چه کسی می گوید شما نمی توانید فضای ذخیره سازی را به آیفون اضافه کنید؟ یک فلش مموری آیفون ۱۲۸ گیگابایتی را با قیمت ۱۸ دلار دریافت کنید

2020-06-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 besdio-flash-drive

BesDio

اگر شما یک آیفون دارید ، بدون شک یکی از انتقادهای اصلی را که توسط کاربران اندرویدی در تلفن شما ایجاد گردیده است شنیده اید: شما نمی توانید حافظه آن را با یک کارت microSD گسترش دهید. خوب ، درست است اما با کمی هوشمندی می توانید ظرفیت حافظه آیفون خود را با یک درایو فلش گسترش دهید. مرتب سازی بر با احتیاط. اما من در یک لحظه به آن خواهم رسید. در حال حاضر ، فقط لذت بردن از این واقعیت است که به هیچ وجه از لحاظ فنی امکان پذیر است ، مانند آموزش یک retriever طلایی برای اینکه حسابدار شوید. اگر شما فریب خورده اید ، می توانید هنگامی که کد تخفیف JWYQK292 را هنگام خرید استفاده می کنید ، [۱۸۶۵۹۰۰۴] the128GB BesDio iPhone Flash Drive را به قیمت ۱۸ دلار دریافت کنید.

این اولین بار نیست که ما به فلش درایو BesDio اشاره کردیم ، اما این یک افت بزرگ در قیمت است – آخرین باری که قیمت آن ۲۷ دلار بود.

اکنون ، درک کنید که تعداد فلش وجود دارد. درایو برای آیفون ، و همه آنها از این واقعیت رنج می برند که آنچه اتفاق می افتد در اینجا فقط به نوعی به سختی ممکن است. اپل این قابلیت را در iOS iOS ایجاد نکرد و به همین دلیل برای از بین بردن آن راه حل های مختلفی لازم است. برای فعال کردن فلش درایو باید از برنامه ای به نام iPlugMate استفاده کنید و عمدتاً برای صرفه جویی در عکس ها و فیلم ها از برنامه دوربین به طور مستقیم در درایو یا بارگیری رسانه از رول دوربین به درایو بیرونی مفید است تا فضای دیگری برای موارد دیگر ایجاد شود. در درایو فلش قابل ذخیره نیست.

وقتی Cheapskate ریک آخرین بار در مورد iPlugMate نوشت ، وی خاطرنشان کرد که این برنامه مدتی به روز نگردیده است. من می توانم تأیید کنم که حداقل از آن زمان که او نوشت ، چند بار به روز گردیده است.

خط پایین: محدودیت ها؟ بله اما این تنها ۱۸ دلار است و به شما امکان می دهد فضای دیگری را در iPhone خود کسب کنید. اگر تلفنی با حجم متوسطی در اختیار دارید که همیشه در خطر پر گردیدن آن است ، این می تواند یک خدادادی باگردید.


اکنون بازی:
تماشای این:

iOS 14: همه چیز را می دانیم۷:۰۵


Cheapskate CNET وب سایت را برای معاملات عالی در مورد محصولات فناوری و موارد دیگر جستجو می کند. برای آخرین معاملات و به روزرسانی ها ، در فیس بوک و توییتر Cheapskate را دنبال کنید. تعداد خریدهای بسیار بیشتری را در CNET معاملات معاملات پیدا کنید و برای [جدیدترینکدهایتبلیغیاز صفحه کوپن های CNET ما را ببینید [از بهترین خرید ، والمارت ، آمازون و بیشتر . سؤالاتی درباره بلاگ Cheapskate دارید؟ پاسخ ها را در صفحه سؤالات ما پیدا کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت