Apple Watch 6 و watchOS 7: چه انتظاری دارید

2020-06-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 apple-watch-Anniversary-1

Angela Lang / CNET

ساعت بعدی اپل (احتمالاً سری ۶) هنوز چند ماه از ساخت اولین بازی بزرگ خود در کنار شایعات آیفون ۱۲ ، ۱۲ پرو و ​​۱۲ پرو مکس گذشته است. اما هنوز هم گمانه زنی های زیادی در مورد ساعت هوشمند سری ۶ و به روزرسانی نرم افزاری جدید وجود دارد که ویژگی های جدیدی را در ساعت های فعلی اپل ساعت به ارمغان می آورد تا در این میان ما را نگه دارد. ما مجموعه ای از ویژگی های جدید قابل قبول و قانع کننده را برای اپل واچ سری ۶ بر اساس آخرین نشت ، شایعات و حق ثبت اختراع اپل گردآوری کرده ایم.

طراحی: یک ساعت اپل دور ، اما امسال

صرفه جویی در تغییرات جزئی مانند صفحه نمایش های بزرگتر ، مواد مختلف و طرح های مختلف باند تماشایی ، ظاهر این ساعت از زمان معرفی اپل تغییر نکرده است. برای اولین بار اپل واچ در سال ۲۰۱۴ تفاوت خواهد داشت.

شایعات بخشنامه تماشای صورت در اپل واچ اکنون چند سال است که دور می زند. برخی از همتایان اندرویدی آن مانند سامسونگ Galaxy Watch دارای طرح های دایره ای هستند ، بنابراین فکر نمی کنم اپل از این لباس پیروی کند. برای افزودن سوخت به آتش سوزی ، این شرکت همچنین یک زن و شوهر ثبت اختراع اپل واچ صادر کرده است که نمایشگر دور آن را نشان می دهد. اما تاکنون ، این فقط یک امکان است؛ وجود پتنت تضمین نمی کند که اپل از آن در یک محصول استفاده کند. حتی اگر یکی از این حق ثبت اختراع به واقعیت تبدیل شود ، احتمالاً سالها طول خواهد کشید. با تغییر این مهم ، اپل نیاز به اصلاح مجدد سخت افزار و نرم افزار ساعت دارد ، و تاکنون چیزی نشنیده ایم که نشان دهنده وقوع آن در سال ۲۰۲۰ باگردید.


اکنون بازی:
این را تماشا کنید:

Apple سری ۶ تماشا کنید: چه انتظاری دارید۸:۲۱

گزینه های جدید چهره ساعت ، اما هیچ فروشگاهی

اپل واچ دارای چهره های ساعت قابل تنظیم (معروف به “عوارض”) است که از شخصیت های متحرک دیزنی گرفته تا رابط های هوا-محور است. اما اپل هنوز دستکش را برای صورت های شخص ثالث شل نکرده است ، و ما نمی بینیم که به زودی تغییر کند.

در عوض اپل ممکن است به کاربران اجازه دهد را به اشتراک بگذارند. چهره ها. طبق یک ۹to5Mac ، هر پیکربندی چهره ساعت به عنوان یک فایل منحصر به فرد از طریق AirDrop به اشتراک گذاشته می شود. در این گزارش ، كد iOS 14 14 به عنوان منبع اطلاعات خود درنظر گرفته گردیده است ، همچنین می گوید WatchOS 7 ، نسخه بعدی نرم افزار ساعت هوشمند اپل ، یك تاچیمومتر به روش آنالوگ را به گزینه های طراحی خود اضافه می كند كه سرعت و مسافت را اندازه گیری می كند.

همچنین می توانید از آلبوم های اشتراکی از برنامه عکسهای خود استفاده کنید تا یک چهره تماشای سفارشی ایجاد کنید که از طریق عکس های موجود در آن آلبوم چرخش یابد. این بدان معناست که اعضای خانواده می توانند عکس های جداگانه ای را برای آلبوم مشترک برای همه افراد گروه اضافه کنند تا روی مچ خود را ببینند.

سرانجام ، برای کاربران میهن پرست ، WatchOS 7 ممکن است گزینه “بین المللی” اضافه کند که به شما امکان می دهد پرچم کشور را به عنوان چهره ساعت خود انتخاب کنید.

برنامه جدید تناسب اندام

تناسب اندام از زمان راه اندازی هسته اصلی اپل واچ بوده است ، و امسال ممکن است اپل آن را حتی بیشتر کند. طبق گفته MacRumors ، این شرکت روی یک برنامه تناسب اندام مستقل کار می کند. برخلاف برنامه Activity موجود که پیشرفت شما را ردیابی می کند و در حال حاضر در Apple Watch (و آیفون) قرار دارد ، این برنامه برای مجموعه ای از فعالیت های مختلف مانند دویدن ، دوچرخه سواری ، قایقرانی ، تمرین قدرتی ، رقص و یوگا به شما تمرین هدایت می شود.

هیچ کمبود برنامه تناسب اندام شخص ثالث مانند اپل واچ وجود ندارد ، اما یک برنامه تناسب اندام بومی می تواند بسیاری از افراد را از این کار خارج کند. این برنامه در آیفون و اپل تی وی و همچنین اپل واچ موجود است. و ممکن است رایگان باگردید گزارش MacRumors می گوید هیچ مدرکی برای خرید درون برنامه وجود ندارد ، اما این لزوماً یک رویکرد مبتنی بر اشتراک مانند Apple Music را رد نمی کند.

ردیابی خواب بومی ممکن است سرانجام فرا برسد

این سرانجام می تواند سالی باگردید که اپل واچ ردیابی خواب بومی را به دست می آورد. از زمان به دست آوردن حسگر خواب Beddit به سال ۲۰۱۷ ، ردیابی که زیر تشک قرار گرفته است ، شایعاتی درباره اپل ادغام یک ویژگی مشابه در Apple Watch شنیده گردیده است. “برنامه خواب” نیز به طور اتفاقی در تصویری از اپلیکیشن هگردیدار از پیش نصب گردیده اپل در فروشگاه App ذکر گردید. تصویر در ماه اکتبر توسط یک خواننده MacRumors مشاهده گردید و از آن زمان حذف گردیده است. به نظر می رسد نشت ۳۰ آوریل در توییتر این شایعه را تأیید می کند.

در حال حاضر ، ردیابی خواب از طریق اپلیکیشن های شخص ثالث در اپل واچ موجود است و یکی از بزرگترین موانع برای ارائه اپل به صورت بومی ، مصرف باتری بوده است. مدلهای فعلی اپل واچ حدود یک روز و نیم از استفاده عادی دوام می آورند ، اما چنین ویژگی ای نیاز به نظارت یک شبه دارد. این امر احتمالاً باتری را خیلی سریعتر تخلیه می کند و به باتری بزرگتر (اختصاصی برای سری ۶) یا بروزرسانی نرم افزاری (ویژگی WatchOS 7) نیاز دارد که باعث بهینه سازی عمر باتری می شود. این به نفع شرکت است که هرچند زود این مسئله را حل کند. بسیاری از رقبای اپل واچ مانند Fitbit و سامسونگ سالهاست که آن را در دستگاه های خود دارند.

پالس اکسیمتر برای اندازه گیری میزان اکسیژن خون

حتی اگر سری ۶ ردیابی خواب مادری نداشته باگردید ، اپل به احتمال زیاد همچنان برای افزایش ویژگی های سلامتی و سلامتی برای ساعت بعدی Apple Watch ادامه خواهد داد.

ویژگی مهم سلامتی امسال می تواند چیزی باگردید که به عنوان ردیابی SPO2 شناخته می شود. با توجه به ۹to5Mac ، این به ساعت اجازه می دهد تا میزان اکسیژن خون شما مانند یک پالس اکسی متر را اندازه گیری کند و اگر در زیر آستانه خاصی فرو رفته باگردید به شما هگردیدار می دهد. این زمان خوبی است ، زیرا برخی از پزشکان برای نظارت بر علائم COVID-19 دستگاه های پالس اکسیمتر را توصیه می کنند ، و مردم را شروع به خرید پالس اکسیمتر در طول همه گیر کورو ویروس . نشت ۳۰ آوریل نیز این شایعه را تأیید می کند.

اپل واچ قبلاً کاری مشابه ضربان قلب انجام داده است ، و اگر ریتمی قلب غیرطبیعی ، کم یا نامنظم قلب را نشان دهد که نشان دهنده فیبریلاسیون دهلیزی یا AFib است ، به شما هگردیدار می دهد.

برای این امکان پذیر است ، سری ۶ می تواند به یک سنسور جدید نیاز داشته باگردید ، احتمالاً یک اکسیمتر پالس. اپل واچ در حال حاضر VO2 max (یا حداکثر مصرف اکسیژن) را در داخل برنامه Activity با استفاده از GPS و سنسور ضربان قلب در حین تمرین دنبال کرده است ، با این وجود ، بنابراین این امکان وجود دارد که فقط به یک بروزرسانی نرم افزاری احتیاج داشته باگردید.

سایر شایعات مربوط به سلامتی شامل گلوکز و نظارت بر فشار خون در اپل واچ بعدی است ، اما این موارد ممکن است بیشتر باگردید.

فشار خون بدون دکمه

ثبت اختراع اخیر اپل که توسط اپل خودی کشف گردیده است نشان می دهد که این شرکت همچنین ممکن است نظارت فشار خون را به مدل های بعدی اپل واچ اضافه کند. مطابق حق ثبت اختراع ، دیده بان از ترکیبی از سنسورها و نرم افزارهای جدید برای اندازه گیری فشار خون بدون تکیه بر دکمه بازوی سنتی استفاده می کند.

وجود یک حق ثبت اختراع ، در حالی که امیدوار کننده است ، ویژگی را تضمین نمی کند و به واقعیت تبدیل می شود. حتی اگر این اتفاق بیفتد ، تاریخ اخیر تشکیل پرونده حاکی از آماده نبودن در سری ۶ امسال است.

یک ساعت مچی مخصوص بچه های اپل

به نظر می رسد کد iOS 14 به بیرون درز گردیده همچنین به ابزارهای جدیدی برای والدین اشاره دارد. . والدین که به جای اینكه آیفون خود را به آیفون بدهند ، والدین به دنبال این هستند كه با فرزندان خود در ارتباط باشند ، می توانند با استفاده از آیفون و Apple ID خود به عنوان میزبان ، دومین اپل واچ (کاملاً جدا از خودشان) تنظیم كنند. این همچنین باعث می شود والدین درمورد چه نوع محتوائی که فرزندانشان می توانند مانند ساعت تماسی اضطراری و موسیقی به آنها دسترسی داشته باشند ، به والدین بگویند.

والدین می توانند حتی با مشخصه ای به نام SchoolTime در WatchOS 7 مشخص كنند كه چه برنامه هایی را می توان در چه زمانهایی برای محدود كردن حواس پرتی در كلاس استفاده كرد.

این همچنین به معنای سازگاری برخی از ویژگی های سلامتی برای کاربران جوان است. طبق ۹ تا ۵ مک ، سیستم حلقه (برای ردیابی فعالیت) استفاده می شود مبتنی بر معیارهای مختلف. به عنوان مثال ، حلقه حرکت قرمز ، به جای کالری فعال همانطور که در بزرگسالان انجام می شود ، دقیقه های فعال را دنبال می کند. سازمان دیده بان همچنین با ارائه پاداش های مجازی هنگام شرکت در ورزش یا فعالیت های در فضای باز ، بچه ها را به حرکت در می آورد.

ردیابی حملات وحشت و استرس

همچنین اپل واچ سری ۶ با چندین ویژگی نظارت بر سلامت روان همراه است ، از جمله قابلیت تشخیص وقتی که فرد گیرنده قصد حمله حمله وحشت را دارد (دیگری از ویژگی های به موقع ، در صورت عدم استفاده ، در طول همه گیری جهانی). این شایعه همچنین در نشت ۳۰ آوریل ذکر گردید ، که به “تشخیص ناهنجاری های سلامت روانی” اشاره داشت.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت

 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpascher2021.html
 • https://www.neuselibrary.org/maillotdefootpersonnalisé.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascher2022.html
 • https://luxcreo.com/maillotdefootpascherchine.html
 • https://zionmarket.com/cheapauthenticnfljerseyschina.html
 • https://zionmarket.com/cheapnfljerseyssupply.html
 • https://zionmarket.com/wholesalecheapnfljerseys.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseyschina.html
 • https://bbctribune.com/cheapnfljerseysfreeshipping.html
 • https://bbctribune.com/wholesalesoccerjersey.html
 • http://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotdefootpersonnaliséspascher.html
 • https://radioculturafoz.com.br/maillotfootcoupedumonde.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotdefootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascher.html
 • http://eurolux.ayz.pl/maillotfootpascherthailande.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenbajerseys.html
 • http://jacovor198.198.axc.nl/cheapnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/discountnikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/wholesalenikenfllimitedjerseys.html
 • https://ve.digital/replicanikenfllimitedjerseys.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotdefootpascher.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootfactory.html
 • https://fgx.sfh.mybluehost.me/maillotsdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotdefootpascher.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootpascher2022.html
 • https://sapokone.mydome.jp/maillotsdefootballthailande.html
 • https://alfahuirmasajes.com
 • https://alforaat.com
 • https://algosystems.gr
 • http://align.com.sa
 • http://allhitsstation.com
 • https://allnsoll.com
 • http://allocationassist.com
 • https://allpandas.com
 • https://alltoreal.com
 • https://alltruemen.com
 • https://alomarcenter.com
 • https://alpclips.com
 • http://alpha.acim-asso.imageinfrance.com
 • http://alpha.eurohabitat.imageinfrance.com
 • https://alphabondcleaning.com.au
 • http://al-raya.info
 • https://alrema-lany.cz
 • https://altbelly.com
 • https://alteredstatetherapy.com
 • https://altmann.com.br
 • http://alvodigital.net
 • https://alyaska.by
 • http://alyounglaw.com
 • https://amahbeauty.com
 • http://amamam.ru
 • https://amaneatingpie.co.uk
 • https://amarbazar.org
 • https://amawards.org
 • http://ambaufzuege.de
 • https://amberwoodcarpentry.com