The Mandalorian: هر آنچه را که می دانیم ، با اشاره به بازگشت بابا فت در فصل ۲

2020-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

“این راه است.” شما می توانید هر هشت قسمت از فصل اول از سریال اکشن زنده جان فاوو را از سری جنگ های ستارگان The Mandalorian در Disney Plus هم اکنون تماشا کنید. این نمایش ما را به هدیه ای معرفی می کند که Baby Yoda ، سه قسمت اول یک مستند هشت قسمتی در پشت صحنه در دسترس است و بابا فت را نشان می دهد. تا در فصل ۲٫

 http://www.cnet.com/


اکنون بازی:
تماشای این:

اولین بار به بهترین اسباب بازی های Baby Yoda در سال جاری نگاه کنید.۳:۴۹

آنچه در مورد فصل ۲ می دانیم؟

از اکتبر سال ۲۰۲۰ آغاز می شود ، باب ایگر ، رئیس دیزنی (که از زمان کناره گیری است) گفت در ۴ فوریه با درآمد خود گفت. وی همچنین در مورد احتمال اینکه برخی از شخصیتهای نمایش بتوانند “از نظر سریال” به جهات خاص خود بروند ، اشاره کرد – اشاره کرد که ممکن است شاهد برخی از اسپینوف های ماندالوریایی در خط باشیم.

جینا کارانو ، که در این نمایش نقش کارا دون را بازی می کند ، در یک پست اینستاگرام در ۶ مارس تأیید کرد که تولید در این فصل بسته گردیده است. این زمان خوش شانس بود – قبل از قفل گردیدن coronavirus به پایان رسید ، و مدیر عامل دیزنی به CNBC تایید کرد که “هیچ تاخیری وجود نخواهد داشت ،” برخلاف بسیاری از فیلم ها و نمایش های دیگر .

 gettyimages-1180706793

طبق روالاریو داوسون در فصل دوم Ahsoka Tano بازی خواهد کرد.


Rich Polk / Getty Images for Sony Pictures Entertainment

در ۲۰ مارس ، اسلشفیلم گزارش داد كه فصل ۲ آهسوكا تانو ، پاداوان سابق فقید آناكین اسكاواكلر را می بیند و اولین فعالیت خود را انجام می دهد. او ظاهراً توسط Rosario Dawson بازی می شود ، که شاید شما به یاد داشته باشید که کلر معبد را در سال ۱۹۴۵ بازی کرد] Marvel Netflix's را نشان می دهد.

داوسون در ماه آوریل به Variety گفت: “هنوز تأیید نگردیده است اما وقتی این اتفاق بیفتد ، بسیار خوشحال خواهم گردید. من بسیار هیجان زده هستم که آن را تا حدودی مورد تأیید قرار دهم.

 gettyimages-1180339192

کیت ساخوف ظاهراً بو-کتان کریزه ، یک جنگجو ماندالوریایی را که وی در جنگ های کلون و شورشیان ابراز کرد ، در فصل دوم به صورت مستقیم وارد عمل کرد. اسلاشفیلم گزارش داد ، وی صحنه های خود را در ماه فوریه شلیک کرد.

بو-کاتان ، که نقش محوری را در جنگ های کلون به تازگی ایفا کرده بود ، Darksaber را برگزار کرد و در فصل آخر Rebels ، قبیله های ماندالور را متحد کرد. از آن وقایع ، ماف گیدون اسلحه را به دست گرفت ، اما ما نمی دانیم چگونه این اتفاق افتاد.

مایکل بینه ، که کایل ریس را در فیلم های The Terminator و Corporals Hicks در بیگانگان بازی می کرد ، به عنوان یک شکارچی فضل بازیگران می شود. به گزارشگر هالیوود. بنا به گفته i09 ، بیل بور همچنین از نقش خود به عنوان اسلحه دار میفیلد استفاده می کند.

کارگردانان رابرت رودریگز (معروف به فیلم هایی از جمله Desperado ، از Dusk Till Dawn و Alita: Battle Angel ) و پیتون رید ( مرد پشت Ant-Man و دنباله آن ) تأیید كردند كه آنها قسمت های فصل دوم را راهنمایی می كنند.

“من واقعاً فروتن هستم كه می گویم من الان این امتیاز بسیار نادر را برای كارگردانی بزرگترین ستاره داشتم. در جهان ، “ رودریگز را در توییتر نوشت ، با یک شلیک از او و بچه یودا.

رید تصمیم گرفت كه مشاركت خود را با تصویری از كلاه بدبختانه ماندو و “# MayThe4thBeWithYou” نشان دهد.

روزی كه فصل فصل ۱ فینال پخش گردید ، فاوو نام فصل ۲ در توییتی که شامل یک Gamorrean است – گونه های گوشت خوک که در بازگشت از جدی به عنوان نگهبانان جبابا هاوت خدمت می کردند. بنابراین احتمالاً آن مسابقه در قسمت بعدی قسمت ها نشان خواهد داد.

 open-uri20150608-27674-lvo5ni-9a4ab423

Boba Fett از وقایع بازگشت جدی دیده نگردیده است.

آیا می تواند بابا فت ظاهر شود؟

به نظر می رسد که او قصد دارد به بازگشت بازگشت خود را در فصل ۲ انجام دهد ، و طبق گفته های هالیوود ریپورتر و سایت خواهر CNET ، وی توسط تموئرا موریسون بازی می شود. comicbook.com این بازیگر پیش از این در بازی Attack of the Clones شکارچی فضل ، جانگو فت را بازی می کرد ، و همچنین نیروهای کلون را در آن فیلم و انتقام از سیث به تصویر می کگردید.

Jango توسط Count Dooku استخدام گردید تا به عنوان الگوی ژنتیکی ارتش کلون مورد استفاده قرار گیرد. جمهوری کهکشانی ، به عنوان بخشی از طرح فوق العاده پیچیده Darth Sidious برای از بین بردن جدی. بخشی از پرداخت Jango یک کلون تغییر ناپذیر بود که بتواند فرزندش – بابا – را بزرگ کند – اما بزرگتر فت در نبرد ژئونوز کشته گردید.

فت کوچکتر توسط دانیل لوگان در Attack of the Clones و سریال های انیمیشن The Clone Wars CGI ، اما The Mandalorian دهه ها بعد اتفاق می افتد و یک Boba بزرگتر با Jango یکسان خواهد بود.

 ep2ia66026r.jpg

Jango Fett مرده است ، اما چند کلون از او وجود دارد که در اطراف کهکشان در حال گردش هستند.


لوکاسفیلم

اما ، بابا تنها کسی نیست که چهره جانگو را دارد. حتی اگر سربازان کلون به سرعت با سرعت بالا طراحی گردیدند ، هنوز هم برخی از آنها زنده بودند. نهایی سری Rebels نشان داد كه فرمانده ركس در نبرد اندور (چند سال قبل از وقایع The Mandalorian) جنگید ، در حالی كه فرمانده وولف تا حداقل پایان شورشیان زنده مانده بود.

فرض کنید که جنگو و ببا به دلیل ماندن زره ، ماندالوریایی ها هستند ، اما نخست وزیر ماندالوری آلمک آنها را به عنوان مدعیان در طول جنگ های کلون برکنار کرد. با این حال ، Almec قابل اعتمادترین شخصیت نبود ، بنابراین همه شرط ها مربوط به میراث Fetts نیست.

 نامگذاری نگردیده

یکی از زیربناهای جالب Trilogy پس از رمان ها ممکن است به دوم وصل شود.


خانه تصادفی پنگوئن

هواداران علی رغم افتادن او در اره ی یک سارلاک گرسنه در بازگشت جدی ، در حال بازگشت برای بازگشت بابا به کهکشان جنگ ستارگان بودند. ما در آخرین لحظات قسمت پنجم قسمت ۵ ، ، با قدمت شخص قاتل قاتل جنازه Fennec Shand روی تاتوئین را دیدیم ، با نشان تجاری Fet جلوه صدایی برجسته را به همراه داشت ، اما این نمایش در فصل اول دنبال آن نبود.

ما همچنین خواهیم دید تیموتی الیفانت – که در اسنوبود و توجیه گردیده اسلحه سازی بازی می کرد – به بازیگران پیوست ، به گفته هالیوود ریپورتر. اسلشفیلم در گزارشی از این گزارش خاطرنشان كرد: شخصیت او ظاهراً زره پوش بابای فت را خواهد پوشید ،

سه گانه رمان های چاک وندیگ پس از رمان – كه بین بازگشت جدی و ماندالوریایی قرار دارد – زره های ماندالوریایی را دید كه به گردیدت دلالت بر بودن بابا دارد. از آه sarlacc بهبود یافته و پوشیده از برده سابق Cobb Vanth. وی با استفاده از زره پوش به عنوان نمادی از قدرت ، کلانتر فریتاون (شهرکی در تاتوئین) می شود و پناهگاه هایی را برای هر کسی که مایل به جنگ با سندیکاهای جنایت جهان است ، فراهم می کند. حس و حال بیشتر برای وانت باعث می شود شخصی که در فصل ۱ از بدن شاند را بازرسی کرده است ، اما خواهیم دید.

طرفداران مواد Legends (ساخت رمان ، طنز و بازی قبل از سال ۲۰۱۴ ) به یاد خواهد آورد كه بابا در این استمرار از سارلاك گریخت و پس از بازگشت كهكشان جدی ، رهبر ماندالور گردید.

و فصل ۳؟

ظاهراً در پیش تولید است. بنا به گزارش انواع و اقسام ۲۱ آوریل ، فاورو در حال نوشتن فصل سوم نمایش “برای مدتی” است و بخش هنری لوكاسفیلم چند هفته است كه روی طرح های مفهومی كار می كند. طبق گفته ها ، طراحی تولید در ۲۰ آوریل آغاز گردیده است.

در فصل ۱ چه اتفاقی افتاد؟

شما شانس دارید! من ضبط های مفصلی از هر قسمت را نوشتم که می توانید برای گرفتن آنها استفاده کنید:

Chapter 1: The Mandalorian

Chapter 2: The Child

Chapter 3: The Sin

Chapter 4: Sanctuary

Chapter 5: Gunslinger

Chapter 6: Prisoner

] Chapter 7: The Reckoning

Chapter 8: Redemption

 http://www.cnet.com/


هم اکنون بازی کنید:
این را تماشا کنید:

راهنمای شما برای رنگ چراغ های جنگ ستارگان۲:۱۶

چه برخوردی با این مستند وجود دارد؟

گالری دیزنی: The Mandalorian یک سریال ساخت هشت قسمت است ، مصاحبه با بازیگران و خدمه Mandalorian ، فیلم های جدیدی از تولید نمایش و گفتگوهای میزگرد به میزبانی Favreau. . قسمت ها هر جمعه روی دیزنی پلاس سقوط می کنند ، و هم اکنون در دسترس است.

 1. کارگردانی
 2. میراث
 3. بازیگران
 4. فناوری
 5. عملی
 6. عملی
 7. تجسم
 8. امتیاز
 9. پیوندها [۱۹۶۵۹۰۷۹] جدا از عنوان دوم ، عناوین کاملاً توضیحی هستند. به تأثیر مداوم جورج لوكاس در جنگ ستارگان می پردازد و یك مونولوگ بسیار شگفت انگیز از كارگردان دیو فیلونی است كه مستقیماً با لوكاس در فیلم The Clone Wars كار كرد. او شما را به فکر کاملی جدید در مورد تهدید فانتوم می اندازد.

  چه کسی در آن است؟

  پدرو پاسكال (معروف به بازی اوبرین مارتل در Game of Thrones) شكارچی فضل پشت كلاه ایمنی است: او یك اسلحه ساز تنهایی Mandalorian است كه در قسمتهای بیرونی كهكشان فعالیت می كند.

   پدرو پاسكال

  پدرو پاسكال مردی است كه در پشت كلاه ماندالوریان قرار دارد.


  گابریل مضدو / نورفرتو از طریق گتی ایماژ

  او به یک بازیگر ستاره ستاره پیوست ، اما یک زن و شوهر از این شخصیت ها فصل ۱ زنده نماند:

   mando-104-5-bd059560

  I dunno در مورد شما ، اما دیدگاه عزیزم یودا بلافاصله مرا آرام می کند.


  دیزنی

  برخورد با بچه یودا چیست؟

  این پسر کوچک لحظه حضور در برنامه فصل ، قلب همه را به خود جلب کرد ، و ما یک راهنمای کاملاً جداگانه برای برای او بدست آورده ایم. او رسماً با عنوان The Child شناخته می شود – ما نام واقعی ، نژاد یا سیاره خانگی او را نمی شناسیم ، اما او می تواند از نیروی کاملاً موثری استفاده کند و امپریال پسماند او را می خواهد.

  اوه ، و دقیق ترین نسخه از این عروسک ظاهراً حدود ۵ میلیون دلار قیمت داشت .

  -mandalorian-d23-poster

  ماندو در پوستر نمایش از کشتی خود ، Razor Crest دور می شود.


  Disney / Lucasfilm

  چرا این مورد درگیری معمولی جدی و سیث نیست؟ جان فاورو ، تهیه کننده اجرایی ، گفت:

  دنیای جنگ ستارگان یک فضای داستان پردازی بسیار غنی است. او می خواست دوباره به لحن فیلم های قدیمی غربی و سامورایی که جورج لوکاس الهام بخش بودند ، برگردد و گفت [ایننمایشفیلماستکهجنگستارگانبامکسمکس ملاقات می کند.

  Mandalorian یکی از چهار نمایش است که در یک کهکشان دور از خانه قرار گرفته است ، و بسیار دور است که به سرویس پخش دیزنی پلاس می رود.

  فصل هفتم هفتم سریال The Clone Wars در ماه فوریه آغاز گردید ، و شرکت اعلام کرد Rogue One prequel One را با تمرکز بر جاسوس شورشی کاسین آندور در سال ۲۰۱۸٫ و ایوان مک گرگور به عنوان Obi-Wan Kenobi در یک نمایش با نام تجاری جدید ، بازگشت تا در سال ۲۰۲۱ شروع به تیراندازی کند.

   http://www.cnet.com/


  اکنون بازی:
  تماشای این: [۱۹۶۵۹۰۰۵ ما سوار بر جنگ جدید ستاره دیزنی گردیدیم  ۸:۰۲

  چه کسی دیگری درگیر است؟

  کارگردانان فصل اول:

  فاوو ، فیلونی ، کالین ویلسون و رئیس جمهور لوکاسفیلم ، کاتلین کندی ، رئیس اجرایی هستند که کارن گیلچریست به عنوان تهیه کننده مجری فعالیت دارد.

  ماندالوریایی اولین پروژه برای تلویزیون ILM است ، بخشی از شرکت جلوه های بصری و جادویی Industrial Lucasfilm. موسیقی متن این نمایش است که توسط لودویگ گورانسون ساخته گردیده است ، که پلنگ سیاه ، Venom و Creed II را به ثمر رساند. نمره پلنگ سیاه گورانسون برای او موفق به کسب جایزه گرمی و اسکار در سال ۲۰۱۹ گردید.

  آیا جایزه ای از تجارت ماندالوری برای ما شکار می شود؟

  شکار کالا یک سرگرمی پیچیده است ، اما می دانید که آن را می خواهید. سه شخصیت از نمایش در سریال سیاه شش اینچی نمایش داده می شود – The Mandalorian خود (به همراه یک نوع کربنیزه براق) ، کارا دون ، IG-11 ، The Mandalorian Heavy Infantry Mandalorian (به نام Paz Vizla ) و Jawa Offworld. کودک یودا در بهار سال ۲۰۲۰ به آنها ملحق خواهد گردید.

  ماندالوریایی چیست؟

  ماندالوری ها انسان هایی از دنیای بیرونی حاشیه ماندالور ، ماه آن Concordia و سیاره Kalevala هستند ، که داستان آنها بیشتر در جنگ های کلون و شورشیان روایت می شود.

   reb-ia-19751

  Sabine Wren (دیده می شود که دارای Darksaber است) می تواند در این نمایشگاه ظاهر شود.


  Lucasfilm

  دنیای آنها در زمان جنگ های کلون و اوایل حکومت امپراتوری کهکشانی ، تحولات سیاسی بزرگی را پشت سر گذاشت ، اما بسیاری از قبیله ها پس از اینکه وی کنترل خود را به دست گرفتند تحت سلطه بو-کتان کریزه متحد گردیدند. Darksaber . این سلاح سیاه و سفید بیش از ۱۰۰۰ سال قبل توسط تاره ویزلا (اولین ماندالوریایی که به دستور جدی پیوست) ایجاد گردید و به سمبل رهبری تبدیل گردید – این همچنین در فینال فصل ۱ ماندالوریان فصل ۱ ظاهر گردید.

  از چه داستان های دیگری می توان از آنها ترسیم کرد؟

  Star Wars 1313 یک بازی ویدیویی بود که وقتی Disney تمام پروژه ها را در LucasArts خاموش کرد – گروه توسعه بازی Lucasfilm – در سال ۲۰۱۳٫ ما یک نمایش نمایشی چشمگیر برای Uncharted دیدیم. قبل از آن ماجراجویی استایل ، با بازیگر بازیگر ویلسون بتل (که اخیراً در فصل ۳ Daredevil هدف قرار گرفت ).

  بازیکنانی را مشاهده می کردند که روده های سیاره ی شهر Coruscant را کاوش می کردند – این عنوان اشاره ای به سطح زیرین خاکی آن ۱۳۱۳ بود (که بعداً در [۱۹۴۵۹۰۰۳ظاهرگردید] The Clone Wars ).

  پس از لغو آن ، فهمیدیم که بابا فت ستاره خواهد بود و کندی بعداً توافق کرد که هنر مفهوم “باور نکردنی” است.

  “بنابراین نگرش ما این است ، ما نمی خواهیم هیچکدام از این مواد را دور بیندازیم. این طلای است ،” او در سال ۲۰۱۵ به اسلشفیلم گفت. “و این چیزی است که ما وقت زیادی را صرف دیدن و ریختن می کنیم ، بحث کنیم ، و ممکن است ما این موارد را به خوبی توسعه دهیم. ما قطعاً می خواهیم. ”

  در همان مصاحبه ، کندی خاطرنشان كرد كه لوكاسفیلم مطالبی را كه لوكاس برای برنامه تلویزیونی لغو گردیده جنگ ستارگان: عالم اموات تهیه كرد ، خواند ، كه در سال ۲۰۰۵ اعلام گردید و به دلیل محدودیت های بودجه در سال ۲۰۱۰ كنسرو گردید. قرار بود بین Revenge of Sith و A New Hope تنظیم شود و به سال ۱۳۱۳ گره بخورد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت