پیکسل ۴A و ۴A XL لیست دلخواه: ۵ ویژگی که امیدوارم ببینم

2020-06-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 pixel-3a-xl-1

Pixel 3A XL


Angela Lang / CNET

پیکسل ۴A و ۴A XL به زودی انتظار می رود. در ماه مه سال ۲۰۱۹ ، گوگل خط تلفن های بودجه خود را به عنوان زیر مجموعه ای از پرچمداران خط Pixel خود راه اندازی کرد. ابتدا با Pixel 3A و ۳A XL شروع به کار کرد ، این تلفن ها صدها دلار کمتر از همتای خود Pixel 3 قیمت گذاری گردیدند زیرا فاقد چند ویژگی اصلی مانند مقاومت در برابر آب و شارژ بی سیم بود. با وجود چنین سازش ها ، پیکسل ۳A میزان فروش گوگل پیکسل را در آن تابستان دو برابر کرد.

اما با توجه به اینکه قبلاً از ماه مه سال ۲۰۲۰ گذشتیم و گوگل قصد داشت در ۳ ژوئن مطبوعات را نگه دارد ، فقط برای لغو کردن آن ، دشوار است پیش بینی کنیم چه زمانی پیکسل ۴A را دقیقاً مشاهده خواهید کرد. با این وجود ، دقیقاً همان چیزی است که ما از تلفن بودجه جدید آن می خواهیم. از زمان پیکسل ۳A ، سازندگان تلفن های رقیب مانند اپل و سامسونگ مدل های ارزانتری از پرچمداران خود را برای موفقیت منتشر کرده اند و گوگل در صورت تمایل به ماندن رقابتی ، باید آن را قدم بگذارد.

 http: //www.cnet. com /


اکنون در حال پخش:
تماشای این:

iPhone SE در مقابل ضربات دوربین دوربین Google Pixel 3A۵:۵۵

پیکسل ۴A باید به همان قیمت یا ارزان تر باگردید

قرعه کشی اصلی خط پیکسل A گوگل ، قیمت مناسب تر آن است. Pixel 3A وقتی آنها برای اولین بار راه اندازی گردیدند ، ۳۹۹ دلار ، ۳۹۹ پوند و ۶۴۹ دلار AU و پیکسل ۳A XL 479 دلار ، ۴۶۹ پوند و ۷۹۹ دلار AU هزینه داشتند. ما انتظار داریم که گوگل پیکسل ۴A را با همان قیمت حفظ کند ، به خصوص که ۳۹۹ دلار به نظر می رسد هنگام تهیه گوشی های ارزان قیمت از سازندگان تلفن های برتر ، یک نقطه شیرین است. به عنوان مثال ، آیفون SE برای سال ۲۰۲۰ و گلکسی A51 سامسونگ ، که پیشرفته ترین تلفن از آخرین سری های گلکسی A آن است ، هر دو ۳۹۹ دلار هزینه دارند.

اما شایعات در اطراف وجود دارد که می گوید Pixel 4A ممکن است با یک قیمت حتی پایین تر راه اندازی شود. در ماه مه ، استفان هال از ۹to5Google توییت کرد که پیکسل ۴A می تواند به جای ۳۴۹ دلار شروع شود. من هرگز از پرداخت هزینه کمتر برای چیزی شکایت نمی کنم (تا زمانی که کیفیت یکسان باگردید) ، بنابراین این حتی ایده آل تر خواهد بود. این گوشی در موقعیت بهتری برای رقابت با theiPhone SE و سایر رقبای خود قرار می گیرد و گوگل کاربران با آگاهی بیشتر از بودجه را به سمت خود جذب می کند.

منبع : cnet
به صفحه
اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت