سرانجام مجموعه کتاب های Animorphs فیلم می گیرند

2020-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 کتاب انیمورفس ، راشل

فیلم اکریورفس با عملکردی زنده توسط Scholastic و Picturestart ساخته می شود.


Scholastic
Picturestart روز پنجشنبه فاش کرد

A Aimorphs اکشن مستقر در سریال کتاب از دهه ۹۰ سرانجام در کارها است. Applegate با صدای جیر جیر در ۱۹۶۵۹۰۰۵] “ Animorphs خانه عالی را پیدا کرده است .

مجموعه کتابهای Animorphs که در سال ۱۹۹۶ آغاز به کار کرد ، پنج نوجوان و یک بیگانه نوجوان را دنبال می کند – جیک ، راشل ، توبیاس ، کاسی ، مارکو و تبر – – به همه آنها قدرت واكشيدن به هر حيواني كه لمس كنند داده گردیده است. ایول لوچسه ، Scholastic EVP گفت: “آنها با هم ، جنگ زمین را در برابر تهاجم مخفی گونه های بیگانه انگل ساکن مغز به نام Yeerks رهبری می کنند.

” مضامین اصلی Animorphs بیش از دو دهه با بچه ها طنین انداز گردیده است. ” در یک بیانیه. “زمان مناسب برای یک فیلم بلند است که امروز این ماجراجویی علمی جذاب را به سطح دیگری برای مخاطبان سوق می دهد.”

در سریال های اصلی ۵۴ کتاب وجود داشت ، و همچنین چندین نسخه ویژه خاص مانند The Andalite Chronicles ، The Hork. -Bajir Chronicles ، چهار کتاب Megamorphs و حتی دو رمان ماجراجویی خود را به نام Alternamorphs انتخاب کنید. (بدیهی است که بهترین کتاب مجموعه ای در زمان دایناسورها بود.) شما می توانید همه آنها را بصورت آنلاین و آنلاین بخاطر جامعه Reddit's Animorphs بخوانید.

اریک فیگ ، مدیرعامل Picturestart ، به نام مجموعه “نمادین”.

“این کتاب ها یک میز شایسته و عمیق طرفداران پرشور هستند ، خود ما نیز در آن قرار داریم.” “ما امیدواریم که کاترین Applegate و همکار او ، مایکل گرانت ، ما را افتخار کنند ، زیرا جیک ، مارکو ، کسی ، راشل و توبیاس را برای نسل جدید به زندگی می آوریم.”

Animorphs ، که همچنین به عنوان تلویزیون اقتباس گردیده بود. مجموعه ای با همین نام در دهه ۹۰ ، بخاطر تصویربرداری تاریک از جنگ و پیامدهای آن از نظر تأثیر جسمی و روحی مورد ستایش قرار گرفت. اخیراً روند روندی نیز پیدا کرده است که طرفداران توصیه می کنند به جای هری پاتر بخاطر انتقادات انتقادی JK Rowling ، به جای هری پاتر بخوانند . نویسنده می گوید “اوه ، آیا شما ناراحت هستید که این داستان جنگ خوشبختانه خاتمه نیافته است؟ خوب ، شما باید باشید ، هیچ جنگی با خوشحالی پایان نمی یابد ، زیرا همه جنگ بد است”

– Paul Krueger (NotLikeFreddy) 7 ژوئن ، ۲۰۲۰

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت