North Face و REI به تحریم تبلیغاتی در فیس بوک که توسط گروه های حقوق مدنی سازمان یافته است ، می پیوندند

2020-06-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 facebook-logo-money-1

آنجلا لنگ / CNET

یک جفت خرده فروش عمده کالاهای فضای باز پس از شش گروه حقوق مدنی خواستار توقف تبلیغات در فیس بوک در ماه ژوئیه به تحریم فیس بوک گردیدند تا در ماه ژوئیه به شبکه های اجتماعی فشار بیاورد تا شبکه های اجتماعی را برای مقابله با سخنان نفرت و اطلاعات نادرست .

روز جمعه ، نام تجاری لباس بیرونی The North Face در توییتر اعلام کرد که به کمپین #StopHateforProfit می پیوندد. این شرکت در توئیتی گفت: “ما وارد سیستم هستیم. ماFacebook #StopHateForProfit هستیم.”

یکی دیگر از فروشندگان عمده محصولات در فضای باز ، شرکت تجهیزات تفریحی ، معروف به REI ، نیز پیوست. “۸۲ سال است که ما مردم را بیش از سود قرار داده ایم. ما در ماه ژوئیه همه تبلیغات فیس بوک / اینستاگرام را جمع می کنیم. #StopHateForProfit” ، REI بعداً در روز جمعه توئیت کرد.

مارک های مشهور نشان می دهند که تحریم تبلیغاتی ، که از روز چهارشنبه رونمایی گردیده است ، شروع به دستیابی به کشش می کند. وال استریت ژورنال روز چهارشنبه گزارش داد ، علاوه بر این دو خرده فروش ، موسسه تبلیغاتی دیجیتال ۳۶۰i از مشتریان خود در ایمیل خواسته است از خرید تبلیغات در فیس بوک متوقف شوند ، روز چهارشنبه وال استریت ژورنال گزارش داد.

اتحادیه مبارزه با بدنام سازی ، NAACP ، غول های خواب ، Colors of Change ، Press Free و Common Sense می گویند که تحریم تبلیغات در فیس بوک باعث می شود این سکوی تحت فشار قرار گیرد تا از ۷۰ میلیارد دلار درآمد تبلیغاتی سالانه خود برای حمایت از افرادی که هدف نژادپرستی و نفرت و افزایش ایمنی برای گروه های خصوصی در سایت هستند ، استفاده کند. .

“ما به مدت طولانی دیده ایم که چگونه فیس بوک اجازه داده است برخی از بدترین عناصر جامعه را به خانه ها و زندگی ما وارد کند. وقتی این نفرت به صورت آنلاین پخش می شود ، آسیب بزرگی وارد می کند و همچنین آفلاین می شود.” در یک بیانیه مطبوعاتی با اعلام این کمپین. “سازمان های ما بطور جداگانه و جمعی تلاش کرده اند تا فیس بوک را تحت فشار قرار دهند تا سیستم عاملان خود را ایمن تر کنند ، اما آنها بارها و بارها از اقدامات معنادار ناکام مانده اند. امیدواریم این کمپین در نهایت به فیس بوک نشان دهد که کاربران و تبلیغ کنندگانشان چقدر می خواهند که آنها را برای ایجاد تغییرات بهتر بهتر کنند. طبق تحقیقات ADL در مورد آمریکایی ها كه از رسانه های اجتماعی استفاده می كنند ، بیش از ۵۵ درصد از كاربران فیس بوك گزارش كرده اند كه از نفرت و آزار و اذیت در سكو استفاده می كنند.

در پی کشته گردیدن جورج فلوید ، برونا تیلور ، تونی مک داد ، احمود آربری و ریشارد بروکس برای عدالت نژادی می جنگند. فیس بوک با انتقاد از عدم حذف پست مرتبط با اعتراض رئیس جمهور دونالد ترامپ مبنی بر اینکه گروه های طرفداری و حتی کارمندان خود این شرکت گفتند می تواند باعث خشونت شود. ترامپ عبارت جنجالی “وقتی غارت شروع می شود ، تیراندازی شروع می شود” را در پست رسانه های اجتماعی قرار داد. توییتر صدای جیر جیر توییت ترامپ را با اخطار مبنی بر اینکه می گوید این پست قوانین خود را در برابر “خشونت شکوهمند” نقض می کند اما شامل دکمه ای است که به کاربران اجازه می دهد تا برای خواندن صدای جیر جیر از طریق آن کلیک کنند. فیس بوک علیه پست ترامپ اقدامی نکرد زیرا این شرکت اعلام کرد که قوانین خود را نقض نمی کند.

فیس بوک همچنین Breitbart News ، یک سایت راست افراطی ، به عنوان یک منبع معتبر در سرویس خبری خود ، قرار داد و درست – سایت خبری و افکار بال روزانه تماس گیرنده یکی از شرکای شرکت در زمینه بررسی واقعیت است. فیسبوک هیچگونه اقدامی علیه اطلاعات غلط از طرف ترامپ درمورد رأی گیری از طریق نامه انجام نداد ، و این گروه ها می گویند که شبکه اجتماعی “چشم بسته به سرکوب آشکار رأی دهندگان تبدیل کرده است.”

ارسال پیام به فیس بوک

“بیایید فیس بوک ارسال کنیم پیام قدرتمند: سود شما هرگز به ارزش ارتقاء نفرت ، فحاشی ، نژادپرستی ، ضد عفونی گرایی و خشونت نخواهد بود. ” لیست توصیه های این گروه برای فیس بوک شامل ایجاد “خط اعتدال اعتدال” جداگانه برای سخنرانی نفرت است. به کاربرانی که با نفرت یا آزار و اذیت مورد هدف قرار گرفته اند ، اجازه دهند مستقیماً با یک کارمند فیس بوک صحبت کنند. نیک کلگ ، معاون رئیس جمهور در امور جهانی و ارتباطات فیس بوک ، در گفتگوی مطبوعاتی روز چهارشنبه ، در بیانیه مطبوعاتی روز چهارشنبه ، گفتگو از نفرت یا اطلاعات غلط را حذف کرد.

وی گفت که فیس بوک به دلیل نقض قوانین خود در برابر گفتار نفرت در سه ماه گذشته نزدیک به ۱۰ میلیون پست را حذف کرد ، و بیشتر آنها قبل از گزارش کاربران از بین برده گردیدند. این شبکه اجتماعی به ترکیبی از داوران و فناوری های انسانی به محتوای متوسط ​​متکی است ، اما تشخیص سخن از نفرت می تواند چالش برانگیز باگردید زیرا ماشین آلات باید زمینه فرهنگی کلمات را درک کنند.

“البته ، ما می خواهیم حتی بهتر از این کار را انجام دهیم.” “ما باید کارهای بیشتری انجام دهیم. ما باید سریعتر حرکت کنیم ، اما ما پیشرفت قابل توجهی را انجام می دهیم.”

ادعاهای دروغین ترامپ درمورد رای گیری های نامه از طریق نامه باعث گردید قوانین شرکت علیه سرکوب رای دهندگان نقض نشود زیرا اظهارات وی به مقامات دولتی هدایت می گردید کلگ گفت ، وی درگیر بحث و گفتگو در مورد رأی گیری از طریق نامه پستی بود ، در حالی که مردم را از رأی دادن تشویق می کردند.

کمپین تحریم تبلیغات فیس بوک یک روز پس از این شرکت اعلام گردید که به برخی از کاربران در ایالات متحده اجازه می دهد تا تغییر دهند. تبلیغات سیاسی است. این شبکه اجتماعی همچنین در تلاش است تا ۴ میلیون نفر را برای ثبت نام در رای گیری یاری کند و یک مرکز آنلاین جدید برای اطلاعات رای دهندگان را راه اندازی کند.

استفان شانکلند ، CNET ، در این گزارش مشارکت داشته است.این را تماشا کنید:

رهبران حقوق مدنی زاکربرگ ، COVID-19 آمازون را مورد انتقاد قرار دادند …۱:۵۳

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت