پوشش زنده زومیت از کنفرانس WWDC 2020 اپل [دوشنبه ساعت ۲۱:۳۰]

2020-06-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از زومیت طبق رسم هرسال، اپل قرار است در رویداد WWDC 2020 با تمرکز بر بخش نرم‌افزاری، انواع سیستم‌عامل‌‌های خود را به‌روز کند. این همایش جهانی معمولا هرسال اواسط خرداد در شهر سن‌خوزه ایالت کالیفرنیا برگزار می‌گردید؛ ولی امسال به ابتدای تیر موکول گردید. دلیل تأخیر هم این بود که اپل تصمیم گرفت از ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از زومیت

طبق رسم هرسال، اپل قرار است در رویداد WWDC ۲۰۲۰ با تمرکز بر بخش نرم‌افزاری، انواع سیستم‌عامل‌‌های خود را به‌روز کند. این همایش جهانی معمولا هرسال اواسط خرداد در شهر سن‌خوزه ایالت کالیفرنیا برگزار می‌گردید؛ ولی امسال به ابتدای تیر موکول گردید. دلیل تأخیر هم این بود که اپل تصمیم گرفت از بیم ویروس کووید ۱۹ برخلاف سال‌های گذشته، این رویداد بین‌المللی را کاملا آنلاین برگزار کند.

WWDC سال ۲۰۲۰ دوم تیر از ساعت ۱۰ صبح به‌وقت منطقه‌ی پاسیفیک (ساعت یک بعدازظهر به وقت منطقه‌ی زمانی شرقی آمریکا) و با رویداد ویژه کی‌نوت آغاز خواهد گردید. محل برگزاری کی‌نوت اپل‌پارک است و علاقه‌مندان مستقیما و ازطریق وب‌سایت اپل و اپلیکیشن‌های اپل دولوپر و اپل تی‌وی و یوتیوب می‌توانند این رویداد را مشاهده کنند.

باتوجه‌به شایعه‌های گذشته، به‌نظر می‌رسد iOS ۱۴ با نام iPhoneOS معرفی شود و براساس حجم تغییرات گرافیکی، جان تازه‌ای به دستگاه‌های آیفون بدهد. در این رویداد، درباره‌ی دیگر سیستم‌عامل‌های اپل نیز صحبت خواهد گردید. به‌نظر می‌رسد سیستم‌عامل مک مبتنی‌بر چیپ ARM نیز در این کنفرانس پا به‌میدان بگذارد. تغییرات گسترده برای iPadOS و اضافه‌گردیدن ویژگی‌‌های جدید، ازجمله ثبت عملکرد خواب برای WatchOS، دور‌از‌انتظار نیست.


این رویداد به‌صورت ویدئویی از زومیت پوشش داده خواهد گردید و می‌توانید از کانال زومیت در آپارات و صفحه اینستاگرام زومیت دنبال کنید:


منبع : زومیت
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت