Honda Civic Type R Limited Edition با سوء استفاده از سوزوکا دست به دست هم می دهد … چیزی

2020-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

هوندا روز پنجشنبه ویدئویی مختصر از Civic Type R Limited Edition منتشر کرد ، چیزی را به نام Type R Challenge گریه کرد. این شرکت دقیقاً به چه معنی نیست ، اما فکر می کنم هوندا برای ثبت زمان رکورد اقدام کند.

وقتی سبک وزن Type R Limited Edition در ماه فوریه آغاز گردید ، هوندا به طور غیر رسمی به من گفت که ماشین از این استفاده می شود تا سعی کند بازپس گیری کند. تاج آن به عنوان سریعترین خودروی چرخ جلو در اطراف Nordschleife Nurburgring است. Type R در سال ۲۰۱۷ افتخارات برتر را با ۷ دقیقه ۴۳٫۸ ثانیه دوم کسب کرد اما بعداً توسط Renault Megane RS Trophy-R به دست آمد.

ویدئوی تبلیغاتی هوندا یک Civic Type R Limited Edition را نشان می دهد که یک آهنگ را می خواند و یک آهنگ را فشار می دهد ، و با کلیک بر روی دکمه کرنومتر پایان می یابد. مطمئناً “حمله زمان” به من حمله می کند ، اما فقط یک مسئله وجود دارد: آهنگ در این فیلم Nurburgring آلمان نیست ، بلکه سوزوکا در ژاپن است.

Nurburgring هنوز هم برای کارهای توسعه وسایل نقلیه اجتماعی دارای فاصله است ، اما موارد دیگر رویدادهای مسابقه و روزهای عمومی به دلیل وجود همه گیری در حال حاضر coronavirus برای آینده قابل پیش بینی به تعویق افتاد. در همین حال سوزوکا توسط Mobilityland که زیرمجموعه Honda Motor است ، اداره می شود. بنابراین اگر هوندا یک روز آهنگ خصوصی بخواهد ، سوزوکا به نظر می رسد این مکان باگردید.

بنابراین ، آیا هوندا به امید بازگرداندن عنوان خود در خارج از کشور ، سعی در ثبت رکورد در ژاپن دارد؟ اکنون این همه حدس و گمان است. در هر صورت ، من از دیدن Type R Limited Edition در مسیر خسته گردیده ام. بدون شک ، این یک حلقه سریع خواهد بود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت