لیگ عدالت HBO Max توضیح داد: Zack Snyder کلیپ شرور جدید Darkseid را رها می کند

2020-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Justice-league-first-look.jpg

آنها برای دور دو به عقب برگشته اند.


برادران وارنر.

پس از اخبار هیجان انگیز DC FanDome در آگوست برگزار می شود ، زاک اسنایدر را طعمه آنچه را که او می خواهد در صفحه کنفرانس مجازی رایگان به تابلوی خود بیاورد ، داد: Snyder Cut.

“برای اولین بار در JL نگاه کنید و آماده شوید تا در DC FanDome برای اطلاعات بیشتر آماده شوید.” Snyder صدای جیر جیر در شنبه ، به همراه کلیپی از Wonder Woman گال گادوت که پرده ای از نقاشی دیواری از Darkseid شرور.

برش کارگردان اسنایدر از لیگ عدالت سال ۲۰۱۷ – چشم انداز اصلی او با شخصیت های اضافه گردیده ، صحنه ها ، جلوه های ویژه و حتی رنگ بندی – باعث می شود تاج و تیز کلاسیک لیگ عدالت در جایی در چهار ساعت شایعه خود قرار بگیرد. زمان اجرا بازیگر ری پور تأیید کرد او کار صوتی قبلاً را کامل کرده است ، و اسنایدر چندی پیش ناظر را حذف نکرد.

اما وعده فیلم های طولانی حتی جالب تر است. بنابراین DC FanDome یک برنامه تقویم اساسی برای کسانی است که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر هستند. کنوانسیون مجازی ۲۴ ساعته مجازی از ۲۲ آگوست ساعت ۱۰ بامداد PT به صورت آنلاین در اینجا برگزار می شود. بخش Hall of Heroes این وب سایت میزبان مطالب و پانل های جدید با بازیگران Wonder Woman 1984 ، James Gunn's The Suicide Squad (این یک مورد بزرگ است که باید به دنبال آن باشید) ، Aquaman ، The Snyder Cut و موارد دیگر.

ادامه مطلب درباره The Snyder Cut ، شامل یک مجموعه ساده از آنچه در زیر است ، دقیقاً در زیر است.

What Snyder Cut چیست؟

به طور خلاصه ، The Snyder Cut نسخه ای از Justice League 2017 است که توسط کارگردان Zack Snyder برش داده گردیده است. پس از آنكه مجبور گردید در مراحل پایانی پروژه ، از مقام خود کناره گیری کند ، حضور وی در مجموعه های ابرقهرمانی هرگز به سالن های سینما نرسید.

 gettyimages-452730476

Zack Snyder در سن دیگو طنز- Con در سال ۲۰۱۴٫


عکس از آلبرت ال اورتگا / گتی ایماژ

پس از اتمام عکاسی اصلی در اواخر سال ۲۰۱۶ ، گفته می شود که مدیران برادران وارنر شاهد برش ناخوشایند از فیلم های اسنایدر بوده و از نارضایتی ، خواهان تغییر هستند. اما در سال ۲۰۱۷ ، اسنایدر در طی فرایند ویرایش برای مقابله با مرگ دخترش کناره گیری کرد.

جوس ودون قدم برد تا سرمقاله ها را تغییر دهد و از نوآوری استفاده کند ، اما اعتبار مدیر را دریافت نکرد ، و این نشان می دهد محصول نهایی حاوی بیشتر اسنایدر اصلی است. فیلم.

با این حال ، چندین خط نقشه کنار گذاشته گردید و زمان اجرا از سه ساعت و نیم به ۱۲۰ دقیقه هک گردید. اسنایدر تخمین می زند فیلمی را که در سینماها دیدیم حاوی “یک چهارم” از سهم وی باگردید.

در حالی که احتمالاً هرگز واقعیت های سخت اتفاقی که در پشت صحنه فیلم رخ داده را نمی دانیم ، که توسط منتقدین خرد گردید و ناامید از باکس آفیس ، حداقل ما در نهایت متوجه خواهیم گردید که اختلاف بین دو نسخه واقعاً چقدر است.

 عدالت-لیگ-دی سی - تعجب-زن-گال گجت

Gal Gadot یکی از بازیگران پشتیبانی از Snyder Cut است.


Clay Enos

چه اتفاقی می افتد؟

بهتر به نظر می رسد

با مقایسه تریلرهای اولیه لیگ عدالت با برش تئاتری نهایی (از طریق فیلم Slash) ، طرفداران متوجه یک آسمان نارنجی ظریف بودند. به نبرد نهایی اقلیمی اضافه گردید. یک هوادار از رسانه های اجتماعی از اسنایدر پرسید که آیا درجه بندی رنگ برای The Snyder Cut تغییر می کند؟ اسنایدر به سادگی پاسخ داد ، “بله” ، که می تواند نسخه وی را امضا کند و رنگهای سرد و محکم را امتحان می کند.

یک تجدید نظر رادیکال و ۳۰ میلیون دلار به علاوه

خدمه اصلی اسنایدر جمع گردیده اند. برش فیلم ، با یک امتیاز متفاوت ، جلوه های دیداری به پایان رسید و گفتگوی اضافی بازیگران برای پر کردن شکاف ها. هالیوود ریپورتر گزارش داد كه همه اینها می توانند تا ۳۰ میلیون دلار هزینه كنند.

با این حال ، رئیس HBO Max و WarnerMedia باب گرینبلات گفت كه این فیلم هزینه های بیشتری را برای تكمیل آن خواهد داشت. وی در مصاحبه ای توضیح داد كه اسنایدر برش “وجود ندارد” ، زیرا اسنایدر هنوز در حال ساختن فیلم “گران قیمت” است ، كه “بازاندیشی اساسی” از نسخه ۲۰۱۷ است.

در اینجا نظرات كامل وی وجود دارد:

ماه ها بحث و گفتگو با زاک و تولید کنندگان بوده است تا بدانند که چگونه این کار را انجام دهند. ” “زیرا کار ساده ای نیست که فقط به داخل خرک بروید و Snyder Cut در آنجا نشسته است تا آنرا بیرون بگذارد … وجود ندارد. Zack در واقع ساخت آن و پیچیده است. از جمله – و من نمی خواهم. با جزئیات بسیار زیادی که هنوز درباره آنها صحبت نکرده ایم – اما جلوه های جدیدی گرفته گردیده است. این تجدید نظر در مورد فیلم بسیار جدی است و پیچیده و بسیار گران است ، البته تعدادی که من آن را بیان نمی کنم … من فقط می گویم من کاش این فقط ۳۰ میلیون دلار بود … این یک سرمایه گذاری عظیم و بسیار پیچیده است. “

شخصیت های جدید

در ژانویه ، اسنایدر [ژوئیه، یک [هنوزهم از فیلم اصلی خود با نمایش رایان چوی کنار رفت. ، با نام اتم اندازه گیر نبوغ ، و همچنین مریخ مانهونتر ، گرین فانوس و Darkseid ، همه توسط اسنایدر به عنوان چیزی که در نسخه غیر باریک او به دست می آورید آویزان گردیده اند.

اسنایدر از آن زمان تصویری واقعی را حذف کرده است (البته تاریک) از Darkseid ، ستمگر حاکم بر سیاره جهنم Apokolips. اسنایدر توئیت کرد: “او در حال آمدن به HBO Max است.”

مدت ها شایعه گردیده است که ری پورتر کار صوتی را برای این کاراکتر به پایان رسانده است ، تا زمانی که شرور ، به همراه چند شخصیت دیگر در نمایش تئاتر جس ودون رها گردید. ما باید یک سال صبر کنیم تا ببینیم چگونه گنجاندن او ، در کنار شرور سیپن هندیز ، Steppenwolf ، بر ساختار کلی فیلم تأثیر خواهد گذاشت.

پورتر درگیری خود با این فیلم را در توییتر تأیید کرد: “من Darkseid را در Zack Snyder بازی کردم. “لیگ عدالت”. آنجا. اکنون خارج است. “

مینی سریال

این شخصیت های زیادی است. به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران ، برای اطمینان از Wonder Woman ، Batman ، Superman ، The Flash ، Aquaman و Cyborg زمان نمایش شخصیت پردازی کافی ، مینی سریال یا شش فصل وجود دارد. (گزینه شایعه دیگر یک برش چهار ساعته کارگردان است ، اما اجازه ندهید که آن را تشویق کنیم.)

یک صحنه اعتبار پایان متفاوت

در اعتبارات نهایی نمایش تئاتر ، شمشیر- Deathstroke قاتل با بهره گیری از لکس لوتور برای ایجاد لیگ عدالت خود پیوست. بازیگر Deathstroke ، Joe Manganiello اظهار داشت كه ما صحنه دیگری را مشاهده می كنیم كه مربوط به دخالت Deathstroke در فیلم كنسرو گردیده بتمن بن افلك است.

اما هیچ راه اندازی مجدد

با توجه به صحنه های مختلف و شخصیت ها ، همه به نظر می رسد مانند بازیگران جدید وجود خواهد داشت (تعطیل کردن پس از قفل). با این حال ، به نظر می رسد که این احتمال با اطمینان از بین رفته است.

Umberto Gonzalez ، گزارشگر فیلم در ماه مه ، در پادکست برای فیلم The Wrap در ماه مه گفت: “قرار نیست هیچ گونه تغییراتی در هر بازیگری انجام شود.” گونزالز بنیانگذار هیرویک هرولیک است و اولین کسی بود که شایعاتی درباره انتشار The Snyder Cut شنید.

“این فقط گفتگوی اضافی است. اینجا چیزی است که هنوز گزارش نگردیده است: [Snyder] می خواست تیراندازی کند. می خواستیم عکاسی اضافی انجام دهیم ، اما HBO Max گفت نه ، این اتفاق نمی افتد. ما به شما برای پس از تولید ، برای جلوه های ویژه ، برای به ثمر رساندن و حتی ADR پول می دهیم ، اما هیچ گونه تغییراتی در این فیلم وجود ندارد. ” ۱۹۶۵۹۰۰۹] چرا اینقدر اتفاق بزرگی است؟

اعضای بازیگران ، از گال گادوت (زن شگفت انگیز) ، هنری کاویل (سوپرمن) گرفته تا جیسون موموئا (آکوامن) ، همه در پشت صحنه اسنایدر راهپیمایی کردند ، در کنار اجرای کمپین هوادار در رسانه های اجتماعی که به برادران وارنر می خواهد آن را آزاد کند. بعد از یک سال خاموش و خاموش کردن ، #ReleaseTheSnyderCut اخیراً در توییتر به پیروزی رسید تا دو سال از انتشار لیگ عدالت.

اکنون ، در پاسخ به این حمایت گسترده حمایت ، رابرت گرینبلات ، رئیس WarnerMedia Entertainment (که متعلق به HBO Max است) این بیانیه را منتشر کرد:

“از آنجا که من ۱۴ ماه پیش به اینجا رسیدم ، شعار به #ReleaseTheSnyderCut یک درام ضرب و شتم روزانه در دفاتر و صندوق ورودی های ما بوده است. خوب ، هواداران خواسته اند ، در پایان روز ، واقعاً همه چیز در مورد آنها است و ما بیش از این هیجان زده هستیم که بتوانیم دید نهایی زاک را برای این فیلم در سال ۲۰۲۱ منتشر کنیم. این هرگز نمی توانست اتفاق بیفتد. برای تلاش سخت و تلاش های مشترک تیم ها در HBO Max و Warner Bros. Pictures. “

اسنایدر همچنین اخبار مهمی را برای طرفداران تماشای مهمانی تماشای قرنطینه او از مرد فولاد رقم زد.

” می خواهم از HBO Max تشکر کنم و برادران وارنر برای این ژست شجاع خرامه هنرمندان متولد گردیده و اجازه می دهد تا دید واقعی آنها محقق شود. همچنین یک تشکر ویژه از همه کسانی که در جنبش SnyderCut درگیر این واقعیت هستند. “

چه زمانی و کجا خواهد آمد؟

برش Zack Snyder از Justice League در HBO منتشر خواهد گردید حداکثر برخی اوقات در سال ۲۰۲۱٫ سرویس پخش ، که میزبان مطالب انحصاری WarnerMedia و DC Comics است ، ۲۷ مه راه اندازی گردید. در اینجا نحوه ثبت نام آورده گردیده است.

بن افلک ، هنری کاویل پاسخ
[۱۹۶۵۹۰۱۰] دسته ای از بازیگران برای تبریک اسنایدر به دنبال این خبر در اینستاگرام پرش كردند.

“من بسیار هیجان زده ام كه ​​زك شانس این را پیدا كرد كه سرانجام دید او را تحقق یابد ،” افلك در مورد كوین اسمیت پادكست گفت:

هنری کاویل نوشت ، “تبریک بزرگ به شما ، آقای اسنایدر!”

جیسون مومو ، با نام مستعار پرایدوگیپسی ، نوشت: “ما می خواهیم سرانجام اتفاق بیفتد. خواهش می کنم. عدالت خدمت کرد. همه الهه من به همه کسانی که چنین کاری کردند همه طرفداران ما شما رو دوست داریم. ALOHA J. “

و ری فیشر ، با نام Cyborg ، نوشت:” برای کسانی که جنگیدند. برای کسانی که ایمان آورده اند. متشکریم. “

پوسترهای جدید

سرانجام ، HBO Max پوسترهای جدیدی از این باند را منتشر کرد.

در ابتدا منتشر گردیده در ۲۰ مه.
به روزرسانی ها ، ۲۴ مه
: پاسخ بن افلک را اضافه می کند ؛ ۲۶ مه : می افزاید: سر نظرات HBO Max ، توییت ری پورتر ؛ ۲۷ مه : می افزاید: تصویر Darkseid ؛ ۸ ژوئن : درجه بندی رنگ را اضافه می کند و جزئیاتی از تغییر شکل ندارد. ۱۸ ژوئن : می افزاید: تیزر Darkseid.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت