۲۰۲۱ چوی کلرادو با ظاهری جدید و جدید فاش کرد

2020-06-18
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

بله تازه باید بماند.


شورولت

ما در سال ۲۰۲۱ شورولت کلرادو اکتبر گذشته را در فرم ZR2 ZR2 مشاهده کردیم ، اما مارک Bowtie تا به حال صبر کرد تا نشان دهد وانت استاندارد با چهره تازه اش چگونه خواهد بود. خبر خوب این است که کامیون بعد از این همه سال هنوز هم ظاهر خود را به خوبی نشان می دهد.

Chevy روز پنجشنبه عکس هایی از استاندارد کلرادو را نشان داد ، که چهره جدید و درب آن را نشان می دهد. همانطور که با ۲۰۲۱ کلرادو ZR2 دیدیم ، مشبک گیره جلویی گسترده تر می شود ، گرچه مشبک تقسیم گردیده همچنان باقی مانده است. این یک طراوت بسیار سبک است ، اما فقط کافی است تا کلورادو به روز شود ، به خصوص در کنار مجدد کاملاً بازسازی گردیده Chevy Silverado که در نمایندگی ها نشسته است.

قسمت پشتی کلرادو همچنین نشان سنتی Chevy را تقلید می کند تا از درب سیلورادو تقلید کند. در حال حاضر ، عقب “شورولت” را با اسم مهر گردیده در عقب نشان می دهد. مت Noone ، مدیر طراحی بیرونی کامیون های Chevy ، گفت که این تصمیم پس از موفقیت در این برند حاصل گردید که ظاهری در آخرین سیلورادو داشت. البته این طراحی سالها پیش برای کامیون های Chevy نیز عادی بود.

منظور از توری بلندتر این است که کلرادو را وسیع تر جلوه دهد ، اما از نظر ظاهری نیز سد هوای جلو نیز سودمند است. ظاهر جدید سد هوا را به منظور آیرودینامیک بهتر و افزایش زاویه دید کامیون حکاکی می کند. طراحی مجدد سد هوا همچنین به رانندگان این امکان را می دهد تا در صورت تمایل آن را به طور کامل از بین ببرند.

از آنجا که این یک نور تازه است ، Chevy به درون مکانیک های وانت فرو نمی رود. بنابراین ، یک موتور ۲٫۵ لیتری درون خطی ، ۴٫۶ ، ۳٫۶ لیتری V6 و ۲٫۸ لیتری توربوسیلی همه در این فهرست قرار دارند. خریداران کامیون که به دنبال چیز جدید هستند ، کیت بالابر اختیاری یک اینچی اختیاری را برای کلرادو ۲۰۲۱ پیدا می کنند اما سه رنگ جدید برای انتخاب وجود دارد. در داخل ، کابین به همان حالت باقی می ماند ، اما یک واحد صفحه لمسی ۸٫۰ اینچی در استاندارد LT و بالاتر از آن استاندارد است. طراحی چرخ های جدید و دو بسته جدید ظاهر تغییرات را دور می زند.

درمورد قیمت گذاری ، کوچکترین وانت Chevy برای سال مدل جدید گران تر است ، اما به یک دلیل خوب. در حالی که خریداران شاهد رگردید قیمت ۴۰۰۰ دلاری خواهند بود ، این به این دلیل است که این برند با مدل کابین توسعه یافته پایه ، که بعد از مقصد با ۲۲،۳۹۵ دلار شروع گردیده بود ، از بین رفت. ارزان ترین کلرادو در حال حاضر مدل کابین کار با کابین طولانی خواهد بود که ۲۶۳۹۵ دلار قیمت دارد. قیمت و ۱۰۰ دلار افزایش به مبلغ مقصد ، که اکنون با ۱۱۹۵ دلار حلقه می شود. تولید وانت بازسازی گردیده در این ماه آغاز می شود.


اکنون بازی می کند:
تماشای این:

شورولت کلرادو ZH2 یک هیدروژن است ، خارج از جاده …۲:۵۱

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت