالات فراتر از پیام های تولد فیس بوک باگردید.

“آنچه ما از coronavirus آموخته ایم ، هرچه بیشتر از فناوری استفاده می کنیم ، بیشتر می خواهیم شخصی در ارتباط با افراد دیگر باشیم.” “این به ما فشار می آورد تا انسانی تر باشیم.”

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت