اعضای ادعای بوگالو چگونه از فیس بوک برای طرح قتل استفاده کردند

2020-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 پنجره ای با سوراخ گلوله در غرفه نگهبانی که پاتریک آندوود در آن مشغول کار بود

سوراخ های گلوله نشانگر غرفه نگهبانی است که پاتریک اندوود در شبی که کشته گردید ، کار می کرد. یک سایت GoFundMe برای کمک های مالی به خانواده وی راه اندازی گردیده است.


Dara Kerr / CNET

استیون کاریلو برای اولین بار با رابرت جاستوس ملاقات کرد که او را در ۲۹ مه در ایستگاه قطار سن لاندرو ، کالیفرنیا ، انتخاب کرد. با توجه به اسناد دادگاه که در اوایل این هفته کشف نگردیده بود ، این دو با هم آشنا بودند. آنها در یک گروه فیسبوک قرار داشتند که به اعضای جنبش افراط گرای افراط گرایانه بوگالو متصل گردیده بودند.

طبق گفته ها ، این دو مرد طرحی را برای رانندگی به اوکلند ، کالیفرنیا ، و حمله به مأموران اجرای قانون فدرال اعلام کرده بودند. دفتر تحقیقات فدرال. در پایان آن شب ، دیو پاتریک آندروود ، یک محافظ امنیتی فدرال ، کشته می شود و همکارش به گردیدت مجروح می شود.

این قتل ادعا گردیده همزمان با اعتراضات گسترده علیه مرگ جورج فلوید ، مرد سیاه پوستی غیر مسلح که توسط یک افسر پلیس سفید به قتل رسیده بود ، هماهنگ گردید تا [ اتفاق بیفتد. براساس اسناد دادگاه ، برای كاریلو ، ۳۲ ساله و جاستوس ۳۰ ساله ، این اعتراضات به عنوان پوشش طرح خود عمل می كند.

“برو به شورش ها و از اهداف خود حمایت كنید.” اعتقادات ضد دولت و جنبش بوگالو و تمایل به ایجاد جنگ داخلی دوم. “از عصبانیت آنها برای آتش سوزی ما استفاده کنید. به بیرون از این فکر کنید. ما باید افراد خشمگین داشته باشیم تا از این مزیت استفاده کنند.”

فیس بوک به طور فزاینده ای به محلی تبدیل گردیده است که گروه های حاشیه ای افراطی به هم می پیوندند و برنامه ریزی می کنند. این جایی است که معترضین ضد اسلحه ، تظاهرات کنندگان راجع به قرنطینه های کوروی ویروس هماهنگ می کنند و جائیکه گروه راست افراطی ، نئو فاشیستی Proud Boys برای نفوذ در اعتراضات جورج فلوید تلاش کردند. فیس بوک همچنین جایی است که جنبش بوگالو طی یک سال گذشته دست به کار گردیده است.

این جنبش کاملاً گره خورده است و با اجرای قانون مخالف است. این نام از فیلم فرقه Breakin '2: Electric Boogaloo برگرفته گردیده است و از آن برای اشاره به جنگ داخلی دوم طعنه آمیز استفاده می شود. برخی از اعضا بطور جدی متمرکز بر فعالیت های ضددولتی و بلاغت هستند ، و برخی دیگر به ایدئولوژی های سوپرماسیستی یا نئو نازی سفیدپوست می پردازند. در ماه های اخیر ، چندین عضو بوگالو فعالیت های خود را به صورت آفلاین انجام دادند و به جرم جنایات از جمله ساختن بمب های لوله ای و توطئه برای انجام یک عمل تروریستی دستگیر گردیدند.

فیس بوک حداقل ۱۲۵ گروه بوگالو با تقریبا ۷۳،۰۰۰ عضو دارد. طبق گفته پروژه شفافیت فنی ، برخی از افراد ممکن است در بیش از یک گروه باشند ، بخشی از کمپین نظارت غیرحزبی کمپین برای پاسخگویی. بیش از نیمی از گروه ها بین فوریه و آوریل تشکیل گردیدند. انستیتوی گفتگوی استراتژیک ، یک اندیشکده جهانی که به بررسی افراط گرایی می پردازد ، رگردید فعالیت آنلاین اعضای بوگالو را به بیماری همه گیر کروناویروس رمان ، به ویژه در فوریه و مارس مرتبط کرده است. در طی این ماه ها ، موسسه گزارش می دهد ، بیش از ۲۰۰،۰۰۰ پست در رسانه های اجتماعی شامل عبارت “بوگالو” با ۵۲٪ در توییتر ، ۲۲٪ در Reddit و ۱۲٪ در Tumblr است.

“سایت های رسانه های اجتماعی ، مانند فیس بوک ، به عنوان سالن جلسات مجازی برای افرادی که نه تنها دوست دارند گپ بزنند بلکه برای افراط گرایان نیز فعالیت می کنند. “گفت برایان لوین مدیر مرکز مطالعه نفرت و افراط گرایی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سن برناردینو است. “شما خواهید فهمید که تمام این اکوسیستم در فضای باز وجود دارد.”

در حالی که فیس بوک اجازه می دهد تا گروه های بوگالو بر روی پلتفرم خود فعال باشند ، این شرکت گفت که در اوایل ماه جاری این توصیه را از طریق الگوریتم نوار کناری آن متوقف کرد. فیس بوک همچنین اعلام کرده است که هرگونه مطالب را با بیانیه ها یا تصاویر در گروه های بوگالو که خشونت مسلحانه را به تصویر می کگردید حذف می کند و هر کسی که ادعای وابستگی بوگالو را دارد که اقدام به خشونت گسترده کرده است ، حساب خود را تحت سیاست “اشخاص خطرناک” خود قرار خواهد داد.

این شرکت رسانه های اجتماعی اعلام کرده است که تیمی متشکل از ۳۵۰ نفر دارای تخصص در اجرای قانون ، ضد تروریسم و ​​رادیکال سازی است که رفتارهای مربوط به خشونت را بر روی سکوی خود مطالعه می کنند. این تیم روندهای جدید گفتار و چگونگی تکامل گروههای مختلف را با گذشت زمان در سایت بررسی می کند.


اکنون در حال پخش:
تماشای این:

غول های فنی وعده می دهند که برای مبارزه با بی عدالتی های نژادی ، وجوه می دهند ، فیس بوک …۱:۴۰

با وجود ۲٫۶ میلیارد کاربر فعال ماهانه در فیس بوک ، با این وجود ، بسیاری از فعالیت های خشونت آمیز و افراطی می توانند شکاف هایی را پشت سر بگذارند.

در مورد نقشه ادعای کاریلو و جاستوس برای حمله به مأموران اجرای قانون در اوکلند ، فیس بوک گفت: تا روز بعد از این اتفاق نقشه را مشخص نکرد. هنگامی که Underwood کشته گردید ، فیس بوک حساب کارلیو را تحت سیاست “اشخاص خطرناک” قرار داد.

“ما این حملات را به عنوان تخلف از وقایع تعیین کردیم و به همراه چندین گروه ، حساب های این دو عامل را حذف کردیم.” “ما محتویاتی را که از این حملات پشتیبانی می کند حذف خواهیم کرد و به کار خود با اجرای قانون در تحقیقات خود ادامه خواهیم داد.”

جو اسکاربورو ، میزبان MS MBC JMorning صبح ، از پاسخ فیس بوک عصبانی گردید و از نمایش خود برای انفجار شرکت و مدیر عامل و مدیر عامل اصلی آن استفاده کرد. چهارشنبه در یک تورنمنت هفت دقیقه ای.

“مارك زوكربرگ و شرل سندبرگ فقط علاقه دارند كه از میلیاردهای خود محافظت كنند ،” اسكاربورو گفت ، صدای او نزدیک به یك فریاد بود. “بنابراین وقتی می فهمید که یک افسر فدرال توسط یک گروه افراطی افراطی تشییع می شود و این مارک زاکربرگ است که سکوی تبلیغی آن گروه را با فشار دادن افراد به آن گروه ترویج می کند ، سخنان وی بی معنی است.”

Manhunt

کریلو ، یک سرباز وظیفه فعال در نیروی هوایی ایالات متحده ، هنگام رانندگی جاستوس در ایستگاه قطار در ۲۹ مه ، یک ون سفید را سوار رانش کرد. با توجه به صعود جاستوس به داخل ، کاریل طبق اسناد دادگاه ، او را به زره بدن و سلاح گرم پیشنهاد کرد. . جاستوس نپذیرفت ، بنابراین كاریلو به او گفت كه جای رانندگان را بگیرد.

پیش از این ، كاریلو به طور خلاصه نقشه خود را در گروه فیس بوك ترسیم كرده بود. FBI این مکالمات را از طریق فیس بوک با حکم جستجو بدست آورد.

فیلم های نظارتی شخصی را در یک وانت سفید که در آتش غرفه نگهبان در اوکلند ، کالیفرنیا آتش گرفته بود ، اسیر کرد.


دفتر تحقیقات فدرال.

کارلیو در گروه فیس بوک با استفاده از یک اصطلاح بوگالو که به مأموران اجرای قانون فدرال مربوط می شود ، نوشت: “این فرصت بسیار خوبی برای هدف قرار دادن غذاهای ویژه سوپ است.” وی افزود ، دو ایموجی آتش و یوتیوب ویدئویی در YouTube نشان داد که جمعیت زیادی با خشونت حمله به وسایل نقلیه گشت بزرگراه کالیفرنیا.

جاستوس پاسخ داد: “بیایید بوگی کنیم ،

وقتی این دو نفر به سمت مرکز شهر اوکلند سوار گردیدند ، اعتراض جورج فلوید در حال رگردید بود. اندازه. جاستوس ون را حدود ساعت ۹:۳۰ بعد از ظهر پارک کرد. مطابق اسناد دادگاه ، در مقابل دادگاهی فدرال. این اعتراض فقط سه بلوک بود. حدود ۱۵ دقیقه بعد ، او موتور را راه اندازی کرد و به سمت پاسگاه در خارج از دربار سوار گردید. بعداً گفته گردید که کاریل درب اتومبیل عقب راننده عقب را باز کرد و چندین تیر را به سمت دو محافظ امنیتی در جلو شلیک کرد.

FBI بعداً توانست با استفاده از فیلم های نظارتی اطراف ، بازگرداندن بخش اعظم این حادثه و ردیابی سوابق تلفن T-Mobile کارلیو. اما آن شب ، آن دو مرد از بین رفتند. با توجه به اسناد دادگاه ، جاستوس به خانه رفت و گفت که وی دوباره کارلیو را نمی بیند.

ساعاتی پس از تیراندازی ، نام Underwood شروع به گرایش در رسانه های اجتماعی با مردم کرد مقصر معترضین Black Lives Matter برای مرگ او . رئیس جمهور دونالد ترامپ حتی در سخنرانی در تاریخ ۱ ژوئن از آن یاد کرد و گفت: “اینها اقدامات اعتراضی مسالمت آمیز نیستند. این اقدامات ترور خانگی است.”

کلمه “بوگ” با خون روی کاپوت تویوتا کمری سفید نوشته گردید.


دفتر تحقیقات فدرال

با این حال ، این اقدامات توسط معترضین صورت نگرفت.

برای کاریلو ، تیراندازی ها فقط آغاز بود. هشت روز بعد ، در تاریخ ۶ ژوئن ، وی گفته گردید كه به طور كمی شلیك دیمون گوتزویل معاون كلانترش سانتا كروز و زخمی گردیدن یك افسر دیگر گردید.

وقتی FBI مدارك این جنایات ادعا را با هم جمع كرد ، مأمورین گفتند كه آنها چندین مورد را پیدا كردند كه كاریلو را به بوگالو پیوند می دهند. جنبش. در ون او ، مقامات گفتند كه جلیقه بالستیک با وصله ای پیدا كردند كه چاپ ایگلویی و هاوایی را نشان می داد ، هر دو سمبل محبوب با اعضای بوگالو. در یک مقطع ، بنا بر گزارش ها ، کاریل همچنین از خون خود برای نوشتن عبارات بوگالو بر روی کاپوت یک اتومبیل ، از جمله “بوگ” و “متوقف کردن دوقطبی” ، با اشاره به کنترل احزاب جمهوریخواه و دموکرات استفاده کرده است.

کاریلو متهم گردیده است. با قتل و اقدام به قتل. اگر گناهکار شناخته شود ، می توانست با مجازات اعدام روبرو شود. جاستری متهم به کمک و تقویت قتل و اقدام به قتل است.

جفری استوتتر ، وکیل کارلیو ، گفت که فراتر از شکایت فدرال ، وی هنوز شواهدی مستقل در رابطه با کاریلو با جنبش بوگالو مشاهده نکرده است. وی گفت که هرگونه درخواست خشونت یا اقدام خشونت آمیز غیرقابل قبول است ، اما همه چیز در این مرحله یک اتهام باقی مانده است.

“ما در حال بررسی این هستیم که [the boogaloo movement] تا چه اندازه ممکن است آقای کریلو را تحت تأثیر قرار دهد.” “او مطمئناً ابراز عشق و علاقه زیادی به این کشور و عشق بسیار زیادی راجع به این کشور دارد.”

مشخص نیست چه کسی نماینده یوستوس را در زمان انتشار اعلام کرد.

استیون کارلیو یک وظیفه فعال بود. گروهبان در نیروی هوایی ایالات متحده است. گفته می شود که وی عضو جنبش بوگالو بوده و به قتل یک نگهبان امنیتی فدرال متهم گردیده است.


جفری استوتر

سخنگوی پایگاه نیروی هوایی تراویس ، جایی که کاریلو در آن مستقر گردیده بود ، به CNET گفت که اعضای آن کاملاً با مقامات در تحقیقات خود همکاری می کنند و “افکار و تسلیت ما با هر کسی که تحت تأثیر این حوادث قرار دارد ، همکاری می کنند.”

فیس بوک گفت گروههایی که کارلیو و جاستوس عضو آن بودند را حذف کرده و به بررسی سایر گروه های بوگالو ادامه خواهد داد. همچنين گفت كه هر محتواي آنچه را كه كاريلو و جاستوس ادعا كرده اند را حذف خواهد كرد ، حذف خواهد كرد.

لوين ، مدير مركز مطالعات نفرت و افراط گرايي ، گفت كه از بين بردن آن چند گروه احتمالاً تاثيري نخواهد داشت. وی گفت که جنبش بوگالو به تازگی سازگار خواهد گردید. وی افزود ، گروه های افراطی گرایانه بیشتر سازمان یافته بودند ، اما اکنون آنها شکافته و بومی گردیده اند – همانطور که احتمالاً در مورد کارلیو و جاستوس اتفاق افتاد.

لوین گفت: “پسران بوگالو قدرت یک پیام به موقع را با روشن گردیدن خشک اینترنت نشان می دهند.” “شما می خواهید تعداد زیادی شاخ در حال ایجاد لانه های کوچکتر ببینید.”

اندرو مورس CNET در این گزارش نقش داشته است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت