هدفون اسپرت هدایت استخوان های AfterShokz با قیمت ۶۰ دلار شروع به فروش می کنند

2020-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 trekz-air-aftershokz-wireless-hecto-bone-Conduction-headphones-02

AfterShokz Air سرانجام زیر ۱۰۰ دلار فرو رفته است ، تنها بار دوم که اتفاق افتاده است.


Sarah Tew / CNET

دوست دارم هنگام دوچرخه یا دوچرخه به موسیقی یا پادکست گوش دهم ، اما پوشیدن هدفون های ورزشی سنتی مشکلی را ایجاد می کند: گوش گوش ها از سر و صدای خارج می شوند و شنیدن ماشین ها ، دوچرخه ها و سایر خطرات احتمالی مشکل است. بنابراین چگونه می توانم ضمن حفظ “آگاهی موقعیتی” از صدای من لذت ببرم؟

پاسخ: هدفون هدایت استخوان ، که به جای بیش از آنها یا جلوی آنها ، جلوی گوش های شما می نشیند و از طریق گونه های شما صدا تولید می کند. (داستان واقعی.) AfterShokz تقریباً متعلق به این دسته از محصولات است و با دلیل خوب: هدفون خوب کار می کند و با هر تکرار کمی بهتر می شود. اما آنها گران قیمت هستند و فروش آن نیز نادر است.

اما برای مدت زمان محدود ، تقریباً تمام هدف های انتقال استخوان AfterShokz به بازار عرضه می شوند ، و با شروع AfterShokz Titanium (در اقیانوس آبی) با قیمت ۵۹٫۹۹ دلار (که قیمت پایین تمام وقت را پیوند می زند). همچنین می توانید AfterShokz Air را با قیمت ۹۵٫۹۶ دریافت کنید ، تنها دومین بار است که قیمت آن پایین است. سرانجام ، AfterShokz Aeropex با قیمت ۱۲۷٫۹۶ دلار در حال فروش است ، کمترین قیمت برای آن مدل است.

تیتانیوم ، هوا و Aeropex را می توان نسخه های خوب ، بهتر و برتر محصول توصیف کرد. با گذشت سالها ، آنها کمی لاغرتر ، کمی سبک تر و کمی بهتر صدا گردیده اند. (بخاطر کسب اطلاعات بیشتر ، نقد و بررسی Aeropx ( را دنبال کنید) [David45 Carnoy] ). نیازی به گفتن نیست ، نباید انتظار داشته باشید که کیفیت صوتی با تلفن های ورزشی داخلی گوش هماهنگ باگردید ، اما بسیار خوب است – و به اندازه کافی خوب است برای فعالیت هایی مثل دویدن و دوچرخه سواری ، جایی که صدا با کیفیت استودیو در اولویت نیست.

من سال ها کاربر (و فن) AfterShokz بوده ام ، از تیتانیوم شروع کردم و راه خود را از طریق دو مدل بعدی انجام می دهم. من اغلب در مورد آنها نمی نویسم ، زیرا همانطور که اشاره گردید ، آنها گران قیمت هستند و بندرت به فروش می روند. بنابراین من خوشحالم که امروز با این معاملات به اشتراک می گذارم.

در همین حال ، همسرم و خواهر و برادرم برای اولین بار اولین بار اخیراً استفاده از AfterShokz را آغاز کردند و هر دو آنها را دوست دارند. اظهار نظر ناخواسته او برای من فقط چند روز پیش: “[[These are the] بهترین کاری که تا به حال برای من اتفاق افتاده است – البته بعد از ازدواج و بچه ها.”

فکر کردن در مورد یکی از اینها به عنوان هدیه روز پدر؟ به نظر می رسد آمازون به زایمان یک روزه ، حداقل در گردن من از جنگل ، باز می گردد. مسافت پیموده گردیده شما ممکن است متفاوت باگردید. بنابراین اگر امروز سفارش دهید ، آنها ممکن است فردا یا یکشنبه به آنجا برسند.

پول خود را در جایی قرار دهید که با این قیمت ۳۵ دلار

 luxe-neo-120-bidet

باگردید. ] لوکس

من ، قبل از همه گیری: از یک قیمت استفاده کنید؟ اوک ، به هیچ وجه.

من ، که از دو ماه گذشته از یک گندم استفاده کرده ام: از دستمال توالت استفاده می کنید؟ یوک ، به هیچ وجه.

بله ، من یک تبدیل کننده هستم. پس از گذشت حدود یک هفته ، آنچه عجیب و ناخوشایند به نظر می رسید عادی و ترجیح داده می شود. و در حالی که شما به راحتی می توانید صدها دلار برای یک بیت فانتزی با همه چیز گرم ، طرفداران خشک و تمام آن هزینه کنید ، می توانید تقریباً هیچ چیزی را نیز خرج نکنید: برای مدت زمان محدود و در حالی که آخرین منابع آن است ، بهترین خرید را دارد Luxe Neo 120 Bidet با قیمت ۳۴٫۹۹ دلار . این ۲۵ دلار از قیمت معمولی و یکی از معاملات بهتر قیمت پیشنهادی من است.

این یک اتصال ساده با آب سرد است که به منظور نصب در زیر صندلی موجود شما طراحی گردیده است. این فقط دو شماره گیری است ، یکی برای فشار و دیگری برای تمیز کردن نازل.

من از این مدل دقیق استفاده نکرده ام ، اما من از یک مدل مشابه استفاده کرده ام. همانطور که گفتم: در ابتدا عجیب است ، اما شما به آن عادت می کنید و سپس می خواهید آن را ترجیح دهید. جت سرد تقریباً به همان شکلی که شما فکر می کنید نزدیک نیست.

تقریبا ۱۵۰ خریدار در مجموع امتیاز این ۴٫۷ ستاره از ۵ را به خود اختصاص داده اند ، بنابراین این یک شرط خوب است که چوب شما این را دوست دارد. و این بیشتر از پول خود را با پولی که در TP پس انداز می کنید پرداخت می کند. با این قیمت ، چرا آن را امتحان نکنید؟

 http://www.cnet.com/


اکنون بازی:
تماشای این:

AfterShokz Trekz Air: بی سیم شگفت آور قانع کننده …۱:۴۰


Cheapskate CNET وب سایت را برای معاملات عالی در مورد محصولات فناوری و موارد دیگر جستجو می کند. برای آخرین معاملات و به روزرسانی ها ، در Cheapestate در Facebook و Twitter دنبال کنید. در صفحه معاملات CNET خریدهای ارزنده تری پیدا کنید و از صفحه کوپن های CNET ما برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید ، والمارت ، آمازون و موارد دیگر مطلع شوید. سؤالاتی درباره بلاگ Cheapskate دارید؟ پاسخ ها را در صفحه سؤالات ما پیدا کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت