بهترین ویژگی سامسونگ پرداخت دیگر Google Google را ضرب نمی کند. به همین دلیل است که سوئیچ را درست کردم

2020-06-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 samsungpay-s8-2

سامسونگ پرداخت دارای یک ویژگی برجسته است.


لکسی ساوویدس / CNET

به استثنای بازیابی کارت اعتباری از کیف پول ، به سختی از اواسط ماه مارس که شروع به کار از خانه و پناهگاه کردم به سختی وارد کیفم گردیدم. یک بازوی عینک آفتابی من با تنبل آویزان است ، کنار پارچه تمیز کننده نرم که آن را نیز در لبه می پوشاند. فقط قفل کورو ویروس نیست که کیف پول خوب من را به یک پایه ایستاده عینک آفتابی تبدیل گردیده است. همچنین این یک تکیه مجدد به پرداخت های تلفن همراه است که می گوید بیش از هر زمان دیگری کیف پولم را پشت سر می گذارم.

یک تغییر دیگر در اینجا وجود دارد: سامسونگ پرداخت ، که من تقریباً در تمام این پنج سال از عمر خود که تقریباً از آن استفاده می کردم ، که قبلاً برای تبخیر کردن برای خانواده و دوستان استفاده کردم و آن را که قبلاً نوشتم باعث گردید من “مثل یک ستاره راک احساس شوم” – دیگر برنامه انتخابی پرداخت من نیست. من اخیراً آن را برای Google Pay رها کردم ، و به عقب نرسیدم. چرا؟ همه چیز در انگشت شست است.

قبل از توضیح اینکه چرا سوئیچ را ساخته ام ، می خواهم دلبستگی خود را به پرداخت های تلفن همراه روشن کنم – و چرا سامسونگ پرداخت خصوصاً قانع کننده بود. من مدتها قبل از وجود سامسونگ پرداخت ، تحولات اساسی در این زمینه را دنبال کردم. به یاد داشته باشید کسانی که clunky اولین تلاش برای جابجایی تلفن همراه بر روی برچسب RFID که روی یک ترمینال کارت پرداخت گیر کرده اند ، هستند؟ انجام میدهم. در مورد “دست انداز” خزنده بین دو تلفن برای انتقال وجه از طریق پی پال چطور؟ من اولین کسی بودم که این کار را کردم.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش:
تماشای این:

Google روی کارت بدهکاری جدید کار می کند۶:۵۶

از آن زمان ، من را غالباً اشتباه کرده ام تعاریف “پرداخت های تلفن همراه” ، و بازیگران اصلی روز – از جمله داعش ، یک ورایزون ، AT&T و T را بررسی کردم. -تلاش مبنایی که به زودی (و قابل درک) نام خود را تغییر داد.

هنگامی که سامسونگ پایت برای اولین بار وارد صحنه گردید ، چیز خاصی داشت که آن را جدا از اپل پرداخت و اندروید پرداخت ، Google پیشرو پرداخت. سامسونگ پرداخت تنها پلت فرم پرداخت تلفن همراه بود که تقریباً با کارت خوان های اعتباری کار می کند ، نه فقط پایانه های پرداخت که از NFC پشتیبانی می کنند ، سیستم ارتباطی با برد کوتاه استفاده گردیده توسط Apple Pay و Google. پرداخت. این فناوری دوم ، انتقال امن مغناطیسی ، همان چیزی است که باعث می شود کارت های اعتباری کار کنند ، و سس مخصوص Samsung Pay است.

به دلیل پشتیبانی MST علاوه بر NFC ، من سامسونگ پرداخت را به عنوان پیشرو در پرداخت های موبایل در مقایسه با گوگل و اپل دیدم. به نظر می رسید که سریعتر توسعه می یابد و کارهای بیشتری انجام می دهد. در سفر به کره جنوبی در سال ۲۰۱۶ ، قبل از آمدن به ایالات متحده ، تجربه کردم کیف ترفندهای در حال گسترش سامسونگ Pay دست اول. و سال گذشته ، وقتی کیف خود را در خانه فراموش کردم و روز را با استفاده از سامسونگ پرداخت به عنوان کیف پول خود گذراندم ، من به چشم ستاره ای و سپاسگزارم.

اما در ماه مارس ، اتفاقی افتاد که سرانجام نظر من را تغییر داد.

 پول-وجه نقد-دلار-محرک-پرداخت-پرداخت-7139

این روزها ، بسیاری از مشاغل محلی کارت های اعتباری یا NFC استفاده می کنند. فقط پرداخت کنید.


جیمز مارتین / CNET

نی که پشت این شتر را خراب کرد

برای چندین سال ، زیرزمین لندن به شما امکان داد تا برای خرید بلیط یک طرفه به تلفن خود در رستوران ضربه بزنید. برای بازدید کننده ای مثل من که در خارج از شهر مستقر است ، استفاده از پرداخت تاپ راحت تر از راه اندازی کارت ترانزیت است ، و من هرگز نگران انباشت ارزش باقی مانده ای نیستم که هزینه کنم.

استفاده از پرداخت به پرداخت آسان است. شما فقط تلفن خود را بر روی کارت خوان نگه دارید ، صبر کنید تا دروازه های کرایه باز شود و از طریق آن قدم بزنید. اما هنگامی که من از Samsung Pay در Galaxy S20 خود استفاده می کردم ، دروازه ها اغلب در اولین تلاش من باز نمی گردیدند و من را مجبور می کردند که دوباره امتحان کنم یا یک کارمند پیدا کنم در حالی که دوستم یا خانواده ام در آن طرف منتظر بودند. چرخ دستی احساس می کردم که هر بار که ضربه می زنم ، نفس خود را نگه می داشتم ، از لحاظ ذهنی از انگشتان خود عبور می کردم که من یکی از نفرت انگیزترین چهره های زیرزمین نخواهم بود: آن شخص که دروازه ها را مسدود می کند.

چرا من اینقدر تلاش کردم تا این کار را بکنم؟ هدف اصلی پرداخت سریع موبایل این است که معاملات سریعتر و آسان تر انجام شود. مجدد امتحان کردن یا شرم آور بودن برای یک حضار توضیح داد که چرا گیر افتادم بیشتر زمان و زحمت کشید ، نه کمتر .

مشکل من با سامسونگ پرداخت جدید نبود. در واقع ، من سالهاست که در فیلم هایم و بررسی های کتبی شکایت کرده ام. با پرداخت سامسونگ ، برای باز کردن برنامه ، انگشت خود را بکشید سپس برای “بیدار گردیدن” نرم افزار Samsung Pay باید یک پین را وارد کنید یا با اثر انگشت یا اسکن عنبیه (در مدل های قدیمی Galaxy) تأیید کنید. اگر اسکن اثر انگشت فوراً کار نکند ، یا شما پین اشتباهی را تایپ کردید ، باید قبل از اینکه دوباره آن را روی دستگاه بکشید ، تلفن را برای انجام کار خود برگردانید.

 apple-mta-nyc-tap-to-pay-3

MTA نیویورک یک سیستم ترانزیتی است که پرداخت های تلفن همراه را می پذیرد.


بن فاکس روبین / CNET

هنوز هم می توانم عبارات نازک صندوقدار از صبر اجباری را در چشمان ذهنم ببینم.

در لندن ، درمورد تجربه زیرزمینی خود با یکی از دوستان ، شکایت کردم که به من یادآوری کرد که Google Pay دومین مرحله احراز هویت را رد می کند ، جزئیاتی که فراموش کرده ام. این دلیل کافی برای من بود. به محض اینکه مرتباً از Google Pay استفاده کردم ، اضطراب من ناپدید گردید. تا زمانی که Galaxy S20 Plus که من از آن استفاده کردم باز نگردیده است (به تصویر زیر مراجعه کنید) ، در همه جا کار می کند که پرداخت های NFC پذیرفته شود. هر زمان.

مزیت بزرگ Google Pay: Speed ​​

با Google Pay ، لازم نیست کارت پرداخت خود را بکشید ، یک پین دوم تایپ کنید یا دوباره با انگشت خود قفل صفحه را باز کنید. خوب است به محض اینکه قفل گوشی خود را با استفاده از اثر انگشت یا رمز عبور خود قفل کنید ، بروید. این یک لایه از تأیید اعتبار کافی است. (Google Pay به شما نیاز دارد که از یک صفحه قفل ایمن استفاده کنید.)

برای سخنان حمل و نقل ، به هیچ وجه نیازی به باز کردن قفل تلفن نخواهید داشت ، سخنگوی Google گفت ، اگرچه من از حمل و نقل عمومی استفاده نکردم از وقتی که سوئیچ را ساختم.

البته ، Google Pay یک مزیت دیگر دارد ، و این در دسترس بودن آن در تمام تلفن های اندرویدی است ، که باعث می شود آن را برای تعداد بیشتری از مردم ، نه فقط با دستگاه های سامسونگ ، در دسترس قرار دهد.

برد بزرگ سامسونگ Pay به اندازه گذشته مهم نیست

وقتی اولین بار در سال ۲۰۱۵ راه اندازی گردید ، تقریباً بی عیب و نقص سامسونگ Pay در خرید کالا و خدمات تقریباً در هر ترمینال پرداخت باعث گردید من مثل نخبگان زرنگی باشم. می تواند دستگاه را با موجی از تلفن من پیشی بگیرد.

من چهره هایی را تماشا می کردم که به من هگردیدار می دادند که “پرداخت اپل نمی تواند کار کند” از بی تاب و هیجان تبدیل می شود وقتی تلفن سامسونگ که من در دست داشتم همین کار را انجام می داد ، به دلیل ورود سامسونگ پرداخت فن آوری MST در کنار NFC. سامسونگ ثابت كرد كه پرداخت به روش پرداخت می تواند در ۲۰۱۵ كار كند و به اندازه كافی باگردید تا بتواند كیف را در خانه بگذارد (یا آن را فراموش كرده ام ، مانند سال گذشته).

اما در سال ۲۰۲۰ ، آستین سامسونگ Pay آستین برای من اهمیتی ندارد. میلیون ها فروشگاه اکنون به ویژه در مراکز شهری که من آنها را خریداری می کنم از NFC پشتیبانی می کنند ، و من به جادوی MST که به Samsung Pay کمک می کند کار کند در جایی که برنامه های گوگل و اپل به آن کمک نکنند. برای منصفانه بودن ، بیشتر مکانهایی که این روزها می خرم محدود به فروشگاه های مواد غذایی ، Target و ناهارخوری است که در طول در طول در این روزهای تعطیل محدود می شود.

سامسونگ پرداخت هنوز بسیاری از ویژگی های جانبی عالی دارد که از امتیازات پاداش گرفته تا خریدهای درون برنامه ای برخوردار است ، و حتی ممکن است دریابید که فناوری MST به Samsung Pay کمک می کند تا Samsung Pay را در فروشگاه های بیشتری که در آن زندگی می کنید کار کند. با این حال نیازهای من بسیار ساده است. وارد شوید ، تا حد امکان یکپارچه بپردازید ، بیرون بروید.

ممکن است من به عنوان مشاغل آجر و ملات خرید نکنم که سه ماه پیش انجام دادم ، اما می فهمم که در شیوه زندگی ساده تر خودم بیش از گذشته به پرداخت های تلفن همراه تکیه می کنم. در جایی که من به خاطر رفت و آمد روزانه و تعطیلات آخر هفته ، کل کیف پولم را روی شانه خود می کوبیدم ، اکنون تلفن خود را در جیبم می کشم ، عینک آفتابی ام را می گیرم و می روم ، با اطمینان که Google Pay می تواند بدون اینکه مرتب شود ، نیازهای روزانه من را برطرف کند. خاموش مردم در فواصل ۶ فوت پشت سر من صف کشیدند . هنوز مرا رها نکرده است.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش:
تماشای این:

Galaxy S20 در مقابل S20 Plus: کدام تلفن سامسونگ را بخرد۸:۱۹

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت