Lordstown Motors نمای داخلی وانت الکتریکی استقامت را نشان می دهد

2020-06-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 طرح داخلی کامیون برقی لیندستاون موتور تحمل

Lordstown Motors

Lordstown Motors به ​​آرامی اما مطمئناً در حال بسته گردیدن در نمایشگاه بزرگ خود برای وانت الکتریکی استقامتی است. در حالی که ما عکسهای بی شماری از نمونه اولیه را در طرح های مختلف و تفاسیر مشاهده کرده ایم ، ما هرگز نمی دانیم چه چیزی در داخل کمین است.

روز چهارشنبه ، LM تعدادی طرح داخلی را منتشر کرد که برای اولین بار جزئیات کابین خلبان استقامتی را نشان می داد. این ها به صورت طرح هایی با هدف تولید هستند ، بنابراین مجمع نهایی باید از بسیاری جهات به این شکل باگردید.

پیش از راننده ، و در سراسر داشبورد پوشانده گردیده است ، صفحه نمایش گسترده ای است که بیش از آنکه اطلاعات ضروری را برای راننده به نمایش بگذارد و هر نوع بسته LM infotainment را در وانت کنترل کند. یک فرمان نسبتاً تولیدی در جای خود قرار دارد ، صندلی ها بسیار معمولی به نظر می رسند و یک کنسول مرکزی معمولی وجود دارد. به نظر می رسد برخی از کنترل های HVAC دقیقاً زیر صفحه در مرکز کابین قرار گرفته اند و همچنین به نظر می رسد که دریچه های کابین از قسمت بالایی داشبورد در امتداد جلوی کابین کشیده می شوند. این خط در واقع یادآور برخی از طراحی های خارجی Endurance است.

طرح دوم نشان می دهد که این شیفت یا بر روی داشبورد به سبک فشار دکمه ای خواهد نشست یا راننده از طریق شماره گیری روی کنسول یک دنده را انتخاب می کند. همچنین چند آرم مختلف LM برای فرمان روی صفحه نمایش نیز وجود دارد. LM گفت که با لابراتوارهای Hydra Design برای زنده ماندن طراحی های بیرونی و داخلی همکاری می کند و کار این شرکت با اولین وانت نمونه اولیه که در تاریخ ۲۵ ژوئن نمایش داده می شود نمایش داده می شود.

ما هیچ اطلاعاتی در مورد باتری وانت نداریم ، چه قدرتی ایجاد می کند یا چه دامنه ای را به دنبال ما می کند ، اما امیدواریم وقتی که اطلاعات بیشتری کسب کنیم اولین کامیون برقی آنچه ما می دانیم این است که LM متعهد گردیده است موتورهای الکتریکی درون چرخ را با استفاده از استقامت – که یک شاهکار قدرتمند از خودش است ، تولید کند. این شرکت قبلاً مورد توجه بسیاری از ناوگان ها قرار گرفته است . این وانت ابتدا به خریداران ناوگان خدمت می کند و LM تعداد انگشت شماری از نامه نیت را در اختیار دارد تا شرکت های مختلف بتوانند استقامت را خریداری کنند. اولین تحویل ها باید در ژانویه سال ۲۰۲۱ انجام شود.


اکنون در حال پخش:
تماشای این:

کامیون های برقی را که می خواهند نمایش را از آنجا سرقت کنند ، ببینید …۵:۴۷

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت