از مایکروسافت گرفته تا آیفون ، گرفتن فناوری درست به مدت ۲۵ سال

2020-06-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 استیو جابز اولین آیفون را در سال 2007 از بین برد.

اولین پرده برداری از آیفون نقطه عطفی در فناوری بود.


Declan McCullagh / CNET

این داستان بخشی از CNET در ۲۵ است ، جشن یک ربع قرن از صنعت صنعت و نقش ما در گفتن داستان آن.

یادداشت سردبیر: به عنوان بخشی از تولد ۲۵ سالگی CNET ، ما در حال انتشار مجموعه ای از ستون های مهمان توسط رهبران ، سردبیران و خبرنگاران پیشین CNET هستیم. زندگینامه دن را در زیر می یابید.

در سال ۱۹۹۵ ، من به عنوان سردبیر PCWeek ، پیشرو در هفته نامه اخبار صنعت کامپیوتر ، در بوستون مشغول کار بودم. این بخشی از انتشارات فناوری و وب سایت های تازه کار Ziff-Davis بود.

در تابستان ، زیف دیویس تصمیم گرفت همه سایت ها را تحت یک چتر واحد به نام ZDNet بیاورند. من به عنوان سردبیر و گله دار گربه ، به اتهام آوردن تمام مطالب موجود در سراسر نشریات ، به یک نوع جدید از منابع اطلاعاتی فناوری که برای اینترنت ساخته گردیده است ، وارد سیستم گردیدم. ایده این بود که جوهر چاپ گردیده در صفحات را وارد دنیای دیجیتالی کنیم که برای محتوا محدود نگردیده است.

 http://www.cnet.com/


اکنون بازی:
تماشای این:

۲۵ جشن سال CNET



۳:۵۸


برت پیرس / CNET

تقریباً در همان زمان ، CNET در سان فرانسیسکو راه اندازی گردید ، یک هیبرید تلویزیونی و اینترنتی رو به بالا که رسانه های مستقر را در تقاطع فناوری و فرهنگ به دست می گرفت.

در طی پنج سال آینده ، ZDNet و CNET به اسكان ممتازی تبدیل گردیدند و برای كمرهای چشم به رقابت پرداختند ، هرچه فن آوری ها عمیق تر به زندگی ما تبدیل گردیدند ، هر كدام از آنها بهتر و با سرعت زیاد در حال رگردید بودند. در ژوئیه سال ۲۰۰۰ ، در حالی که حباب dot-com در حال ترکیدن بود ، دو رقیب تصمیم گرفتند که بهتر از نیروهای جنگی باشند تا از جنگیدن تا مرگ در یک بازار آسیب دیده و کوچک برای تبلیغات استفاده کنند. CNET ZDNet را به مبلغ ۱٫۶ میلیارد دلار سهام به دست آورد و من برای ۱۴ سال آینده بسیاری از بهترین سالهای فعالیت خود را در روزنامه نگاری داشتم.

 dan-farber-headshot.png

که به عنوان دو مارک مجزا ، CNET و ZDNet با هم کار می کردند ، مجموعه ای گسترده از سایتهای فناوری گرا دارند که مخاطبان مختلف را مخاطب قرار می دهند ، از مدیران IT و گیمرها تا متخصصان خبره و طرفداران محصولات. نیروگاه روزنامه نگاران با استعداد ، متخصصان محصول ، تولید کنندگان فیلم و توسعه دهندگان مرزهای خلاقانه قرن جدید فناوری محور را در چاپ ، آنلاین و پخش قرار داده است – و همچنین الهام بخش مجموعه ای از نشریات رقیب و نسل جدیدی از روزنامه نگاران فناوری است. [۱۹۶۵۹۰۱۷] ما ده ها خبر بزرگ را شکسته ایم ، چرخه های رونق و شکوفایی ، ظهور ابر ، استعمار اینترنت و تولد یک دنیای فناوری را که اکنون تحت امثال آمازون ، اپل ، گوگل ، فیس بوک و مایکروسافت اداره می شود ، مزخرف کردیم. CNET می تواند محصولاتی را با اعتماد به نفس ترین بررسی در صنعت ایجاد کند یا خرد کند. ZDNet یکی از اولین شبکه های وبلاگ را ایجاد کرد ، که شامل ده ها نفر از مؤثرترین نویسندگان و متفکران صنعت مزبور است. هنگامی که CBS CNET را در سال ۲۰۰۸ به دست آورد ، ما CBS News را وارد عصر دیجیتال کردیم.

نکات برجسته بسیاری در دوران تصدی من در CNET. عرضه آیفون در تاریخ ۹ ژانویه ۲۰۰۷ به عنوان نوعی اوج تمام نوآوری های فناوری در ۵۰ سال گذشته است. اما بیشتر کار با گروهی از مردم بود که به گردیدت علاقه مند به فناوری و به درستی گرفتن آن بودند.

Dan Farber در حال حاضر SVP ارتباطات استراتژیک در Salesforce است. وی پیش از Salesforce ، ۳۵ سال را به عنوان روزنامه نگار گذراند و به عنوان سردبیر ZDNet ، CNET News و CBSNews.com مشغول خدمت بود. او همچنین سردبیر نشریات محاسباتی پرچمداران زایف دیویس ، PC Week و MacWeek ، سردبیر مؤسس مجله MacWorld و عضو هیئت تحریریه مجله PC World and PC بود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت