امنیت داخلی از هواپیما برای رصد اعتراضات BLM در ۱۵ شهر استفاده کرد

2020-06-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 037-george-floyd-kill-پلیس-نژادپرستی-اعتراض-blacklivesmatter-asheville-North-carolina

اعتراضات مربوط به زندگی سیاه زندگی در سراسر ایالات متحده ادامه دارد.


Sarah Tew / CNET

یک گزارش روزنامه نیویورک تایمز روز جمعه نشان داد که تا چه اندازه وزارت امنیت میهن از هواپیماهای بدون سرنشین ، هلیکوپتر و هواپیماها برای نظارت بر اعتراضات موضوع زندگی سیاه استفاده کرده است. براساس گزارش تایمز ، که CBP تأیید کرده بود ، این هواپیما در حدود ۲۷۰ ساعت فیلم نظارت از ۱۵ شهر را ثبت کرده بود و به صورت زنده در یک اتاق کنترل گمرک و حفاظت از مرز پخش می گردید. CBP یک آژانس امنیت داخلی است.

CBP از هواپیماهای بدون سرنشین Predator در مینیاپولیس استفاده کرد – جایی که اعتراضات در پی مرگ مرد سیاه پوست غیر مسلح جورج فلوید هنگام بازداشت پلیس مینیاپولیس – و دل ریو ، تگزاس آغاز گردید. هواپیماهای بدون سرنشین قابلیت تشخیص چهره و مسلح نداشتند. بنا به گزارش تایمز ، آنها توسط یک مامور مهاجرت و اجرای گمرک درخواست گردیده اند.

اعتراضات Black Lives Matter در سراسر ایالات متحده و در سطح جهان همچنان ادامه دارد ، زیرا مردم علیه کشته های اخیر فلوید ، برونا تیلور و احمد آربری و علیه نژادپرستی سیستمی تظاهرات می کنند.

CBP در ۱۳ شهر دیگر از هواپیماها ، از جمله هلیکوپترها و هواپیماها نیز استفاده کرد: : نیویورک؛ شیکاگو؛ ایالت واشنگتن؛ فیلادلفیا؛ دیترویت؛ ال پاسو ، تگزاس؛ میامی؛ شفق قطبی ، ایلینویز؛ بوفالو ، نیویورک؛ دیتون ، اوهایو؛ ال سانترو ، کالیفرنیا؛ سن لوئیس ، آریزونا؛ و اووالد ، تگزاس. CBP تأیید کرد ۵٫۶ ساعت از هواپیماهای بدون سرنشین که از ۲۷۰ ساعت فیلم نظارت برخوردار بوده اند.

هواپیماها “آگاهی موقعیتی را ارائه می دادند ، امنیت عمومی را به حداکثر می رساند ، ضمن اینکه تهدیدات برای پرسنل و دارایی ها را به حداقل می رساند.” ۲۹٫

در اوایل این ماه ، ۳۵ حزب دموکرات کنگره خواستار آن بودند که CBP ، و همچنین FBI ، اداره اجرای مواد مخدر و دفتر گارد ملی ، بطور دائم را متوقف کنند تا تظاهرات مسالمت آمیز را بررسی کنند . آنها گفتند که از هواپیماهای بدون سرنشین Predator برای جمع آوری فیدهای ویدیویی معترضان یک قدرت بیش از حد بود.

اعضای کنگره گفتند نظارت بر این اعتراضات نقض اصلاحیه اول حق اعتراض و اصلاحیه چهارم است ، که به منظور محافظت از آمریکایی ها از جستجوها و توقیف های غیر منطقی طراحی گردیده است.

FBI گفت نظارت بر فعالیت های محافظت گردیده از اولین اصلاحیه را انجام نمی دهد. در عوض ، این “بر شناسایی ، تحقیق و مختل کردن افرادی که باعث ایجاد خشونت و انجام فعالیتهای جنایی می شوند متمرکز گردیده است”. به طور مشابه ، دفتر گارد ملی اعلام كرد كه از هواپیما “برای آگاهی از وضعیت” به نگهبانان ملی ارسال گردیده در واشنگتن ، دی سی ، یك شب در تاریخ ۲ و ۳ ژوئن استفاده كرده است.

تصحیح ، ۴:۵۱ بعد از ظهر PT: این داستان در ابتدا تعداد شهرهایی را که هواپیماهای بدون سرنشین برای نظارت بر اعتراضات استفاده می کردند ، سوءاستفاده کرد. آنها در دو شهر مورد استفاده قرار گرفتند.

ماده زندگی سیاه. برای یادگیری چگونگی اهدای ، امضای دادخواستها و اعتراض با خیال راحت به blacklivesmatter.carrd.co مراجعه کنید.


اکنون بازی:
این را تماشا کنید:

نحوه محافظت از تلفن (و حریم شخصی شما) در اعتراض۴:۳۱

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت