NBA در حال بازگشت است: تاریخ ها ، مکان ها و نحوه تماشای بازگشت بسکتبال

2020-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1205572764

NBA و ستاره هایی مانند Giannis Antetokounmpo و LeBron James (23) قرار است به زودی در تاریخ ۳۰ ژوئیه به بازی بازگردند.


عکس: Jevone Moore / Icon Sportswire از طریق گتی ایماژ

پس از تعطیل گردیدن [coronavirus فصل NBA و سایر موارد ، سرانجام بسکتبال در تاریخ ۳۰ ژوئیه در مجتمع ESPN Wide World of Sports ، در داخل دنیای دیزنی در اورلاندو بازگشت. ، فلوریدا. مذاکرات بین لیگ و اتحادیه بازیکنان NBA منجر به معامله جدیدی گردید که اجازه می دهد بازی پس از وقفه نزدیک به ۵ ماه از سر گرفته شود ، اما بازی های نهایی طرفدار بسکتبال سال ۲۰۲۰ بر خلاف سال گذشته نخواهد بود. بهترین ۲۲ از ۳۰ تیم لیگ برای ۸ فصل بازی به پایان می رسند. از این میان ، ۷ تیم برتر در هر کنفرانس پیشروی می کنند که هشتمین بذر نهایی در هر کنفرانس توسط یک تورنمنت بازی احتمالی قبل از بازی های پلی آف ۱۶ تیمی مشخص می شود. حتی اگر پارک جهانی والت دیزنی دیزنی قصد دارد تا را در تاریخ ۱۱ ژوئیه افتتاح کند ، الزامات دوردست اجتماعی بدان معنی است که هواداران برای هر یک از بازی های NBA حضور نخواهند داشت.

هنوز چیزهای زیادی برای مرتب کردن قبل از نوک آف وجود دارد ، اما اینجا همه چیزهایی که تاکنون در مورد بازگشت مشتاقانه NBA می دانیم وجود دارد.

چه زمانی فصل از سر گرفته می شود؟

NBA قرار است بازی خود را در تاریخ ۳۰ ژوئیه از سر بگیرد. هر یک از تیم های دعوت گردیده ۸ بازی در فصل معمولی برگزار می کنند تا هر دو بطور دقیق بذر ببندند و برای پلی آف آماده شوند. برنامه دقیق ، یعنی به طور خاص زمانی که بازی ها برگزار می شود ، هنوز مشخص نگردیده است اما CBS Sports لیستی را در اختیار دارد که تیم ها در ۸ بازی نهایی با هم دیدار می کنند.

انتظار می رود تیم ها در تاریخ ۷ ، ۸ یا ۹ ژوئیه به فلوریدا برسند. NBA.com

چه زمانی پلی آف شروع می شود؟

بازی های پلی آف از ۱۷ اوت آغاز می شود. بازی ۷ بازی فینال NBA ، در صورت لزوم ، حداکثر تا ۱۲ اکتبر برگزار می شود.

در کدام تیم ها حضور دارید؟

۲۲ تیم دعوت گردیده به اورلاندو برای شروع مجدد شامل ۱۶ تیم هستند که در حال حاضر در بازی های پلی آف به علاوه شش تیم که شش بازی یا کمتر از بقیه مرحله هشتم و نهایی در کنفرانس های مربوطه هستند ، حضور دارند.

کنفرانس شرقی

 • Milwaukee Bucks
 • Toronto Raptors
 • Boston Celtics
 • Miami Heat
 • Indiana Pacers
 • Philadelphia 76ers
 • Brooklynets

کنفرانس غربی

 • لس آنجلس لیکرز
 • لس آنجلس کلیپرز
 • دنور ناگتس
 • یوتا جاز
 • اوکلاهما سیتی تندر
 • هیوستون راکت
 • دالاس ماوریکس ] Portland Trail Blazers
 • New Orleans Pelicans
 • Sacramento Kings
 • San Antonio Spurs
 • Phoenix Suns

هشت تیم باقی مانده دیگر همگی برای سال انجام می شوند و می توانند برای آماده سازی برای خارج از کشور و پیش نویس NBA آماده شوند. . طرفداران Knicks موفق تر سال بعد.

چطور می توان مسابقات مسابقات بازی را انجام داد؟

با توجه به سؤالاتی که در NBA.com ارسال گردیده در NBA.com: اینجا۱۹۶۵۹۰۴۲- “اگر این تیم با هشتمین رکورد برتر در کنفرانس خود باگردید ، اینگونه می شود. بیش از چهار بازی جلوتر از تیم با نهمین رکورد برتر در همان کنفرانس ، هیچگونه بازی برای مسابقات لازم نخواهد بود. اسکله پلی آف نهایی به سادگی با رکورد هشتم بهترین تیم (بازی های فصل معمولی به علاوه بازی های بذر) “در آن کنفرانس مربوطه.

اما ، این سایت همچنان ادامه دارد ، “اگر تیمی با هشتمین رکورد برتر در کنفرانس خود چهار بازی یا کمتر از تیم با نهمین رکورد برتر در همان کنفرانس ، داشته باشیم ،” برای مسابقه نهایی بین این دو تیم یک نبرد خواهید داشت.

این مسابقات اساساً بهترین سریال از دو سری است – جایی که شماره نهم باید دو مسابقه از سر به سر برد. بالای نقطه شماره ۸ ”

بازی ها کجا برگزار می شود؟

 espn-wwos-globe-entry-1440x450

مجموعه ESPN گسترده دنیای ورزش دیزنی محل فعالیت NBA خواهد بود.


ESPN

NBA در پردیس ورزشی WSP از سه مکان مختلف استفاده می کند: HP Field House ، مرکز ویزا Athletic و سایتی که Disney نام دارد “Arena” نامیده می شود.

قبلاً HP Field House قبلاً از میزبان استفاده گردیده بود. مسابقات بسکتبال مردان NCAA Division I با نام Orlando Invitational. مسابقات بعدی آن – با حضور امثال اوبرن ، ایالت میشیگان و گونزاگا – قرار است آخر هفته شکرگذاری را برگزار کند.

بازیکنان کجا خواهند ماند؟ در هنگام بازی نکردن آنها چه خواهند کرد؟

بازیکنان ، کارمندان تیم و پرسنل و خانواده های آنها در سه ویژگی مختلف دیزنی تقسیم می شوند: گراند Destino ، Grand Floridian و Yacht Club.

هتل ها با رده بندی تیم هایی با دانه های برتر مانند Bucks ، Laker ، Raptors و Clippers در Grand Destino که سال گذشته افتتاح گردید ، طبقه بندی می شوند. تیم هایی که در حریف پلی آف هستند – مانند جادوگران ، پادشاهان و پیلیکان – در یاهو کلاب دیزنی اقامت دارند.

به عنوان استادیوم و ورزشکار شمس چارنیا خاطرنشان می کند ، وقتی بازیکنان نتوانند در سایر بازی ها شرکت کنند ، به نمایش فیلم بروید و بازی های ویدئویی انجام دهید ، علاوه بر این از استخرها ، مسیرهای پیاده روی ، آرایشگران ، مانیکورها و پدیکورها استفاده کنید.

پینگ پنگ نیز در دسترس خواهد بود ، اما فقط بازی های مجرد. همانطور که آدریان وجناروفسکی خاطرنشان کرده است ، برای حفظ فاصله اجتماعی ، مشكلات مجاز نیستند.

چگونه می توانم تماشا مجدد NBA را در تلویزیون تماشا کنید؟

هنوز جزئیات دقیقی از چگونگی تماشای بازی ها منتشر نگردیده است ، اگرچه می توانید انتظار داشته باشید که ABC و ESPN متعلق به دیزنی بازی ها را پخش می کنند (با پخش ABC فینال NBA). پیش از این ESPN به عنوان شبکه تلویزیونی اختصاصی فینال کنفرانس شرقی ۲۰۲۰ معرفی گردیده بود.

Turner Sports متعلق به AT & T ، که TNT را اداره می کند و “مشترکاً” مدیریت بخش دیجیتال NBA لیگ را شامل می شود که شامل تلویزیون NBA است ، به احتمال زیاد پخش بازی ها نیز خواهد بود. این شبکه یک شریک نزدیک NBA است و هفتگی بازی های فصلی به طور هفتگی و همچنین بخش عمده ای از بازی های پلی آف را پخش می کند. پیش از این TNT به عنوان شبکه تلویزیونی اختصاصی برای فینال کنفرانس غربی ۲۰۲۰ معرفی گردیده بود.

در حال حاضر مشخص نیست که شبکه های ورزشی منطقه ای مانند کانال های محلی Fox Sports ، شبکه YES (بروکلین نت) یا Spectrum SportsNet (لس آنجلس لیکرز) هشت بازی با فصل معمولی را انجام دهند. به همین ترتیب مشخص نیست که آیا این بازیها می توانند از طریق NBA League Pass ، سرویس پرداخت پولی NBA پخش شوند.

برای تماشای مسابقات در ESPN یا TNT نیازی به تلویزیون کابلی یا ماهواره ای ندارید. هر دو کانال در چهار سرویس اصلی پخش مستقیم تلویزیون پخش می شوند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت