الون مسک می گوید ، چندین سایت تسلا Cybertruck Gigafactory مورد بررسی

2020-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 tesla-nummi-hero

اگر برنامه های این شرکت در تگزاس انجام شود ، فرمونت تنها در ساخت وسایل نقلیه تسلا در ایالات متحده نخواهد بود.


تسلا

به دنبال گزارش ها تسلا برای آینده آینده یک قطعه زمین در آستین ، تگزاس را خریداری کرده است Cybertruck Elon Musk مدیر عامل شرکت Gigafactory ، گفت:

Electrek روز پنجشنبه گزارش داد که تسلا خرید را ادامه داد. مشوق های مالیاتی نهایی را با دولت های محلی اعلام کرده است. با این حال ، ماسک در همان روز در توئیتر گفت که تسلا صرفاً “گزینه” برای خرید دارد اما شرکت “آن را استفاده نکرده است.”

وقتی از وی سؤال گردید که آیا تولسا ، اوکلاهما برای یک سایت تولید ممکن تسلا در ترکیب است. موسک به سادگی گفت این شرکت همچنان گزینه های مختلفی را در نظر دارد.

کارخانه اصلی وسایل نقلیه تسلا در Fremont ، کالیفرنیا است. از زمان شروع رمپ مدل ۳ ، در تلاش برای یافتن فضای ساختن مدل های جدید بود. چادر را به خاطر می آورید؟ این مرکز جدید مسئولیت تولید Cybertruck و تولید Model Y در سواحل شرقی خواهد بود.

حدس و گمان زیادی در مورد وجود دارد که ممکن است این تاسیسات جدید تسلا به زمین بخورد ، و مکان هایی مانند تولسا در آن حرکت کند. – برای جلب توجه خودروسازان برقی ، اما آخرین اطلاعات نشان می دهد آستین اولویت بالاتری دارد. روزنامه محلی ایالت آستین-آمریکایی روز پنجشنبه گزارش داد تسلا می خواهد ساخت و ساز سایت را از اوایل سه ماهه سوم سال جاری آغاز کند و به صراحت گفت که آستین و تولسا “تمرکز فعلی” هستند. با این وجود ، توافق نهایی در تگزاس به مشوق های مالیاتی وابسته است كه می تواند تسلا را از پرداخت مالیات املاك برای منطقه مدرسه محلی محكوم كند.

به طور خاص ، به دنبال ۶۸ میلیون دلار اعتبار مالیات بر دارایی از منطقه ای در مدارس شهرستان تراویس است. تسلا همچنین در اسناد رسمی تأیید کرد که “هشت ایالت” نیز مورد بررسی قرار گرفته است.

“ما یک بسته تشویقی مبتنی بر عملکرد و مهمتر از همه ، مسئول تشویق مبتنی بر عملکرد را برای جذب تسلا به اوکلاهما جمع کرده ایم. “شان کوپلن ، وزیر بازرگانی اوکلاهما در بیانیه ای گفت. “پیشنهاد ما نه تنها شامل بسته مشوق های استاندارد ارائه گردیده به شرکت های علاقمند به مکان یابی اوکلاهما ، بلکه تعهدات مالی برای بهبود زیرساخت های محلی و سرمایه گذاری در نیروی کار ما ، گسترش برنامه های آموزشی در موسسات دانشگاهی ما برای اطمینان از تسلا خط لوله ای از کارگران واجد شرایط است. استخدام کنید. “

تسلا به درخواست Roadshow برای اظهار نظر پاسخ نداد.


اکنون بازی:
تماشای این:

تسلا Cybertruck: اولین سوار گردیدن در وانت آینده۵:۲۵

بروزرسانی ، ۱۹ ژوئن : اطلاعاتی را از روزنامه محلی و مدیر عامل شرکت الون ماسک می افزاید.

اولین بار در ۱۸ ژوئن منتشر گردید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت