۲۰۲۱ فورد موستانگ ماچ ۱ فاش کرد ، هیوندای کونا رانده شده و موارد دیگر: هفته Roadshow در بررسی

2020-06-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت


فورد

خوانندگان Roadshow به یک هفته دیگر در نقد و بررسی خوش آمدید. با تشکر از شما برای شروع تعطیلات آخر هفته خود با ما.

پسر ، این هفته پر از خبر بود. ما چند تا از بزرگ های بزرگ مثل ۲۰۲۱ فورد موستانگ ماچ ۱ و ۲۰۲۱ نیسان روگ را داشتیم ، اما هنوز هم برای چرخیدن از بررسی های عمیق پشت فرمان بسیاری از اتومبیل های جدید قرار گرفتیم. کارکنان هیوندای کونا ۲۰۲۰ ، پورشه ماکان ۲۰۲۰ توربو و موارد دیگر را سوار کردند.

بدون آگهی بیشتر ، به همه شیرجه بزنید.

این مهم ترین داستان های ما را از ۱۴-۲۰ ژوئن به دست می آوریم.

نظرات برتر

هیوندای کونا در سال ۲۰۲۰ تحت تأثیر قرار ویرایشگر کریگ کول را نقد کرد. وی تقاطع زیر مجموعه را به عنوان “برجسته” ستود و این طرح را به عنوان یک ایستادگی در میان دریا از ماشینهای مشابه به نظر آورد.

اینجا را کلیک کنید تا نظر ما در مورد هیوندای کونا در سال ۲۰۲۰ را بخوانید.

بمانید پایه و اساس باشید وگرنه ۲۰۲۰ پورشه ماکان توربو بسیار آسان می شود. دوباره ، این SUV برای خیابان اصلی نیست. همچنین به لطف تعلیق هوای اختیاری که باعث ایجاد یک کابین بسیار راحت می شود نیز خوشحال از جاده های خواستار هستید. به روزرسانی های Macan Turbo ویرایشگر نظرات Jon Wong را تحت تأثیر قرار داده است ، اما این وسیله نقلیه بدون تقصیر نیست.

اینجا را کلیک کنید تا بررسی پورشه ماکان توربو ۲۰۲۰ را بخوانید.

هیوندای Ioniq 2020 قطعاً اینگونه نیست اولین اتومبیل برقی که به ذهن متبادر می شود اما احتمالاً باید در لیست خریداران قرار داشته باگردید. ویرایشگر اخبار و ویژگی ها ، کایل هیات اظهار داشت که Ioniq Electric یک EV بسیار خوب است ، و ارزش فوق العاده ای را ارائه می دهد.

برای خواندن بررسی ما در مورد هیوندای Ioniq در سال ۲۰۲۰ اینجا کلیک کنید.

اخبار برتر [۱۹۶۵۹۰۱۶] Mach 1 for win : Ford Mustang Mach 1 این هفته برگشت ، و با قدرت اضافی و ظاهری زیبا از راد ، می تواند اسب دلخواهی شود که در گاراژ قرار دهد.
 • Nissan Rogue دوباره بدست می آید. : Rogue 2021 این هفته با ظاهری کاملاً جدید در داخل و بیرون تعظیم کرد. نیسان امیدوار است که مدل پرفروش آن بتواند برای خریداران گرسنه بیشتر با یک کابین خلبان خانواده محور کار کند.
 • لکسوس IS به روزرسانی های بسیار مورد نیاز را دریافت می کند : این سدان سطح ورود لکسوس این هفته چهره نشان داد ، اما کاملاً جدید نیست همانطور که امیدوار بودیم. در عوض ، این یک طراوت سنگین است ، اما ظاهر جدید در عکس ها به خوبی نمایش داده می شود.
 • ۲۰۲۱ فورد برانکو تأخیر نشان داد. باز هم : فورد به ما گفت كه نهایتا می خواهیم برانكو را كه در ۹ ژوئیه فاش گردید ، ببینیم. شما آن داستان را می دانید بنابراین ، ما به جای آن ، SUV را در تاریخ ۱۳ ژوئیه خواهیم دید.
 • Chevy کلرادو برخی از مدلهای جدید را ورزش می کند: Chevy به روزرسانی های یک ظاهر طراحی گردیده ۲۰۲۱ کلرادو را نشان داد و آنها فقط به اندازه کافی عمل می کنند تا وانت تازه به نظر برسد.
 • ۲۰۲۱ Ford F-150 teayed : وانت تازه گردیده در تاریخ ۲۵ ژوئن در حال آمدن است و فورد اولین نگاه خود را به بخش جلوی جدید کامیون نشان داد.
 • فیلم برتر


  در حال پخش:
  تماشای این:

  ۲۰۲۱ Nissan Rogue سبک و راحتی های موجودات را مرتفع می کند



  ۷:۴۴

  ۲۰۲۱ Nissan Rogue (

  نظرات) ویرایشگر اندرو کروک ما را در مورد Rogue جدید ۲۰۲۱ که در این هفته آغاز گردید ، به سر می برد و تاکنون بسیار دوست داشتنی به نظر می رسد. ما نمی توانیم صبر کنیم تا آن را هدایت کنیم.

  منبع : cnet
  به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

  ساخت رزومه انگلیسی
  سرور ابری ایران ابرسیگما
  © تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت