کارگران کارخانه تسلا با درخواست بیانیه ایلون مشک ، اعتراضات خرداد را برگزار می کنند

2020-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 rsteslafremonttourholdingstillrs.jpg

الون ماسک فقط در مورد هر چیزی می گوید ، به نظر می رسد ، به جز این که موضوع زندگی سیاه و زندگی خوب با کارمندان ندارد. او اغلب به توییتر می رود تا نظرات خود را در مورد محدودیت های پناهندگی در محل یا خاص غواصان نجات بیان کند ، اما هنگامی که کارمندانش واقعاً می خواهند او چیزی بگوید – به طور خاص که Black Lives Matter – صدای او جایی شنیده نمی شود.

همین بس که گروهی از کارمندان کارخانه تسلا Fremont بتوانند اعتراض خود را در برابر سکوت ماسک انجام دهند و بزرگداشت ژوئن (۱۹۴۵۹۰۰۵) را جشن بگیرند ، که جشن پایان آن است بر طبق گزارش منتشر گردیده توسط پروتکل در روز پنجشنبه ، برده داری در ایالات متحده ، با برگزاری راهپیمایی در کارخانه Fremont.

اظهارات داخلی توسط سایر کارمندان سطح بالا تسلا ، مانند رئیس منابع انسانی آمریکای شمالی ، والری کارمن ، گفته گردیده است. کارمن نامه ای را برای کارمندان تسلا منتشر کرد و بعداً در مطلبی در LinkedIn با عنوان آوردن کل من برای کار در تسلا ، که در مورد واقعیت های سیاه بودن در آمریکا صحبت می کند.

“ترس از زندگی همسر و پسران من است. ثابت كننده فشار ناگهانی كه من سرکوب می كنم تا بتوانم روز خود را طی كنم (دقیقاً همانطور كه ​​مادرم ، مادربزرگم و مادربزرگم یاد گرفتند كه با این واقعیت زندگی كنند زندگی كنند) “،” كارمن در نامه خود می نویسد. “علی رغم اینکه طرفدار همه کار کردن خود هستم ، من هرگز درباره این بخش از زندگی خود در دفتر بحث نمی کنم.”

علیرغم این آشکار بودن از طرف کارمندان اجرایی ، کارمندان رنگ تسلا می خواهند از زندگی بزرگتر خود اطمینان یابند. رهبری که نه تنها در برابر نژادپرستی ایستادگی می کند بلکه با آنها ایستادگی می کند.

تسلا بلافاصله به درخواست Roadshow برای اظهار نظر پاسخ نداد.


در حال پخش:
تماشای این:

موضوع سیاه زندگی: چگونه می توانید امروز اقدام کنید۴:۱۱

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت