به گفته این گزارش ، تسلا زمین را در نزدیکی آستین ، تگزاس برای کارخانه احتمالی Cybertruck خریداری می کند

2020-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 tesla-nummi-hero

اگر برنامه های این شرکت در تگزاس انجام شود ، فرمونت تنها در ساخت وسایل نقلیه تسلا در ایالات متحده نخواهد بود.


تسلا

کارخانه اصلی وسایل نقلیه تسلا در Fremont ، کالیفرنیا ، از زمان وقوع رمپ مدل ۳ ، در تلاش برای یافتن فضای ساخت مدل های جدید است. چادر را به خاطر می آورید؟ خوب ، این شرکت اکنون در تلاش است تا با ساختن Cybertruck و احتمالاً مدل ساحل شرقی Ys در جای دیگر ، ردپای آمریکا را گسترش دهد.

حدس و گمان های زیادی در مورد وجود دارد. تأسیسات تسلا ممکن است فرود بیاید ، جاهایی مانند تولسا ، اوکلاهوما همه را به دام می اندازند تا خودروساز برقی را جذب کنند ، اما طبق گزارشی که روز پنج شنبه توسط Electrek منتشر گردیده ، به نظر می رسد که قرار است در آستین ، تگزاس رهبری کند. ۱۹۶۵۹۰۰۶] برای اطلاعات بیشتر مانند این

عضویت در خبرنامه CNET Now برای انتخاب سردبیران ما برای مهمترین داستانهای روز.

تسلا قبلاً یک قطعه زمین بزرگ را در نزدیکی فرودگاه آستین خریداری کرده است ، که هم اکنون توسط یک شرکت بتن آماده مخلوط گردیده است. این ملک با قیمت ۵ میلیون دلار خریداری گردید و اکنون تسلا مشوق های مختلف مالیاتی مورد نظر خود را قبل از شروع ساخت و ساز در دست تهیه است. به طور خاص ، به دنبال ۶۸ میلیون دلار اعتبار مالیاتی بر املاک از منطقه مدرسه ایالت تراویس است.

اگر با دولت محلی توافق صورت گیرد ، ساخت و ساز در یک کارخانه جدید می تواند از اوایل پاییز سال ۲۰۲۰ با شروع تولید آغاز نشود. مدتها پس از آن ، اگر Gigafactory در [شانگهای چیز دیگری را پشت سر بگذارد.

جالب اینجاست که به نظر می رسد این یک حرکت جداگانه از باگردید ، تهدید گردیده توسط مسک هنگام پناه بردن احکام-مکانی مانع بازگشت وی به محل کار Fremont گردید. عصبانیت وی در دولت کالیفرنیا باعث گردید انواع سازمانها به امید اینکه فریب تسلا را برای تأسیس دفتر مرکزی خود در آنجا بکشند ، از کارخانه چوب بیرون بیایند.

تسلا بلافاصله به درخواست Roadshow برای اظهار نظر پاسخ نداد.


در حال پخش:
تماشای این:

تسلا Cybertruck: اولین سوار گردیدن در وانت آینده۵:۲۵

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت