آنر روی گوشی هوشمندی با نمایشگری بسیار بزرگ کار می‌کند

2020-06-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از زومیت انتظار می‌رود در ماه ژوئیه برند آنر از دو گوشی هوشمند به نام آنر ایکس ۱۰ پرو و ایکس ۱۰ مکس رونمایی کند. تاکنون نیز اخبار مختلفی در مورد محصولات در دست تولید آنر منتشر گردیده است. با این حال، جرج ژائو، مدیر برند ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از زومیت

انتظار می‌رود در ماه ژوئیه برند آنر از دو گوشی هوشمند به نام آنر ایکس ۱۰ پرو و ایکس ۱۰ مکس رونمایی کند. تاکنون نیز اخبار مختلفی در مورد محصولات در دست تولید آنر منتشر گردیده است. با این حال، جرج ژائو، مدیر برند آنر، اعلام کرده که یکی از این دو محصول از نمایشگری بسیار بزرگ استفاده می‌کند.

جرج ژائو در حساب کاربری ویبوی خود خبر در دست ساخت بودن چنین محصولی را اعلام کرده است. در گذشته نیز چنین ویژگی را در سری آنر ۸ ایکس با نام آنر ۸ ایکس مکس مشاهده کردیم که نمایشگری ۷/۱۲ اینچی داشت؛ اما سری آنر ۹ ایکس فاقد مدلی با نمایشگر ۷ اینچی بود.

حال به نظر می‌رسد در سری آنر ایکس ۱۰ شاهد بازگشت مدلی با نمایشگر ۷ اینچی خواهیم بود. به گفته جرج ژائو، شرکت آنر در تولید نسخه بعدی این سری با چالش‌های مختلفی مواجه گردیده است که برای مثال می‌توان برخورداری سری نسل بعدی از ارتباطات ۵G را مثال زد. با این حال، معرفی محصولی با نمایشگر بزرگ نیز چالشی ویژه محسوب می‌شود.

گفته می‌شود که آنر ایکس ۱۰ مکس محصولی خواهد بود که از نمایشگری بزرگ بهره می‌برد. طبق گفته‌ها ابعاد نمایشگر آنر ایکس ۱۰ مکس به ۷/۰۹ اینچ می‌رسد و مجهز به تراشه دایمنسیتی ۸۰۰ است.

در ادامه بخوانید:

آنر ایکس ۱۰ مکس دارای دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی با گشادگی دریچه دیافراگم f/1.8 است و لنزی ۲۶ میلی‌متری دارد. انتظار می‌رود محصول جدید برند آنر با قیمت ۱،۶۰۰ یوآن (معادل ۲۲۵ دلار) روانه بازار چین شود. هنوز مشخص نیست که محصول جدید برند آنر آیا روانه بازارهای دیگر دنیا خواهد گردید یا خیر؛ اما انتظار می‌رود آنر ایکس ۱۰ مکس از ارزان‌ترین گوشی‌های هوشمند مجهز به فناوری ارتباطات ۵ جی باگردید.

منبع : زومیت
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت