گلکسی نوت ۲۰ پلاس از نسبت ابعاد ۱۹.۳:۹ نمایشگر برخوردار خواهد بود

2020-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از زومیت دستگاهی از سامسونگ با شماره مدل SM-N986U در آزمایش HTML5 سنجیده گردیده است؛ اما نکته عجیب در مورد محصول شرکت کره‌ای، نسبت ابعاد نمایشگر آن است. دستگاه آزمایش‌گردیده که احتمال می‌رود گلکسی نوت ۲۰ پلاس باگردید، از رزولوشن 1440p بهره می‌برد.درواقع رزولوشن فاش گردیده گلکسی ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از زومیت

دستگاهی از سامسونگ با شماره مدل SM-N986U در آزمایش HTML5 سنجیده گردیده است؛ اما نکته عجیب در مورد محصول شرکت کره‌ای، نسبت ابعاد نمایشگر آن است. دستگاه آزمایش‌گردیده که احتمال می‌رود گلکسی نوت ۲۰ پلاس باگردید، از رزولوشن ۱۴۴۰p بهره می‌برد.

درواقع رزولوشن فاش گردیده گلکسی نوت ۲۰ پلاس به ۳۰۹۶ در ۱۴۴۴ پیکسل می‌رسد که مشابه آمار منتشرگردیده توسط تحلیلگران در گزارش‌های قبلی است. در نظر داشته باشید که گلکسی نوت ۲۰ دارای رزولوشن +FHD خواهد بود؛ اما نسبت ابعاد نمایشگر آن همانند نسخه‌ی پلاس است.

از نگاه کارشناسان و همچنین باتوجه‌به نتایج آزمایش HTML5 نسبت ابعاد پرچم‌دار نسل بعدی سامسونگ به ۱۹.۳:۹ می‌رسد که یعنی نسبت به گلکسی نوت ۱۰ با نسبت ابعاد ۱۹:۹ از نمایشگری کشیده‌تر استفاده می‌کند؛ البته در این زمینه به کشیدگی نمایشگر سری گلکسی اس ۲۰ با نسبت ابعاد ۲۰:۹ یا آیفون ۱۱ پرو مکس با نسبت ابعاد ۱۹.۵:۹ نمی‌رسد.

آزمایش HTML5 گلکسی نوت 20 پلاس سامسونگ

درکنار نسبت ابعاد متفاوت پرچم‌دار معرفی‌نگردیده سامسونگ نسبت به گلکسی نوت ۱۰ پلاس، گلکسی نوت ۲۰ پلاس از نمایشگری با ابعاد بزرگ‌تر (۶/۸۷ اینچ) برخوردار خواهد بود که کمی از نوت ۱۰ پلاس با ابعاد ۶/۸ اینچ بزرگ‌تر (در حد ۲ میلی‌متر) است.

در ادامه بخوانید:

شاید در نگاه اول، گلکسی نوت ۲۰ پلاس گوشی هوشمند بزرگی به‌نظر برسد؛ اما سامسونگ در حال ساخت محصولی دیگر به‌نام گلکسی فولد ۲ با نمایشگر ۷.۷ اینچی است که در حقیقت ابعادی در حد یک تبلت را دراختیار کاربر قرار می‌دهد. از نکات قابل‌توجه گلکسی فولد ۲ برخورداری آن از نمایشگری با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتزی و سازگاری با S Pen است.

منبع : زومیت
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت