فولکس واگن با بخش جدید Car.Software در توسعه نرم افزار فعال تر عمل می کند

2020-06-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 فولکس واگن ID 3

فولکس واگن

فولکس واگن اعتماد به نفس خود را به همکاری نرم افزار کاهش می دهد و چرخ دنده ها را به سمت توسعه نرم افزار درون خودروی خود سوق می دهد. این تغییر از اول ژوئیه آغاز می شود ، هنگامی که سازمان داخلی اتومبیل سازی Car.Software به تازگی از مرحله شروع به حالت عملیاتی سوئیچ می کند ، طبق سخنرانی اصلی آنلاین که روز جمعه توسط کریستین سنگر ، مدیرعامل Car.Software انجام گردید.

Car. نرم افزار دقیقاً آنچه را که روی قلع می گوید انجام می دهد. طبق بیانیه این شرکت مبنی بر تشکیل استارت آپ داخلی در نوامبر سال گذشته ، این واحد تجاری مستقل در گروه فولکس واگن اختصاص داده گردیده به “توسعه نرم افزار و نرم افزار خودرو برای اکوسیستم های دیجیتال” است.

طبق گفته Senger ، سهم فعلی VW از نرم افزارهای اتومبیل های آن کمتر از ۱۰٪ است و مابقی آن از توسعه است. همکاری با گروههای بزرگ فناوری اطلاعات ، ارائه دهندگان ردیف ۱ و سایر نرم افزارهای شخص ثالث. (این در حقیقت در صنعت خودرو کاملاً رایج است.) تا سال ۲۰۲۵ ، خودروساز می خواهد آن سهم را با اکثریت ۶۰٪ افزایش دهد ، این به معنای ساخت و توسعه نرم افزار و سیستم عامل های خاص خود است.

دستی بیشتر در نرم افزار اتومبیل خود خواهد داشت. به VW اجازه دهید کنترل بیشتری (و کنترل کیفیت) نسبت به فناوری که اتومبیل های خود را اداره می کند ، اعمال کند. ما فقط در اینجا صحبت نمی کنیم. با ظهور سیستم های نرم افزاری کنترل گردیده وسیله نقلیه (مانند سیم برقی و سیم برقی) ، اتومبیل های کاملاً برقی ، سیستم های کمک درایور و به زودی وسایل نقلیه خودمختار ، نرم افزار وسایل نقلیه از هر زمان دیگری اهمیت بیشتری دارد.

 Volkswagen ID 3

این اطلاعیه در حالی منتشر می شود که گزارش می دهد تاخیر در چرخش هاچ بک برقی ID 3 آینده به دلیل اشکالات نرم افزاری است.


Volkswagen

“فولکس واگن می خواهد کنترل کل معماری وسایل نقلیه – که شامل لوازم الکترونیکی است” را حفظ کند. ” “ما نمی توانیم به شخص ثالث دسترسی کامل به داده های موجود در وسایل نقلیه خود را بدهیم.” فولکس واگن حفظ کنترل نرم افزار را به عنوان یک عنصر اصلی در تضمین رقابت و امنیت دراز مدت آن می داند.

بخش بزرگی از برنامه VW Car.Software برای بازیابی بیت ها و بایت ها که چرخ ها را چرخانده اند ، توسعه یک VW.OS اشتراکی است که در نهایت به عنوان ستون اصلی فن آوری متحرک برای همه وسایل نقلیه گروه VW خدمت می کند. با استفاده از Volkswagen Automobile Cloud ، این پلتفرم نرم افزاری متصل ، به روزرسانی های بیش از حد هوا را برای وسایل نقلیه VW ، نرم افزار داشبورد و بارگیری محصولات برای درایورها ، و جمع آوری داده ها در مقیاس گسترده برای توسعه دهندگان به ارمغان می آورد.

“The Cloud Automobile است. از لحاظ فنی آماده کار هستیم. ما در حال گسترش طیف وسیعی از توابع آن هستیم و آماده می شویم اولین مدل های خودرو را به هم متصل کنیم. “

 volkswagen-id-3-20

نرم افزار به طور فزاینده قدرت نه تنها از سرگرمی ، بلکه سیستم های کنترل وسیله نقلیه ، سوئیت های راهنمایی و رانندگی ، و به زودی ، اتومبیل های کاملاً برقی و مستقل.


اندرو هویل / Roadshow

هنوز هم در روزهای ابتدایی ، موج اول VW ID هنوز هم از نرم افزار معاصر VW از Modular Propulsion Platform Propulsion Electric با Audi و Porsche توسعه یافته Premium Platform Electric استفاده می کند و در حدود سال ۲۰۲۲ وارد اینترنت می شود. یک دوره انتقالی منتهی به معرفی جدید VW.OS در حدود سال ۲۰۲۵٫

اعلامیه جمعه در میان گزارش های مربوط به اشکالات نرم افزاری متعددی که باعث تاخیر در روند تابستان از هاچ بک ID آینده برق ۳ اتومبیل سازنده گردیده است ، می آید. در این شرایط ، اهداف Car.Software می تواند به عنوان پاسخ VW به درسهایی که در زمان توسعه ID 3 آموخته می شود ، تعبیر شود. خودروساز این فرض را مستقیماً در طول پرسش و پاسخ به دنبال پیام اصلی سنگر تأیید نکرد.

تغییر از شروع داخلی به بخش کاملاً عملیاتی ماه آینده بدان معنی است که این سازمان شاهد گسترش بودجه ، اهداف و کارمندان خود خواهد بود. VW انتظار دارد Car.Software تا پایان سال ۲۰۲۰ حدود ۵،۰۰۰ متخصص در سراسر جهان را استخدام و استخدام کند – اکثراً در اروپا ، با حدود یک سوم در چین و بقیه بین هند ، اسرائیل و ایالات متحده گسترش می یابد – و از آنجا به رگردید خود ادامه می دهند. .

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت