فورد موستانگ ماچ-E می خواهد اضطراب دامنه را با داده های زیادی حل کند

2020-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

Mustang Mach-E یک اسب هوشمند است.


فورد

اضطراب. این اصطلاح برای توصیف پیش بینی وحشتناک ماشین الکتریکی شما است که از آب آن خارج می شود قبل از اینکه بتوانید آن را در جایی وصل کنید. این نیز یکی از بزرگترین موانع پذیرش EV در ایالات متحده است ، همانطور که مطالعات گذشته نشان داده است.

فورد موستانگ ماچ-ای می خواهد رانندگان را در هنگام آرامش نگه دارد. به محدوده. فورد روز جمعه اظهار داشت كه نرم افزار جدید Intel Intelligence رهنمود كاملی برای آگاه سازی دقیق ترین رانندگان برای محاسبه فاصله واقعی باقیمانده قبل از دریافت یك باتری مسطح خواهد بود.

صادقانه ، این مطالب بسیار نرم و صاف است. برد هوشمند ، داده های شلوغی را از سایر وسایل نقلیه Mustang Mach-E در جاده دریافت می کند ، گزارش های هواشناسی محلی را به الگوریتم اضافه می کند و رفتارهای گذشته راننده را در پشت چرخ بررسی می کند تا یک رقم دقیق را مشخص کند. برای کسانی که هرگز یک بار EV را تجربه نکرده اید ، دامنه محاسبه گردیده می تواند به سرعت بر اساس عناصر بی شماری تغییر کند. به عنوان مثال ، خنک کردن تهویه مطبوع ، می تواند باعث شود خیلی سریع تخمین محدوده تخلیه شود.

در حالی که باتری SUV برقی گزارش می دهد که چقدر انرژی باقی مانده است ، ماژول پیشرانه میزان مصرف انرژی درایورها را ردیابی می کند ، و باید دلیل اصلی هوشمندی باگردید. دامنه برای محاسبه مجدد موارد ، درایورها اعلان و توضیحی راجع به اینكه چرا این سیستم محاسبه جدید را دریافت كرده است ، دریافت می كنند.

و فقط به عنوان پشتیبان ، فورد به صاحبان موستانگ Mach-E آرامش بیشتری می بخگردید اگر اتفاق بیفتد. باتری در جاده برنامه کمک های کنار جاده ای خودروساز ، یک ماشین رایگان را به نزدیکترین ایستگاه شارژ ، خانه آنها یا یک فروشنده فورد دارای مجوز EV در طی ۳۵ مایل فراهم می کند. اگر هیچکدام از گزینه ها در شعاع قرار نگیرند ، یک کامیون بصورت رایگان آنها را به نزدیکترین گزینه منتقل می کند.

محدوده هوشمند فقط باهوش تر می شود. از آنجا که Mustang Mach-E اجرا می شود Sync 4 ، که شامل قابلیت های بروزرسانی بیش از حد هوا است ، فورد در نظر دارد به طور مداوم سیستم را به روز کند تا بهترین اطلاعات را در اختیار رانندگان قرار دهد.


در حال پخش:
تماشای این:

۲۰۲۱ Ford Mustang Mach-E AWD: Powersliding the قالب خرد …۶:۲۹

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت