Galaxy Z Flip ، ۳ ماه بعد: هنوز هم آن را دوست دارید ، هنوز آن را توصیه نمی کنید

2020-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 کهکشان- z-flip-samsung

خوان گارسون / CNET

سال گذشته ، اگر همه چیزهایی را که در سال ۲۰۲۰ رخ خواهد داد به من بگویید ، من با کفر سرم را می لرزید. این شامل این واقعیت است که من می توانم گوشی تاشو Galaxy Z Flip را دوست دارم. وقتی که در ماه فوریه راه اندازی گردید ، من به دلیل شک و تردید مشکوک بودم زیرا فقط یک سال قبل ، واحدهای داوری Galaxy Fold دارای چندین مسئله بودند. سپس موتورولا Razr وجود داشت. این قبل از تلنگر و حتی اگر گران تر بود و مشخصات کمتری داشت ، من رویکرد خود را برای طراحی تاشو جذاب تر دیدم .

هرچند سریع پیش بروید ، و Galaxy Z Flip من را برنده کرد. من دقیقاً مانند یک تلفن معمولی از آن استفاده می کنم ، که به نظر احمقانه است ، اما یکی از بزرگترین ضربه های من در برابر تلفن های قابل تا کنون این است که چگونه آنها کاملاً از استفاده در دنیای واقعی استفاده نمی کنند. در ابتدا ، من از تلفن محافظت می کردم. اکنون کمتر محتاط هستم و هنوز هم ادامه دارد.

مهمتر از همه ، Galaxy Z Flip سرگرم کننده است و این چیزی است که من در مورد بسیاری از تلفن ها نمی گویم. تاشو و آشکار کردن آن به همان اندازه لذت بخش است که اولین بار است که من این کار را کردم. بستن خاموش کردن تلفن برای پایان دادن به تماس ، سطح رضایت من را به همراه می آورد که من از [۱۱۴۵۹۰۱۹] iPhone 11 Pro یا پیکسل ۴٫ دریافت نمی کنم. و باز کردن آن با یک تلنگر مانند شلاق مچ دستم باعث می شود احساس راحتی کنم. مثل یک badass

من می دانم که Galaxy Z Flip تلفن مناسب و قدرتمندی نیست. این دوربین بهترین دوربین و عمر باتری را ندارد. با خنده دار گران است و با این حال من نمی توانم متوقف کردن استفاده از آن. بعد از سه ماه آیا Galaxy Z Flip ارزش ۱۳۸۰ دلار دارد؟ آره. قیمت بالا نشان دهنده این است که این تلفن است که از نظر جسمی می تواند نصف شود. آیا باید برای این گوشی ۱۳۸۰ دلار پرداخت کنید؟ شماره . اما برای کسانی از شما که می خواهند با Wild West در طراحی تلفن همراه ارتباط برقرار کنند ، Z Flip برای لذت بردن چیزهای زیادی را ارائه می دهد.

صفحه نمایش زیبا اما نفرین گردیده Z Flip

این صفحه نمایش را دوست دارم و از آن متنفرم. وقتی تمیز است ، صفحه باریک بلند شگفت انگیز و پر جنب و جوش است. فیلم ها برجسته به نظر می رسند نسبت ابعاد ۲۱٫۹: ۹ نیز واقعاً گسترده است ، بنابراین در قسمتهای اکثر فیلم ها میله های سیاه وجود دارد. من فیلم های صفحه گسترده ای مثل The Good ، The Bad و The Ugly را تماشا کردم ، و این نمایشگرها به طرز باورنکردنی مطابقت دارند.

اما یک بار در حالی ، روکش پلاستیکی پلاستیک به زیبایی زیبایی صفحه نمایش رسید ، به ویژه هنگامی که اثر انگشت روی صفحه وجود داشت که به نظر می رسد این پوشش بی پایان جذب می کند. هنگامی که من لبه های تمیز را با آستین پیراهن خود پاک می کنم ، به راحتی یک تلفن بدون پلیمر پلاستیکی روی آن خاموش نمی شوند.

سپس شکاف وجود دارد. آه ، یک مورد که من بعد از سه ماه استفاده از آن متوجه گردیدم این است که من از لحاظ جسمی به طور مداوم با انگشتان دست را حس می کنم. شکاف Z Flip در وسط صفحه کاهش می یابد و اگر برنامه هایی مانند اینستاگرام یا توییتر را جستجو کنم ، انگشت من مانند یک ماشین در حال عبور از درز در یک درایو بتونی از آن عبور می کند. اما این به خصوص من را دچار اشکال نمی کند و چون به جای عمودی موجود در Galaxy Fold ، یک چینش افقی است ، من واقعاً آن را کمتر می بینم. از نظر من ، خنک کننده مانند موسیقی پس زمینه در یک رستوران است. من آن را متوجه می شوم اما پس از مدتی فراموشش می کنم. دقیقاً مثل اینکه من عادت داشتم به تلفن ها گوش دهم ، اکنون عادت کرده ام.

حالت Flex حالت Z Flip

این لذت بی پایان از من چقدر کوچک است که تلفن بسته است. من هرگز از گرفتن آن با خود دریغ نمی کنم زیرا بسیار جیب پذیر است (گرچه مسافت پیموده گردیده در جیب شلوار زنان ممکن است متفاوت باگردید). Z Flip با تلفن بسیار بلند به اندازه Galaxy S20 Ultra باز می شود ، البته نسخه ای از آن برای پوستر وجود دارد.

من دوست دارم تلفن را باز کنم تا بتوانم از آن استفاده کنم زیرا من درباره کاری که انجام می دهم انتخاب بیشتری می کنم. تنها زمانی که این احساس خسته کننده می شود پیام رسانی است ، من باید تلفن را باز کنم تا یک متن را بخوانم و جواب بدهم و بعد آن را ببندم. اگر یک پاسخ دیگر دریافت کنم ، باید این روند را دوباره شروع کنم. من خیلی خوشحال می شوم اگر بتوانم حتی به صدای من به پیام های نمایشگر خارجی پاسخ دهم ،

با گذشت زمان ، من به همان اندازه بسته گردیدن تلفن را متوقف کردم و در عوض ، آن را با زاویه ۹۰ درجه باز کردم. این باعث می گردید که مانند یک لپ تاپ کوچک به نظر برسد و این بدان معنی است که می توانم یک موضوع پیام را باز نگه دارم یا بدون ذهن ، اینستاگرام یا توییتر را پیمایش کنید. سامسونگ این حالت نیمه برابر را Flex Mode می نامد و برای فیلمبرداری عمودی نیز بسیار عالی است. من صادقانه انتظار ندارم که از Z Flip استفاده کنم به عنوان یک دوربین فیلمبرداری ، اما در Flex Mode تلفن به سه پایه خود تبدیل می شود ، به این معنی که گزینه های بیشتری داشتم که می توانم آن را تنظیم کنم تا از یک تلفن معمولی عکس عالی بگیرم.

 samsung-galaxy-zflip-9445

Angela Lang / CNET

در نسخه بعدی Z Flip ، امیدوارم سامسونگ بیشتر جنبه ضبط ویدیو را در آغوش بگیرد. شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه Galaxy Z Flip 2 دارای یک دوربین خارجی سوم خواهد بود. اگر این واقعیت به نظر برسد ، در اینجا فرصتی وجود دارد که Z Flip را برای گرفتن فیلم به تلفن نهایی تبدیل کنید. سامسونگ باید دوربین سوم را با دوربین اصلی یکسان کند ، اما آن را ۹۰ درجه بچرخاند (فکر کنید Motorola One Action). به این ترتیب وقتی تلفن در حالت Flex قرار دارد می تواند با دوربین دو دوربین موجود و فیلم افقی با دوربین سوم فیلمبرداری عمودی را ضبط کند.

Flex Mode همچنین یک مؤلفه نرم افزاری دارد که در آن برنامه ها با موقعیت L شکل سازگار می شوند. اما فقط چند برنامه از آن استفاده می کنند ، و حتی در این صورت احساس محدودیت می کند. به عنوان مثال ، برنامه گالری عکس ها را در نیمه بالا و کنترل های ناوبری در پایین قرار می دهد. اما وقتی برای ویرایش یک عکس می روم ، تصویر از نیمه بالای صفحه به مرکز حرکت می کند. چرا آن را در قسمت بالای صفحه نگه ندارید و از نیمه پایینی برای ایجاد تنظیمات استفاده می کنید؟

با Android 10 ، من می توانم دو برنامه را در یک صفحه تقسیم گردیده ، که من برای جلسات بزرگنمایی (در بالا) و ایمیل (در پایین) انجام داده ام ، داشته باشم. این یک روش خوب برای استفاده از دستگاه بدون نگه داشتن آن است. اما باز هم ، عملکرد محدود است.

یکی از مواردی که من بیشتر در مورد قرار دادن Z Flip در زوایای مختلف از آن لذت می برم این است که می توانم وقتی صحبت می کنم به جای اینکه صاف باگردید ، تلفن را در اطراف صورتم قرار دهم. اوایل دهه ۲۰۰۰ است و من تقریباً به اندازه پایان دادن به تماس با خاموش کردن تلفن از آن لذت می برم.

نمایشگر بیرونی ونیس نوجوان ویتنی با کیفیت بسیار زیاد

نمایشگر کوچک و قرص شکل در قسمت بیرونی گوشی بسیار خنک و مینیمالیست است ، اما همچنین بی فایده است. من از دیدن زمان و وضعیت باتری و استفاده از آن برای جستجوی آهنگ در Spotify لذت می برم. اما صفحه نمایش خیلی سریع خاموش می شود تا اعلان ها را بخواند و من نمی توانم تنظیماتی برای تنظیم آن پیدا کنم.

 Samsung Galaxy Z Flip

Sarah Tew / CNET

گرفتن عکس های سلفی با آن تجربه ای عجیب است. این نمایشگر به منظره یاب تبدیل می شود و به شما امکان می دهد از دوربین های خارجی برای تصاویر با وضوح بالاتر استفاده کنید ، اما پیش نمایش در صفحه گمراه کننده است زیرا این امر نمایانگر قاب واقعی عکس نیست.

سودمندی نمایشگرهای خارجی در تلفن های قابل تاشو متفاوت است. مورد Galaxy Galaxy Fold سعی در انجام کارهای بیش از حد دارد و احساس کرامپ می کند. از طرف دیگر صفحه نمایش گلکسی Z Flip بسیار ساده است. موتورولا Razr از نقطه ای شیرین در بین این دو بازدید می کند.

در حالی که من می دانم که سازندگان تلفن باید توازن بین اندازه و ابزار نمایشگرهای بیرونی داشته باشند ، هنوز هم یک مورد در Z Flip قابل بهبود است. سامسونگ می تواند مسیر موتورولا را طی کرده و صفحه را لمس کند و یا نمایش اعلان ها را طولانی تر کند. همچنین نیاز به داشتن برخی توانایی ها برای کاربران امکان پذیر است تا اقدامات اساسی را با اعلان ها انجام دهند.

 http://www.cnet.com/


حال پخش:
تماشای این:

Samsung Galaxy Z Flip: 3 ماه بعد ، من متوقف نمی شوم …۱۴:۲۳

گرد و غبار ، زباله ها و دوام

هنگام راه اندازی Z Flip ، نگرانی هایی در مورد صفحه نمایش انعطاف پذیر آن و دوام طولانی مدت وجود داشت. بعد از سه ماه استفاده منظم ، من هیچ خراش و لگدی را روی صفحه نمی بینم (اگرچه دوباره ، لکه های زیادی وجود دارد). بدن از وقتی که تلفن از روی میز من و روی زمین خاموش گردید ، دچار ضایعات کوچک گردیده است. در حالی که ما در این موضوع هستیم ، من تلفن را پایین نیاورده ام ، اما به خودی خود چندین بار کاهش یافته است. روکش بیرونی به طور مضحک لغزنده است و بارها وجود داشته است که من می خواهم آن را روی پیشخوان یا میز بگذارم و برگردم تا بتوانم آن را روی زمین بیابم زیرا خاموش است.

با بسته گردیدن ، فاصله هوایی بین دو نیمه صفحه وجود دارد. تنها نکته منفی این است که به شما اجازه می دهد گرد و غبار و لاین روی صفحه نمایش جمع شود. برخلاف واحدهای نقد و بررسی Galaxy Fold ، مشکلی در مورد قرارگیری گرد و غبار و گرد و غبار در زیر نمایشگر یا مکانیزم لولا ندارم.

بزرگترین غذای من هنگام دوام این است که می توانم دقیقاً مثل یک تلفن هوشمند معمولی قدیمی از آن استفاده کنم. من این تلفن را کودک نمی کنم ، یا نگران این هستم که ممکن است آن را بشکنم. استفاده روزانه در طی ماهها و سالها آزمایش واقعی برای دوام آن خواهد بود.

عملکرد سال گذشته در استفاده خوب است

از لحاظ عملکرد ، استفاده از Z Flip مانند استفاده از گلکسی S10E سامسونگ است. هر دو در صدر مشخصات سامسونگ قرار ندارند. این عنوان به همان قیمت Galaxy S20 Ultra می رود. اما من هیچ وقت از عملکرد تلفن محدود نمی گردیدم. انیمیشن ها صاف به نظر می رسند و برنامه ها به سرعت راه اندازی می شوند. من نمی دانم طول عمر این گوشی از نظر پشتیبانی نرم افزار چه خواهد بود.

باتری ، که خاموش است ، شاید در مقایسه با یک تلفن معمولی بزرگترین سازش باگردید. من به سختی می توانم یک روز را تحمل کنم و یک هزینه بعد از ظهر عادی است. این افتضاح نیست ، اما به زمان شام نیاز به هزینه دارد.

 samsung-galaxy-zflip-9578

Angela Lang / CNET

دوربین های Galaxy S10 در مورد Galaxy Z Flip

از نظر دوربین ها ، من به این موضوع عمیق نمی شوم (فقط بررسی اصلی را برای آن اطلاعات بررسی کنید ). خلاصه اینکه دوربین ها خوب هستند اما عالی نیستند. در اصل این سیستم دوربین S10 است که شامل یک دوربین زاویه ای فوق العاده (دارای وضوح کمتری نسبت به S10) و یک دوربین اصلی با زاویه دید گسترده است که فاقد دیافراگم دوگانه است. کیفیت تصویر و فیلم از B نسبت به A + Google Pixel 4 یا iPhone 11 Pro برخوردار است.

در حال استفاده ، دوربین همیشه در هر شرایطی عکس های یا عکس را می گرفت. هک ، حتی حالت شب هم روی این توله سگ وجود دارد. فیلم زیر را که کاملاً از فیلم های فیلم برداری گردیده در Galaxy Z Flip ساخته گردیده است ، بررسی کنید.

در پایان ، فکر می کنم در مورد گلکسی Z Flip تحسین زیادی وجود دارد ، اما برای اکثر مردم هنوز خیلی بیشتر از یک راننده روزانه قابل اعتماد است. این گفته ، اگر شما می خواهید لبه برش ، زگیل و همه ، مطمئناً ارزش آن را در یک فروشگاه بررسی کنید (هنگامی که ما دوباره می توانیم این کار را انجام دهیم) یا منتظر فروش آن باشیم.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش:
تماشای این:

Galaxy Z Flip: 8 ویژگی برای امتحان کردن تاشو جدید خود …۵:۰۸

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت