تئاترهای AMC قصد دارد در ژوئیه ۴۵۰ سینما را افتتاح کند اما ماسک صورت اجباری نیست

2020-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 screen-shot-2018-06-20-at-10-17-43-am

AMC می گوید وقتی دوباره تئاترهایش باز شود به ماسک صورت نیاز نخواهد داشت.


AMC

AMC Theatre ، بزرگترین زنجیره سینمای سینما در جهان ، در نظر دارد تا ۱۵ ژوئیه ۴۵۰ سینما را مجدداً افتتاح کند و به موقع برای انتشار عناوین پرفروش مولان و تنت که قرار است در ۲۴ ژوئیه آغاز شود ، به طور کامل عملیاتی شود. ۳۱ ژوئیه ، به ترتیب.

در مصاحبه ای با Variety ، مدیرعامل AMC و آدام آرون رئیس جمهور توضیح دادند كه محدودیت هایی را در نظر گرفته است كه شامل صندلی های محدود است. برای شروع ، تئاترها از نظر مخاطب حداکثر ۳۰ درصد اجرا می شوند و امیدوارند با شکرگذاری دوباره به حالت عادی برگردند. در مصاحبه ، آرون گفت که AMC می تواند زودتر در برخی ایالت ها دوباره باز شود اما منتظر ماند. سایر شرکت های سینمایی مانند Regal و Cinemark نیز اخیراً اعلام کرده اند که قصد دارند دوباره افتتاح کنند. هر دو هدف ۱۰ ژوئیه را هدف قرار می دهند.

Aron همچنین گفت که AMC هیچ اجباری را اجرا نمی کند. [درسالهای۱۹۶۵۹۰۰۹] “ما نمی خواستیم كه به جنجال سیاسی كشیده شویم.” وی گفت: “ما فکر می کردیم که اگر مجبور باشیم ماسک را بر روی آن دسته از افرادی که به گردیدت اعتقاد دارند ضروری نیست ، سازگار باگردید ، فکر کنیم ممکن است اکثریت مهمانان AMC ماسک بپوشند. وقتی به ویژگی AMC بروم ، مطمئناً خواهم بود. ماسک پوشیدن است و به عنوان نمونه پیشرو است. “[AM659009] AMC قصد دارد ماسک ها را به قیمت دلار به فروش برساند.

علاوه بر اجرای مسافت های اجتماعی ، AMC همچنین قصد دارد تئاترها را به طور کامل با استفاده از سمپاش های ضد عفونی کننده الکترواستاتیک و خلاء ها تمیز کند. با استفاده از HEPA fi. غذا و تنقلات نیز در تلاش برای کاهش صف قرار می گیرند.

AMC بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت