ستاره جدید فانتزی تاریک Netflix کاترین لانگفورد در اولین تریلر Witcher-esque

2020-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 نفرین-فصل 1-قسمت4-00-44-00-09rc2

یک خانم در یک دریاچه.


نتفلیکس

نفرین گردیده ، آخرین نمایش فانتزی قرون وسطایی برای خروج از طاق Netflix (نگاه کنید به: The Witcher ، The Crystal Dark ) تجسم دیگری از افسانه پادشاه آرتور را ارائه می دهد. اما به جای دنبال کردن محاکمات و مصیبت های یک آرتور جوان ، اما بر Nimue جوان ، یعنی بانوی غم انگیز دریاچه ، که اغلب به عنوان آنتاگونیست تصویر می شود ، تمرکز می کند. جالب است که یک طرف دیگر از جذابیت های این داستان را ببینید ، که در تاریخ ۱۷ ژوئیه به نتفلیکس می رسد و با ۱۳ بازی Reason چرا Katherine Langford بازی می کند.

سریال ۱۰ قسمت بر اساس یک رمان گرافیکی ساخته گردیده است. به همین نام از فرانک میلر ، رمان نویس گرافیکی مورد احترام در پشت سین سیتی و ۳۰۰٫ در جایی از برنامه شلوغ خود ، میلر با خواندن تلویزیون تام ویلر ، که با همکاری این رمان گرافیکی همکاری می کند ، Cursed را برای صفحه نمایش کوچک اقتباسی کرد و همچنین چندین قسمت از آن را قلم داد.

به نظر می رسد که آنها موفق گردیده اند زیبایی زیبایی امضایی میلر را بیرون بیاورند ، بعلاوه Nimue که از آب با شمشیر بلند می شود ، ویبره های Witcher زیادی به ارمغان می آورد ، با توجه به محبوبیت بی نظیر اقتباس بازی های ویدیویی Netflix با بازی هنری کاویل ، چیز بدی نیست.

مرلین و آرتور ، به ترتیب توسط گوستاف اسکارسگارد و دیوون ترل ، با بازی یک شخصیت جذاب به نام راهب گریه ، با بازی دانیل شارمان در داستان بازی خواهند کرد. پیتر مولان ، که چندی پیش به عنوان جیمز دلوس در Westworld روی پرده کوچک حاضر نبود ، به نظر می رسد که رهبر پالادینز سرخ آتشین باگردید. تمام این احزاب قرار است در حالی که برای شمشیر قدرتمند Excalibur پیروز می شوند ، درگیر شوند.

خلاصه داستان این مجموعه را در زیر بخوانید.

“بر اساس کتاب پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز ، نفرین تصور دوباره افسانه آرتورین است.” از نگاه چشمان نیمو ، زن جوانی با هدیه اسرارآمیز که برای تبدیل گردیدن به بانوی قدرتمند (و غم انگیز) بانوی دریاچه بدست می آید ، پس از مرگ مادر ، شریک غیر منتظره ای را در آرتور ، یک مزدور فروتن پیدا می کند تا در تلاش باگردید مرلین را پیدا کنید و یک شمشیر باستانی را تحویل بگیرید در طول سفر ، نیمو به سمبل شجاعت و شورش در برابر پالادین های وحشتناک سرخ تبدیل می شود ، و پادشاه همدست آنها ، اوتر. نفرین داستانی است که در دوران جوانی قرار گرفته است و مضامین آن برایشان آشناست. زمان خودمان: فراموشی دنیای طبیعی ، ترور مذهبی ، جنگ بی معنا و پیدا کردن شجاعت رهبری در مواجهه با غیرممکن ها. “

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت