Comcast دسترسی به Wi-Fi رایگان عمومی را برای بقیه سال ۲۰۲۰ گسترش می دهد

2020-06-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Comcast

Comcast دسترسی عمومی Wi-Fi عمومی را گسترش می دهد.


گتی ایماژ

Comcast در روز جمعه گفت که دسترسی به ۱٫۵ میلیون کانون Wi-Fi عمومی Xfinity عمومی خود را برای همه ، از جمله افرادی که مشتری نیستند ، برای بقیه سال گسترش می دهد. این به دنبال یک به روز رسانی پنجشنبه است که در آن شرکت اعلام کرده است تمدید اینترنت Essentials رایگان را ارائه می دهد ، که ۶۰ روز خدمات اینترنتی را برای خانواده های کم درآمد با دانش آموزان ، برای باقی مانده از سال ۲۰۲۰ ارائه می دهد.

این حرکت در حالی رخ می دهد که ایالات متحده به دنبال بازگشایی در میان همه گیری های COVID-19 . مهمترین داستانهای روز.

“ما بعد از اینکه نقاط مهم عمومی خود را باز کردیم ، شاهد پرشوری در استفاده بودیم ، و ما هیجان زده می شویم که تا پایان سال همچنان که ملت اقدام به بازگشایی مجدد می کند ، آنها را باز نگه داریم. “دانا استرانگ” ، رئیس خدمات مصرف کننده Xfinity ، در بیانیه ای گفت.

در ماه مارس ، Comcast و بیش از ۷۰۰ ارائه دهنده بی سیم و پهنای باند دیگر به تعهد Keep American Connected کمیسیون ارتباطات فدرال وارد گردیدند. به عنوان بخشی از این تعهد ، شرکت ها قول داده اند مبلغ دیرکرد هزینه را قطع ننمایند و یا خدمات را برای مشتریانی که نمی توانند صورتحساب خود را پرداخت کنند ، قطع نخواهند کرد. در ماه آوریل ، شرکت ها تعهد خود را تا ۳۰ ژوئن تمدید کردند.


اکنون بازی می کنند:
این را تماشا کنید:

Wi-Fi 6: فحش چیست؟۶:۵۷

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت