بنا بر این گزارش ، فورد F-150 2021 مانند یک فضای زندگی خواهد بود

2020-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

می خواهید در یک کامیون زندگی کنید؟ شاید نه ، اما ظاهراً F-150 2021 واقعاً خاموش خواهد بود.


فورد

طی کمتر از یک هفته ، ما به طور گسترده به روز گردیده ۲۰۲۱ Ford F-150 را می بینیم ، اما قبل از آن ، شاید ما کمی بیشتر در مورد وانت جدید – از جمله یک خواب آور »یاد بگیریم. صندلی “نوع معامله است.

در جهان چیست؟ به گفته منبعی که در گزارش روز پنجشنبه رویترز نقل گردیده ، صندلی مسافر جدید F-150 کاملاً صاف خواهد بود ، برخلاف صندلی هواپیمای درجه یک. با استفاده از این منبع ، زندگی در کامیون وانت کار سختی نخواهد بود. ممکن است در اینجا جایی شوخی درباره کامیون جدید پرداخت وام با رهن برخی از وام ها وجود داشته باگردید.

فورد از اظهار نظر برای این داستان خودداری کرد.

در حالی که F-150 برای تعمیرات اساسی نیست. ، ما شاهد بروزرسانی های گسترده دیگری در وانت خواهیم بود. عکس های جاسوسی گذشته با یک صفحه لمسی بزرگ در مرکز و یک خوشه سنج دیجیتال ، یک فضای داخلی را به گردیدت اصلاح کرد. این ویژگی ها مطمئناً بخشی از سطح تریم لاریات خواهد بود ، در حالی که انواع متعادل تر می توانند اسراف کنندگی بیشتری داشته باشند.

روز پنجشنبه ، ما همچنین اولین نگاه رسمی خود را به کلیپ جلوی جدید F-150 دریافت کردیم ، که چراغ های امضای LED عظیم الجثه ای باعث ایجاد ظاهری شبیه به براکت می شوند. و ما می دانیم که این مدل جدید سرانجام در [Hybrid F-150 ، که با الکتریسیته با موتور V6 کامیون جفت می شود ، تولید خواهد گردید. رویترز می گوید وانت جدید از بروزرسانی های خارج از هوا نیز پشتیبانی می کند ، که نشان می دهد Sync 4 با F21 150 2021 سوار می شود. در این گزارش آمده است: به روزرسانی OTA بخشی از فشار زیادی در فورد برای کاهش هزینه های گارانتی است.

ما جزئیات کامل F-150 جدید را در هفته آینده خواهیم داشت ، بنابراین با ما در ارتباط باشید. و بچرخید ، زیرا دو هفته بعد ، ما سرانجام می خواهیم ۲۰۲۱ Ford Bronco را ببینیم. ] حال بازی:
این را تماشا کنید:

Ford F-150 Raptor: یک قهرمان خارج از جاده؟۷:۵۹

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت