فروش فروشگاه پلی استیشن: ۷ بازی PS4 با تخفیف برای خرید اکنون

2020-06-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 sony-playstation-4-pro-101.jpg

میله های خود را بردارید.


سارا توو / CNET

سونی در فروشگاه PlayStation خود در حال حاضر معاملات خوبی داشته است و فروش دوگانه آن ادامه دارد. اول فروش Remaster & Retro است که ، همانطور که از این عنوان پیداست ، تخفیف هایی در نسخه های بازسازی گردیده بازیهای کلاسیک دارد. اما یک فروش جداگانه نیز وجود دارد که تخفیف حداکثر ۷۵٪ در طیف گسترده ای از عناوین دیگر تا ۲۵ ژوئن دارد.

بین این دو ، صدها بازی در فروش وجود دارد. در زیر گزینه های ما را مشاهده می کنید.

اکتیویژن بلیزارد

Crash Bandicoot در بهترین حالت خود در چرخ های یک کارت است . بله ، بازی های platforming که باعث شهرت وی گردیده اند سرگرم کننده هستند. اما Crash Team Racing اوج CB است. ماریو ، قلب خود را بیرون بخور. Crash Team Racing: Nitro Fueled ، بازسازی پلی استیشن ۴ عنوان اصلی پلی استیشن ۱ ، تا ۲ ژوئیه ۵۰٪ تخفیف دارد.

اکتیویژن بلیزارد

یا ، می دانید ، اگر می خواهید بازی های ماجراجویی سه بعدی را بازی کنید که ادعای شهرت Crash است ، می توانید همین کار را انجام دهید. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ، که شامل نسخه های اصلاح گردیده از سه گانه اصلی Crash Bandicoot است ، تا ۲ ژوئیه ۲۰ دلار است.


هم اکنون بازی:
تماشای این:

Resident Evil 2 بررسی: ترور برای عصر مدرن۳:۲۳

Enhance

این کمتر از تجسم مجدد است: تتریس در سال ۲۰۱۸ با اثر تتریس به طرز حیرت انگیزی قوی و خیره کننده ای بازگشت. Tetris Effect فرمول تتریس را می گیرد و عنصر قدرتمند موسیقی را اضافه می کند. این ممکن است فوق العاده جالب به نظر برسد ، به خصوص اگر شما قبلاً سهم منصفانه تتریس را بازی کرده باشید. اما این بازی با انتشار ستایش ستایش univesal پس از انتشار ۲۰۱۸ دریافت گردید. این ۲۰ دلار ، ۵۰٪ تخفیف است ، تا ۲۵ ژوئن.

بتسدا

Doom Eternal در ماه مارس دوباره به ستایش گردیدید راه اندازی کرد. اگر می خواهید وارد Doom شوید اما هنوز بازیابی مجدد حق رای دادن ۲۰۱۶ را با عنوان ساده Doom بازی نکرده اید ، ۵۰٪ تخفیف آن تنها با ۱۰ دلار است. اکنون زمان آن است که برخی از شیاطین را به قتل برسانید ، اگر به آن نوع کارها برسید.

اکتیویژن بلیزارد

بازی های Call of Duty همیشه محبوب بودند ، اما کسی که واقعاً آنها را به استراتوسفر سوق می داد ، چهارمین بازی در این سری ، Modern Warfare بود (نباید با بازی Call of Duty: Modern Warfare در سال ۲۰۱۹ اشتباه گرفت). . محبوب مورد علاقه ، این ۶۰٪ تا ۲ ژوئیه تخفیف دارد.

EA

Burnout یکی از بهترین سری بازی های مسابقه ای در دوران PS2 / Xbox بود ، بنابراین این یک ضربه گیر مشروع است که نسل PS4 / Xbox یک از صفر بازی های جدید را به دست آورد. در صعود ، شما می توانید Burnout Paradise Remastered ، نسخه بهبود یافته از بازی ۲۰۰۸ PlayStation 3 / Xbox 360 ، فقط با ۱۰ دلار تا ۲ ژوئیه دریافت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت