قیمت نهایی تویوتا سوپرا ۲۰۲۱ مشخص شد

2020-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از زومیت نسل جدید تویوتا سوپرا در سال ۲۰۲۰ برای بازار جهانی عرضه و مدتی پیش مشخصات فنی مدل ۲۰۲۱ رونمایی گردید. این کوپه اسپرت در مدل‌های دو‌لیتری و سه‌لیتری با امکانات رفاهی و ایمنی مختلف عرضه می‌شود. همچنین، مدل تولید‌محدود A91 با پیشرانه‌ی سه‌لیتری توربو به سبد محصولات ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از زومیت

نسل جدید تویوتا سوپرا در سال ۲۰۲۰ برای بازار جهانی عرضه و مدتی پیش مشخصات فنی مدل ۲۰۲۱ رونمایی گردید. این کوپه اسپرت در مدل‌های دو‌لیتری و سه‌لیتری با امکانات رفاهی و ایمنی مختلف عرضه می‌شود. همچنین، مدل تولید‌محدود A91 با پیشرانه‌ی سه‌لیتری توربو به سبد محصولات تویوتا اضافه گردیده است.

مدل‌های مختلف تویوتا سوپرا ۲۰۲۱ در پیست در هوای بارانی

تویوتا سوپرا دولیتری با قیمت پایه‌ی ۴۴ هزار دلار و ۸ هزار دلار کمتر‌از مدل سه‌لیتری عرضه می‌شود. درصورت سفارش بسته‌ی امکانات ایمنی و فناوری، ۳ هزار و ۵۰۰ دلار به قیمت پایه اضافه می‌شود. این بسته شامل کروزکنترل انطباقی، سامانه تشخیص نقاط کور، هگردیدار ترافیک عقب، حسگرهای پارک خودرو، سامانه صوتی JBL تویوتا و برنامه‌های اپل کارپلی و تویوتا سرویس کانکت می‌شود.

نمای عقب تویوتا سوپرا سه‌لیتری ۲۰۲۱ با رینگ‌های پنج پره

در ادامه بخوانید:

مدل سه‌لیتری سوپرا با قیمت پایه ۵۲ هزار دلار و در نسخه‌ی پریمیوم با ارزش ۵۵ هزار و ۵۰۰ دلار عرضه می‌شود که درمقایسه‌با مدل کنونی، قدرت و سامانه‌ی تعلیقش ارتقا یافته است. بسته‌ی امکانات فناوری و ایمنی تویوتا نیز با ارزش ۳،۱۵۵ دلار برای نسخه‌ی پایه سفارشی است که در مدل پریمیوم به‌صورت استاندارد ارائه می‌شود. همین‌طور بسته‌ی کمک‌رانندگی خودکار با ارزش ۱،۱۹۵ دلار روی مدل پریمیوم عرضه می‌شود.

گران‌ترین مدل سوپرا، نسخه‌ی تولید‌محدود A91 است که با موتور سه‌لیتری شش‌سیلندر توربو و قیمت ۵۷ هزار دلار به‌فروش می‌رسد که از مدل پرفورمنس لانچ ادیشن سوپرا ۲۰۲۰، ۷۴۰ دلار قیمت بیشتری دارد. مدل سه‌لیتری سوپرا ۲۰۲۱ به‌زودی در نمایندگی‌های تویوتا آماده‌ی فروش می‌شود؛ اما عرضه‌ی مدل دولیتری این خودرو تا پاییز امسال طول می‌کگردید.

تویوتا سوپرا نسخه‌ی تولید محدود A91 با هد‌لایت‌های چشم‌نواز و رنگ آبی

منبع : زومیت
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت