WWDC اپل یکی از مهمترین آنها در سالها خواهد بود

2020-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

انتظار می رود اپل تغییرات بزرگی را در مورد رایانه های خود ایجاد کند.


carscar Gutiérrez / CNET

مردم اغلب نسبت به طرح های محصولات اپل وسواس می کنند: صفحه های شیشه ای صاف آنها ، لبه های آلومینیوم و استنلس استیل و طرح های رنگارنگ. اما یکی از جالب ترین تغییرات طراحی اپل ممکن است در داخل باگردید نه خارج.

انتظار می رود اپل دوشنبه برنامه هایی را برای استفاده از تراشه های اینتل به عنوان مغز پردازش برای رایانه های Mac خود تغییر دهد. در عوض ، آن را به تراشه های خود تغییر دهید ، با استفاده از همان پایه در پردازنده های سری A خود ، که از سال ۲۰۱۰ آیفون ها و آیپدها را تأمین می کنند.

اطلاعیه انتظار می رود که بخشی از سخنرانی اصلی افتتاح کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل یا WWDC باگردید ، که از دوشنبه آغاز می شود. این رویداد در میان همه گیری coronavirus کاملاً آنلاین برگزار می شود ، و این باعث گردیده است تا دولت ها در سراسر جهان دستور دهند تا مردم در خانه بمانند ، رویدادها را لغو کنند و به طور موقت تجارت را تعطیل کنند. همچنین انتظار می رود اپل به روزرسانی های جدیدی در نرم افزار iOS خود را برای آیفون ، نرم افزار MacOS برای رایانه های مک ، iPadOS برای رایانه های لوحی خود و WatchOS برای Apple Watch خود اعلام کند.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش:
تماشای این:

چرا اپل می تواند اینتل را در مک های جدید فرو کند۵:۳۹

اما گذر از اینتل به سمت تراشه های خود ، با توجه به تغییر لرزه ای در جهت رایانه های آن و پیامدهای چگونگی تکامل آنها در سال های آینده ، بخش عمده ای از توجه را به خود جلب خواهد کرد. تصور می شود پردازنده های موبایل از انرژی بیشتری برخوردار هستند ، قابلیت های همیشگی موجود در تلفن های هوشمند را ارائه می دهند و با قابلیت های سلولی بهتر کار می کنند ، حتی اگر سوالات در مورد توانایی آنها در مورد قدرت یک رایانه کامل و برنامه های پیشرفته باقی مانده باگردید. علاوه بر این ، تغییر در می تواند درب اپل را در نهایت ادغام سیستم عامل های iOS و MacOS کند ، زیرا آنها با همان طراحی تراشه ها اجرا می شوند ، هرچند که این شرکت به طور مکرر می گفت که این اتفاق نخواهد افتاد.

برای بسیاری از ناظران اپل ، دور گردیدن از اینتل نتیجه نهایی بود. اپل عملکرد تراشه سری A خود را سالها پیش اعلام کرد و در سال ۲۰۱۹ اظهار داشت که تراشه A13 Bionic A13 Bionic برای آیفون ۱۱ بالاترین عملکرد تراشه در یک تلفن بوده است.

“چیپ های طراحی گردیده ما با اپل سال هاست که صنعت را رهبری می کنند” ، در آن زمان Kaiann Drance ، معاون معاون بازاریابی اپل ، گفت.

اکنون تراشه های اپل انتظار می رود که لپ تاپ های خود را نیز تأمین کنند.

زمان طولانی در حال آمدن است

این حرکت ، که سال هاست مورد شایعات قرار گرفته است ، یک دهه و نیم بعد از آن اتفاق می افتد که اپل با اینتل همکاری کرد تا تراشه های IBM را جایگزین قدرت های رایانه های خود کند. در سال ۲۰۲۰ ، اپل همچنین در مرکز اکوسیستم برنامه نویسان اپلیکیشن که نماینده میلیارد ها دلار فروش و ده ها هزار شغل است ، یک شرکت بسیار بزرگتر است.

بسیاری از تحلیلگران معتقدند که اپل تعویض تراشه های آن منطقی است. حرکت اپل این امکان را به منظور تنظیم دقیق فن آوری های قدرتمند در دستگاه های خود به شما می دهد ، احتمالاً محصولاتی را با تجربه مداوم به شما ارائه می دهد. همچنین به اپل کمک می کند تا به طور بالقوه ۵G بی سیم را در رایانه های خود وارد کند ، زیرا پایه فن آوری موجود در تراشه های سری A آن است که با قابلیت های سلولی کاملاً در هم تنیده است.

اما تغییر اپل در حالی صورت می گیرد که این شرکت هم از طرف جامعه توسعه دهندگان و هم از تنظیم کننده ها در سراسر جهان تحت نظارت جدی است. اپل کنترل گردیدید اپلیکیشن های خود را برای مک و آیفون اعمال می کند ، که دستگاه های خود را تا حد زیادی از هکرها و هنرمندان پرواز شبانه در ایجاد برنامه های جعلی ایمن نگه داشته است. اما همچنین با توسعه دهندگان برنامه هایی که این برنامه را رد می کند ، به بحث های عمومی کشیده گردیده است ، زیرا آنها سعی در جایگزینی برنامه های اپل دارند ، به روشی که شرکت اجازه نمی دهد کار کنند ، یا تلاش می کنند بدون این که درآمد خود را به اپل بدهند ، درآمد کسب کنند.

آن دسته از توسعه دهندگان ، از جمله شرکت Spotify و شرکت بهره وری کسب و کار Basecamp ، توجه تأثیر گذاران صنعت و تنظیم کننده های دولت را به خود جلب کرده اند ، که بحث می کنند که آیا این شرکت به شکلی انحصاری عمل می کند یا خیر.

دیوید سیسیلین ، دموکرات دموکرات نیویورک که به دلیل قدرت بازار اپل در حال شارژ اجاره های گزاف است – سرقت از بزرگراه ، در واقع – زورگویی مردم برای پرداخت ۳۰٪ یا منع دسترسی به بازارشان. رئیس کمیته فرعی مجلس در پادتن ، پنجشنبه به The Verge گفت. “این یک نتیجه مستقیم از قدرت عظیم بازار است ، این واقعیت است که اپل دروازه بان است.”

اتحادیه اروپا نیز همچنین دو تحقیق درباره اپل باز کرده است ، از جمله یکی از آنها ناشی از شکایت از Spotify در مورد هزینه های بالا که غول فناوری متهم می کند و دیگری در مورد محدودیت های اپل. در مورد توسعه دهندگان ، آنها را از گزینه های پرداخت که ارزانتر از برنامه هستند ، مطلع سازند.

 پردازنده A13 اپل در آیفون 11 ، 11 Pro و 11 Pro Max

پردازنده A13 اپل در آیفون ۱۱ ، ۱۱ Pro ، و ۱۱ Pro Max.


تصویر توسط استفان شانکلند / CNET

مهم نیست که چه اتفاقی در خارج از اپل رخ می دهد ، کار در داخل شرکت برای گذار از اینتل سال ها طول خواهد کشید. و این شرکت مجبور است هواداران وفادار خود را متقاعد کند که این اقدام ارزش آن را دارد.

“این یک کار غیر مهم است ،” گفت: باب اودونل ، یک تحلیلگر صنعت طولانی مدت که هم اکنون در تحقیقات Technalysis است. او تخمین می زند حدود ۱۸ ماه قبل از آنكه اپل بگوید این انتقال را تمام كرده است ، و احتمالاً برای رایانه های رومیزی ۵،۰۰۰ دلاری همچون Mac Pro بیشتر است.

این شرکت ممکن است توسعه دهندگان رایانه ای را از شرکت با تراشه های طراحی گردیده اپل در داخل اجاره کند ، اما به احتمال زیاد تا سال آینده این رایانه های جدید را به صورت عمومی به فروش نمی رساند.

اودونل گفت: “سالها طول می کگردید تا این حرکت را با موفقیت انجام دهند.”

 macbook-pro-16-teclado-tijera.png

مک بوک های اپل ممکن است بیشترین سود را از تراشه های جدید این شرکت داشته باگردید.


carscar Gutiérrez / CNET

ارزش آن را فراهم آورد

در سال ۲۰۰۵ ، هنگامی که اپل آخرین بار مغز پردازش را در رایانه های خود تغییر داد ، هم شرکت و هم شرکای توسعه آن کارهای رمزگذاری زیادی انجام دادند تا برنامه هایی که به زبان “باینری” برای تراشه های IBM صحبت می کردند. به کد تراشه های اینتل استفاده گردیده ترجمه شود.

برای اکثر ناظران صنعت در آن زمان ، این اقدام معقول بود. تراشه های اینتل از باتری بهتر و عملکرد سریع تر نسبت به تراشه های IBM که اپل استفاده می کرد ، ارائه می دادند. در نهایت ، اپل توانست برای ساخت رایانه هایی همچون MacBook Air فوق العاده نازک ، که با لپ تاپ های رقیب را به سمت ارائه دستگاه های باریک تر ، سبک تر و با ظاهری بهتر سوق می دهد ، از کار خود با اینتل استفاده کند.

 stevejobswithmacbookair2.jpg

وقتی استیو جابز برای اولین بار MacBook Air را نشان داد ، باریکترین لپ تاپ در صنعت بود.


CNET

استیو جابز ، بنیانگذار اپل ، در هنگام بحث درباره اندازه كوچك و عملکرد سریع اولین تراشه های MacBook Air در سال ۲۰۰۸ گفت: “این فناوری عالی است ،” این فناوری عالی است. به خطر افتادن.

این بار ، تغییر مکان سخت تر خواهد گردید.

تراشه های موبایل از نظر کارآیی بیشتری هستند و حتی طرح های باریک تری نیز ارائه می دهند. اما برخلاف پردازنده های اینتل ، تراشه های آیفون و آیپد اپل هنوز به اندازه کافی برای کامپیوترهای رومیزی و لپ تاپ اثبات نگردیده اند. و گرچه مایکروسافت و سایر شرکت های بزرگ لپ تاپ هایی با تراشه های موبایل ساخته اند ، اما اکثر رایانه های شخصی اینتل را اجرا می کنند.

اپل همچنین شرکتی بسیار متفاوت از سال ۲۰۰۵ بود. در آن زمان ، هیچ آیفون وجود نداشت. اپل فقط ۱۴ میلیارد دلار فروش سالانه را محاسبه کرده بود ، و این در درجه اول توسط رایانه های Mac واگذار نمی گردید. iPod که منجر به رنسانس اپل خواهد گردید ، در این زمان حدود ۳۳ درصد از فروش این شرکت را تشکیل می داد.

به روز مدرن بروید ، هنگامی که فروش اپل تقریبا ۱۹ برابر بیشتر گردیده است. هر حرکتی که اکنون انجام می دهد ، از طریق پایگاه مشتری بسیار بزرگتر و اکوسیستم وسیع توسعه دهندگان که برنامه ها و لوازم جانبی را برای محصولات خود ساخته اند ، بسیار گسترده تر است.

“اپل باید آنچه را که برای کاربران و برنامه های موجود در آن وجود دارد را نشان دهد.”

با این وجود ، وی گفت ، احتمالاً اتكای صنعت فناوری به برنامه های مبتنی بر وب مانند سرویس پیام رسان Slack ، گرفتن یادداشت های آنلاین Evernote و برنامه های بهره وری آنلاین G-Suite گوگل ، انتقال را آسان تر خواهد كرد زیرا طراحی گردیده اند. تقریباً در هر دستگاهی

مزایای بزرگتر ممکن است پایین خط باگردید. با اجرای هر دو MacOS و iOS بر روی همان پلتفرم پردازنده ، اپل این گزینه را دارد که در نهایت بتواند این دو یا حداقل حداقل توانایی را برای توسعه دهندگان برای ایجاد یک برنامه برای ایجاد راحت تر روی چندین محصول ادغام کند.

 apple-iphone-se

ویراستاران CNET 399 دلاری iPhone SE را به دلیل تراشه A13 Bionic با عملکرد بالا ستایش کردند.


Angela Lang / CNET

حرکات بیشتر

در حالی که شکست عمومی اپل با اینتل ممکن است از دوشنبه در WWDC آغاز شود ، این تنها چیزی نیست که افراد به دنبال آن می گردند.

بزرگترین تغییر شایعات مربوط به آیفون ها و آیپد ها است که اپل ممکن است امکان شخصی سازی بیشتر صفحه اصلی ، چند وظیفه بهتر و فناوری واقعیت افزوده بهتر را فراهم کند. گفته می شود که فناوری AR که از دوربین و صفحه نمایش تبلت یا صفحه نمایش تبلت برای لایه برداری تصاویر تولید گردیده از رایانه در دنیای واقعی استفاده می کند ، قدم اولیه برای اپل است که در نهایت عینک های مجهز به AR را اعلام کرد که احتمالاً در بعضی اوقات امسال.

همچنین گفته می شود که این شرکت آماده اولین کامپیوترهای رومیزی iMac با تراشه های قدرتمند Intel است تا کاربران را تا زمان انتقال به تراشه های خود در سال آینده ، آماده کند.

این شرکت حتی ممکن است اعلام کند که حصیر شارژ AirPower که قبلاً لغو گردیده بود ، ممکن است آماده شود برای آزادی ، در صورت باور به شایعات.

تیم جهانی CNET رویداد اپل ، و همایش های دیگری را که بصورت آنلاین تغییر کرده اند ، پوشش می دهد. و پوشش ما شامل به روز رسانی ، تفسیر و تحلیل در زمان واقعی است که فقط می توانید به اینجا برسید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت

 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher2021.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpersonnalisé.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher2022.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascherchine.html
 • https://zionmarket.com/cheapauthenticnfljerseyschina.html
 • https://zionmarket.com/cheapnfljerseyssupply.html
 • https://zionmarket.com/wholesalecheapnfljerseys.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseyschina.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseysfreeshipping.html
 • https://bbctribune.com/wholesalesoccerjersey.html
 • http://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpersonnaliséspascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotfootcoupedumonde.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotdefootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascherthailande.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/discountnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/wholesalenikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/replicanikenfllimitedjerseys.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotdefootpascher.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootfactory.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootpascher2022.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootballthailande.html
 • https://alfahuirmasajes.com
 • https://alforaat.com
 • https://algosystems.gr
 • http://align.com.sa
 • http://allhitsstation.com
 • https://allnsoll.com
 • http://allocationassist.com
 • https://allpandas.com
 • https://alltoreal.com
 • https://alltruemen.com
 • https://alomarcenter.com
 • https://alpclips.com
 • http://alpha.acim-asso.imageinfrance.com
 • http://alpha.eurohabitat.imageinfrance.com
 • https://alphabondcleaning.com.au
 • http://al-raya.info
 • https://alrema-lany.cz
 • https://altbelly.com
 • https://alteredstatetherapy.com
 • https://altmann.com.br
 • http://alvodigital.net
 • https://alyaska.by
 • http://alyounglaw.com
 • https://amahbeauty.com
 • http://amamam.ru
 • https://amaneatingpie.co.uk
 • https://amarbazar.org
 • https://amawards.org
 • http://ambaufzuege.de
 • https://amberwoodcarpentry.com