امنیت داخلی از هواپیما برای رصد اعتراضات BLM در ۱۵ شهر استفاده کرد

2020-06-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 037-george-floyd-kill-پلیس-نژادپرستی-اعتراض-blacklivesmatter-asheville-North-carolina

اعتراضات مربوط به زندگی سیاه زندگی در سراسر ایالات متحده ادامه دارد.


Sarah Tew / CNET

یک گزارش روزنامه نیویورک تایمز روز جمعه نشان داد که تا چه اندازه وزارت امنیت میهن از هواپیماهای بدون سرنشین ، هلیکوپتر و هواپیماها برای نظارت بر اعتراضات موضوع زندگی سیاه استفاده کرده است. بنا به گزارش تایمز که CBP تأیید کرده ، این هواپیما در حدود ۲۷۰ ساعت فیلم از ۱۵ شهر ثبت گردیده و به طور زنده در یک اتاق کنترل گمرک و حفاظت از مرز پخش می شود. CBP یک آژانس امنیت داخلی است.

گشت مرزی از هواپیماهای بدون سرنشین Predator در مینیاپولیس استفاده کرد – جایی که اعتراضات در پی مرگ مرد سیاه پوست غیر مسلح جورج فلوید هنگام بازداشت پلیس مینیاپولیس – و دل ریو ، تگزاس آغاز گردید. هواپیماهای بدون سرنشین قابلیت تشخیص چهره و مسلح نداشتند. بنا به گزارش تایمز ، آنها توسط یک نماینده ICE درخواست گردیده اند.

موضوع مهم زندگی می کند. اعتراضات همچنان در سراسر ایالات متحده و در سطح جهان ادامه دارد ، زیرا مردم علیه کشته گردیدن اخیر فلوید ، برونا تیلور و احمد آربری و علیه نژادپرستی سیستمی تظاهرات می کنند.

Patrol Patrol همچنین در ۱۳ شهر دیگر از هواپیماها – از جمله هلیکوپترها و هواپیماها – استفاده کرد. : New York؛ شیکاگو؛ ایالت واشنگتن.؛ فیلادلفیا؛ دیترویت؛ ال پاسو ، تگزاس؛ میامی؛ شفق قطبی ، ایلینویز؛ بوفالو ، نیویورک؛ دیتون ، اوهایو؛ ال سانترو ، کالیفرنیا؛ سن لوئیس ، آریزونا؛ و اووالد ، تگزاس. گشت مرزی تأیید کرد که ۵٫۶ ساعت از هواپیماهای بدون سرنشین از ۲۷۰ ساعت فیلم نظارت خارج گردیده است.

هواپیماها در حال ارائه “آگاهی موقعیتی ، به حداکثر رساندن امنیت عمومی و در عین حال تهدید برای پرسنل و دارایی ها بودند.” در ۲۹ مه.

در اوایل این ماه ، ۳۵ دموکرات کنگره خواستار گشت مرزی ، و هم چنین FBI ، اداره اجرای مواد مخدر و دفتر گارد ملی ، به طور دائم را متوقف کردند تا تظاهرات مسالمت آمیز را بررسی کنند . آنها گفتند كه از پهپادهای Predator برای جمع آوری فیدهای ویدیویی معترضان یک قدرت بیش از حد بود.

اعضای کنگره گفتند نظارت بر این اعتراضات نقض اولین اصلاحیه اعتراض و اصلاحیه چهارم است ، که به منظور محافظت از آمریکایی ها از جستجوها و توقیف های غیر منطقی طراحی گردیده است.

FBI گفت نظارت بر فعالیت های محافظت گردیده از اولین اصلاحیه را انجام نمی دهد. در عوض ، این “بر شناسایی ، تحقیق و مختل کردن افرادی که باعث ایجاد خشونت و انجام فعالیتهای جنایی می شوند متمرکز گردیده است”. به طور مشابه ، دفتر گارد ملی اعلام كرد كه از هواپیما “برای آگاهی از وضعیت” به نگهبانان ملی ارسال گردیده در واشنگتن ، دی سی ، یك شب در تاریخ ۲ و ۳ ژوئن استفاده كرده است.

تصحیح ، ۴:۵۱ بعد از ظهر PT: این داستان در ابتدا تعداد شهرهایی را که هواپیماهای بدون سرنشین برای نظارت بر اعتراضات استفاده می کردند ، سوءاستفاده کرد. آنها در دو شهر مورد استفاده قرار گرفتند.

ماده زندگی سیاه. برای یادگیری چگونگی اهدای ، امضای دادخواستها و اعتراض با خیال راحت به blacklivesmatter.carrd.co مراجعه کنید.


اکنون بازی:
این را تماشا کنید:

نحوه محافظت از تلفن (و حریم شخصی شما) در اعتراض۴:۳۱

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت