خودروی مزدا BT-50 خوب به نظر می رسد ، خودروساز سؤال می کند که آمریکا چه فکر می کند

2020-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 مزدا BT-50

دیدن این طرح در وانت بسیار عجیب است.


مزدا

بله ، مزدا یک وانت را می فروگردید. نه ، در آمریکای شمالی نیست. اما ، در سایر نقاط جهان ، مزدا BT-50 مدتهاست که تلاش کرده است تا یک ظاهر زیبا را از آن خود کند ، زیرا دوستان ما دوست دارند وانت را صدا کنند.

اکنون ، مارک ژاپنی با جاه طلبی های بیشتری روبرو است. آخرین BT-50 را فاش کرد و تغییرات بزرگی را نشان می دهد. به طور واضح ، مزدا هرگز BT-50 را مهندسی و ساخته نگردیده است. در عوض ، همیشه یک بازی گسترده مهندسی نشان بوده است که مزدا ده ها سال با آن بازی کرده بود. سالها پیش ، مزدا تصمیم گرفت تا با Ford برای BT-50 بعدی که در اینجا نشان داده گردیده است ، قسمت کند و در عوض ایسوزو را به عنوان شریک جدید خود برگزید.

در پایان روز ، این یک وانت Isuzu D-Max است ، که در ایالات متحده نیز فروخته نمی شود. با این حال ، مزدا ، با انتخاب امضاء خود در طراحی و طراحی زبان Kodo ، جلوی و مركز زیبایی را به وانت بخشید. کلیپ جلو تقریباً شبیه به CX-5 است ، در حالی که ریشه های ایسوزو آن را کمی بیشتر در قسمت عقب نشان می دهد.

 مزدا BT-50

آسان است برای دیدن ایزوزو به این زاویه نگاه می کند.


مزدا

در داخل ایسوزو نیز بسیار زیاد است ، بر خلاف سایر وسایل نقلیه مزدا ، یک مجموعه سرگرمی داخلی دارد. اما این خودروساز برای ساختن کابین کار کرده است ، و چند سلیقه وجود دارد که خریداران ایسوزو پیدا نخواهند کرد – بی سیم اپل CarPlay و Android Auto مهمترین آنها هستند. برخی از مواد ظریف برای کابین خلبان نیز روی پانل ها شسته می شوند ، و فرمان Mazda-Spec وجود دارد که باعث می شود زوم نسبت به D-Max بزرگنمایی کند.

 Mazda BT-50

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت