سه ماه از بروز بیماری همه گیر ، افزایش قیمت ها هنوز یک مشکل واقعی است

2020-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 بطری های ضدعفونی کننده دست Purell

ضد عفونی کننده دستی یکی از مورد جستجوی موارد مورد نیاز در سال ۲۰۲۰ و یکی از اهداف اصلی قیمتهای قیمتی است.


نیکلاس کام / AFP از طریق Getty Images

ما سه ماه درگیر همه گیری هستیم ، اما یافتن نمونه هایی از افزایش قیمت در آمازون هنوز آسان است. جمعه گذشته ، طی پنج دقیقه ، CNET کاغذ توالت Cottonelle را که در آمازون ذکر گردیده بود با قیمت ۵۷٫۴۲ دلار پیدا کرد (قیمت کالای مشابه در هدف: ۲۱٫۴۹ دلار) ، و یک بسته دو لیوان ۲۸ عیار از سس مارینارای رائو با قیمت ۲۹٫۰۴ دلار (لیست مجاور آن کوزه ۲۴ اونسی از شرکت Whole Food متعلق به آمازون ، ۱۰٫۷۸ دلار برای شما هزینه در بر داشت).

مشکل محدود به فروشگاه عظیم دیجیتال آمازون نیست. تقریباً همه جا هست

در اوایل ژوئن ، دفتر دادستان کل پنسیلوانیا ، جوش شاپیرو ، ۵۰۰۰ شکایت درمورد افزایش قیمت در طول همه گیری را دریافت کرد. این مقایسه با حدود ۲۷۰۰۰ شکایت مصرف کننده در مورد موضوعاتی که معمولاً دفتر وی طی یک سال دریافت می کند ، است.

شاپیرو در مصاحبه ای گفت: “به دست آوردن ۵۰۰۰ در اساس آنچه در دو ماه در یک موضوع خاص بوده است فوق العاده است.”

دفتر وی بخشی از تلاش روزافزون مقامات و خرده فروشان عمده برای کاهش قیمت ها است ، زیرا شکایت ها در ماه های اخیر زیاد گردیده است. این سازمان ها می توانند هزاران پیروزی برای جلوگیری از این عمل نشان دهند ، با این که وکلای عمومی از کوهستان دستورات آتش بس موفقیت آمیز را صادر می کنند و آمازون بیش از ۶۰۰۰ حساب فروشنده را معلق می کند.

بخوانید: COVID-19 هزینه اضافی: چرا شما در صورتحساب خود هزینه های اضافی می بینید

 لیست آمازون برای سس گوجه فرنگی مارینارا Rao's Mano خانگی

جمعه گذشته ، جستجو برای “مارینارا خانگی Rao's Marinara سس گوجه فرنگی “یک فروشنده را پیدا کرد که دو بسته تقریباً ۳۰ دلار را در کنار لیست کامل غذاها قرار دهد که فقط یک سوم از آن را برای همان محصول برای آن هزینه کند.


عکس از آمازون

اما لیست توالت و سس مارینارا نشان می دهد که در حالی که تلاش ها برای جلوگیری از افزایش قیمت تأثیر داشته است ، مصرف کنندگان هنوز هم می توانند با مشکل روبرو شوند. خرده فروشان مانند آمازون و eBay برای حفظ اعتماد مشتریان باید اطمینان خود را حفظ کنند و اطمینان حاصل کنند که دفعه بعد که دچار کمبود تأمین یا وضعیت اضطراری نباشند ، صاف نیستند. در همین حال ، مصرف کنندگان باید هوشیار بمانند ، زیرا قوای قیمتی همچنان تاکتیکهای خود را برای پیروی از تقاضا در طول همه گیری تغییر می دهند.

رایان استارک ، بنیانگذار گفت: “در حالی که پیشرفت های زیادی رخ داده است ، اوایل خیلی جدی بود – مانند اواخر فوریه ، مارس ، آوریل – اگرچه اکنون بهتر است هنوز هم واقعاً ناامیدکننده است.” و مدیر ارگردید محصول Popcart ، که یک ابزار ردیابی قیمت را برای مصرف کنندگان فراهم می کند. “مطمئناً فکر می کنم سیستم عامل ها ، آمازون ها ، eBays ، Walmarts جهان می توانند کارهای بیشتری در اینجا انجام دهند.”

یک بطری ضد عفونی کننده دستی ۲۵۰ دلاری در Craigslist

افزایش قیمت مشکل جدیدی نیست ، اما یکی از مواردی است که در طول همه گیر همه گیرنده کوروی ویروس گسترده تر و مشکل ساز تر گردیده است زیرا برخی فروشندگان به گردیدت قیمت کالاها را افزایش می دهند که برای ایمنی لازم است ، مانند ضدعفونی کننده دست ، یا برای اجتناب ناپذیر ، مانند کاغذ توالت. این موضوع همچنین به ویژه با وجود ده‌ها میلیون نفر از کار و مشکل برای افزایش هر دلار بر کالاهای اساسی مشکل ساز است.

در روزهای ابتدایی بیماری همه گیر در فوریه و مارس ، قیمت ماسک های صورت ، دستمال توالت ، ضد عفونی کننده و دستمال مرطوب در میان عجله توسط مصرف کنندگان برای جمع آوری سهام قبل از ماندن- سفارشات در خانه تعداد زیادی از فروشندگان با افزایش قیمت ها از این مزیت استفاده کردند و سیستم عامل هایی مانند Amazon و eBay با سیل لیست کالاهای گران قیمت دست و پنجه نرم کردند. ایالات متحده PIRG ، یک سازمان دیده بان مصرف کننده غیر انتفاعی ، در اوایل ماه مارس با مطالعه ای که مشکل را برجسته کرده بود ، بیرون آمد. این افزایش قیمت برای بیشتر از ۱۰۰ مورد مورد بررسی در آمازون بیش از ۵۰٪ افزایش یافته است ، با افزایش قیمت ماسک های صورت و ضد عفونی کننده های دستی که به طور مستقیم توسط خود آمازون و توسط بازرگانان شخص ثالث در سایت خود فروخته می شود.

در پاسخ به گزارش PIRG ایالات متحده ، سخنگوی آمازون گفت كه وقتی این شرکت خطایی را می بیند ، “ما به سرعت برای رفع آن تلاش می كنیم.”

در اواخر ماه مارس ، با ذکر گزارش PIRG آمریكا ، گروهی از ۳۳ ایالت. وکلای دادگستری ، با همکاری شاپیرو ، از آمازون ، فیس بوک ، بی بی ، والمارت و کریگستست دعوت کردند تا کار خود را بهتر انجام دهند تا قیمت ها را کاهش دهند. آنها یک بطری ضد لیزر دو لیتری ضد آب را در Craigslist به قیمت ۲۵۰ دلار و بسته های ماسک صورت در eBay با قیمت ۴۰ تا ۵۰ دلار ذکر کردند.

استارک ، از Popcart ، گفت که افزایش قیمت ها برای پیگیری تقاضای مصرف کنندگان همچنان به مناطق جدید مهاجرت می کند. این کار در کالاهای کاغذی و تمیز کننده ها آغاز گردید ، اما قیمت های جدید اکنون به دسته بندی های مشاغل خانگی از قبیل وب کم و تجهیزات تفریحی تابستانی مانند استخرهای بادی که دارای تقاضای بالایی هستند ، در میان سفارشات در خانه احتیاج دارند. وی افزود: دستگاههای قیمت گذاری نیز روشهای جدیدی از قبیل مخفی کردن هزینه های اضافی در هزینه حمل و نقل را کشف کرده اند که می تواند سیستم های خودکار شرکتهای تجارت الکترونیکی را فریب دهد.

در یک وضعیت دیگر ، The Verge فروشندگان را پیدا کرد که کالاهای مشترک را به عنوان “جمع آوری” لیست می کردند تا از مانیتورهای افزایش قیمت جلوگیری کنند. در اوایل ابتلا به این بیماری همه گیر ، مشکلات جدی در مورد احتکار وجود داشت ، از جمله مثال مشهور دو برادر تنسی که در حال خرید ۱۷،۰۰۰ بطری ضدعفونی کننده دست از فروشگاه های محلی بودند و سعی داشتند آنها را برای سودآوری در آمازون بچرخانند. در میان واکنش های عمومی ، منابع خود را اهدا کردند و با دادستان کل کشور به توافق رسیدند تا از پیگرد قانونی و جریمه خودداری کنند.

برای جلوگیری از افزایش قیمت ، استارک به افراد پیشنهاد کرد که حداقل یک مقایسه قیمت را قبل از خرید آنلاین انجام دهند تا هزینه آن را تأیید نکنند. این کار را می توان با استفاده از Popcart ، CamelCamelCamel یا Keepa انجام داد ، یا فقط یک وب سایت خرده فروش عمده دیگر را بررسی کرد. همچنین ، در حالی که سایت هایی مانند آمازون ، که میزبان میلیون ها بازرگان مستقل هستند ، تلاش کرده اند قیمت های خود را افزایش دهند ، خرده فروشان سنتی که دارای بازارهای شخص ثالث بزرگی نیستند ، با همان مشکل روبرو نگردیده اند ، بنابراین خرید با Kohl یا Target انجام گردیده است. می تواند به جلوگیری از برخی از این مشکلات کمک کند.

بررسی قیمت هر واحد همچنین به مقایسه هزینه ها برای اقلام با اندازه های مختلف متفاوت ، مانند یک شیشه ۲۰ اونسی کره بادام زمینی در مقابل یک کوزه ۳۲ اونسی کمک می کند.

جریمه ها ، دستورات متوقف و متوقف ، و خواستار قوانین جدید

گروه وکلای عمومی از فروشندگان عمده خواسته اند تا نظارت بیشتری بر افزایش قیمت ها در سایت های خود انجام دهند و محلی برای شکایت از مصرف کنندگان فراهم کنند. گول زدن شاپیرو گفت این تلاش باعث گردیده است كه آمازون مشكلات بیشتر در زمینه افزایش قیمت را برای اجرای قانون ارجاع دهد و قیمت گذاری آن را از نزدیک دنبال كند ، كه به گفته وی منجر به پیشرفت چشمگیر گردیده است.

، او گفت ، دادستان کل ، همچنین ۳ میلیون بیشتر در جلوگیری از افزایش قیمت ماسک های ایجاد گردیده درگیر گردیده است. در این ماه ، این شرکت از بازرگانانی که ماسک های خود را در آمازون به قیمت ۱۸ برابر قیمت لیست خود قرار داده بود شکایت کرد: ۲۳٫۲۱ دلار هرکدام به جای ۱٫۲۵ دلار.

آمازون گفت که برای گرفتن حساب های قیمتی که برای فرار از سیستم های خودکار آن کار می کنند ، ممیزی های دستی بیشتر محصولات را آغاز کرده است. این شرکت همچنین در ۱۰ ایالت در رابطه با این موضوع مستقیماً با وکلای عمومی همکاری می کند.

سخنگوی آمازون در بیانیه ای گفت: “هیچ مکانی برای افزایش قیمت در آمازون وجود ندارد ، به همین دلیل تیم های ما فروشگاه ما را ۲۴/۷ رصد می کنند و تاکنون بیش از نیم میلیون پیشنهاد برای افزایش قیمت را حذف کرده اند.” “ما ناامید هستیم که بازیگران بد تلاش می کنند از این بحران جهانی بهداشت استفاده کنند و همچنین بیش از ۶۰۰۰ حساب فروش را به دلیل نقض سیاست های قیمت گذاری عادلانه ما معلق کرده اند و صدها نفر از بدترین بازیگران بد را به اجرای قانون ارجاع داده اند.”

با نگاه به موارد اضطراری در آینده ، آمازون در ماه مه از کنگره خواست تا استانداردهای ملی را برای قوانین افزایش قیمت به تصویب برساند ، زیرا حرکت فعلی قوانین ایالتی برای خرده فروشان سخت است. آمازون خاطرنشان كرد: دو سوم ایالتها فقط در مواقع بحران ، مانند وضعیت اضطراری رسمی ، افزایش قیمت را ممنوع می كنند ، و تعریف برای افزایش قیمت می تواند متفاوت باگردید ، تعریف گردیده به عنوان افزایش ۱۰ درصدی در كالیفرنیا یا افزایش “غیرقابل تصرف بیش از حد” قیمت در. نیویورک.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش:
تماشای این:

چیزی که من یاد گرفتم خرید یک ماشین در همه گیر۸:۱۶

شاپیرو گفت كه استاندارد فدرال كمك می كند ، اما او تردید داشت كه چنین قانونی احتمالاً تحت دولت ترامپ باگردید. وی گفت که وی دیده می شود که کاخ سفید در جهت تضعیف حمایت از مصرف کننده حرکت می کند ، مانند جلوگیری از حمایت از حمایت از مصرف کننده ، نه تقویت آنها.

eBay گفت که بیش از ۲۰ میلیون کالایی که قیمت آن افزایش یافته یا ادعای متوقف کردن یا درمان Coronavirus را مسدود یا حذف کرده اند. همچنین در رابطه با این مشکل مستقیماً با دادستان های ایالتی کار می شود.

این تلاش ها به شما کمک می کند ، اما مهم این است که مصرف کنندگان از گارد خود محافظت نکنند. شاپیرو اظهار داشت که در حالی که دفتر وی در حال حاضر بیشتر تمرکز خود را در پیگیری هرگونه قیمت دلخواه دریافت می کند ، وی افزایش یافته است که قیمت ها را در سراسر مشترک المنافع گسترش داده و در فروشگاه های اینترنتی ، جعبه بزرگ و گوشه ای تقسیم کرده است.

در یک مثال ، دفتر شاپیرو پس از فروش خرده بسته های ماسک صورت به مبلغ ۲۳،۹۵ دلار به ازای هر جفت ، با باغ طبیعت در ریدینگ به توافق رسید. این فروشگاه موافقت كرد كه ۱۴۰۰ دلار مجازات مدنی و ۲۲۴ دلار بازپرداخت به مشتریان بپردازد.

دفتر لتیتیا جیمز ، دادستان کل نیویورک گفت که این تعداد بیش از ۱۵۰۰ سفارشات متوقف و ناخواسته به عمده فروشان و بازرگانان محصولات اساسی مانند نان و پوشک ارسال گردیده است که اکثر آنها شکایت دارند. ناشی از شهر نیویورک.

هرکسی که می خواهد مشکل احتمالی افزایش قیمت را گزارش کند می تواند با دادستان کل کشور خود تماس بگیرد. پنسیلوانیا یک آدرس ایمیل خاص برای این مشکل در Pricegouging@attorneygeneral.gov تنظیم کرده است و مصرف کنندگان نیویورک می توانند گزارش های مربوط به کورو ویروس را بصورت آنلاین ارسال کنند. همچنین ، eBay یک صفحه وب برای گزارش لیست ها دارد.

شاپیرو گفت: “ما به سادگی نمی خواهیم شما را به نفع مردم در این همه بیماری تحمل کنیم.” “پنسیلوانیاها حق قانونی برای قیمت گذاری مناسب در مورد کالاهای اساسی را دارند ، مشاغل کوچک حق دارند قیمت گذاری مناسب روی کالاهای اساسی را انجام دهند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت

 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher2021.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpersonnalisé.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher2022.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascherchine.html
 • https://zionmarket.com/cheapauthenticnfljerseyschina.html
 • https://zionmarket.com/cheapnfljerseyssupply.html
 • https://zionmarket.com/wholesalecheapnfljerseys.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseyschina.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseysfreeshipping.html
 • https://bbctribune.com/wholesalesoccerjersey.html
 • http://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpersonnaliséspascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotfootcoupedumonde.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotdefootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascherthailande.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/discountnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/wholesalenikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/replicanikenfllimitedjerseys.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotdefootpascher.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootfactory.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootpascher2022.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootballthailande.html
 • https://alfahuirmasajes.com
 • https://alforaat.com
 • https://algosystems.gr
 • http://align.com.sa
 • http://allhitsstation.com
 • https://allnsoll.com
 • http://allocationassist.com
 • https://allpandas.com
 • https://alltoreal.com
 • https://alltruemen.com
 • https://alomarcenter.com
 • https://alpclips.com
 • http://alpha.acim-asso.imageinfrance.com
 • http://alpha.eurohabitat.imageinfrance.com
 • https://alphabondcleaning.com.au
 • http://al-raya.info
 • https://alrema-lany.cz
 • https://altbelly.com
 • https://alteredstatetherapy.com
 • https://altmann.com.br
 • http://alvodigital.net
 • https://alyaska.by
 • http://alyounglaw.com
 • https://amahbeauty.com
 • http://amamam.ru
 • https://amaneatingpie.co.uk
 • https://amarbazar.org
 • https://amawards.org
 • http://ambaufzuege.de
 • https://amberwoodcarpentry.com