با دنبال کردن Microsoft Edge ، Google Chrome حافظه کمتری را در ویندوز ۱۰ بار می دهد

2020-06-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 یک برچسب گوگل کروم

با استفاده از گوگل فناوری که قبلاً در Microsoft Edge برای ویندوز ۱۰ استفاده می کند ، باید از حافظه Chrome کاسته شود.


Stephen Shankland / CNET

بسیاری از ما در مورد استفاده از حافظه مرورگر با مشکل مواجه هستیم ، مسئله ای که با مرورگرها به پایه های نرم افزاری قدرتمند تر تبدیل می شوند و وب سایت ها به همان نسبت جدی می شوند. فناوری Edge مایکروسافت می تواند به شما در کاهش مصرف حافظه تا ۲۷٪ در ویندوز کمک کند ، اما این فناوری به Google Chrome نیز می رسد.

تیم Edge مایکروسافت با به روزرسانی ماه مه ویندوز ۱۰ ، Edge اصلی را بهبود بخشید. مدیر کیم دنی این هفته گفت. مزایای این کار با نوسازی سیستم ویندوز ۱۰ برای مدیریت حافظه امکان پذیر است.

and Bruce داوسون ، یک برنامه نویس Google Chrome ، یک پچ اضافه کرد تا به Chrome اجازه دهد از همان فناوری زیرین بهره ببرد. او همچنین در ردیاب اشکال Chrome گفت: باید از حافظه Chrome نیز کاسته شود ، اما Google باید مشکلات “اسرارآمیز” را برای ساخت نسخه جدید قبل از نمایش در لپ تاپ شما از بین ببرد.

حافظه یک منبع مهم اما کمیاب است. همه دستگاه های محاسباتی و موفقیت در برش حافظه از اهمیت بالایی برخوردار است. از آنجا که مرورگرها از برنامه هایی که اسناد را به پایه ای فزاینده برای برنامه ها نمایش می دهند ، افزایش یافته اند ، میزان حافظه آنها نیز افزایش یافته است. و برنامه های وب امروزه معمولاً به فریم ورک هایی از پیش ساخته ساخته گردیده اند که باعث می شود نرم افزار ساده تر شود اما حافظه را به آسانی می بخگردید.

با تصمیم مایکروسافت مبنی بر حذف بنیاد مرورگر خود و جابجایی به نرم افزار منبع باز Chromium گوگل ، کروم و لبه به پسر عموی نزدیک تبدیل می شوند. . مایکروسافت Edge را در ماه ژانویه منتشر کرد ، اما این شرکت هنوز هم آن را آزمایش می کند تا قبل از فشار دادن آن به همه از طریق سرویس به روزرسانی ویندوز خود.

کمک های مایکروسافت به Chromium قابل توجه بوده است ، تاکنون بیش از ۳۰۰۰ کمک به پایه کد Chromium داشته است.

Google به مشارکت مایکروسافت اشاره کرده است ، از جمله بهبود ویژگی های رابط کاربری Chromium مانند دکمه ها و لغزنده ها و فن آوری طرح مشبک داخلی که باید زندگی را برای توسعه دهندگان وب آسان تر کند که تلاش کنند وب سایت های خود را به خوبی در مرورگرهایی کار کنند که کمی متفاوت عمل می کنند. [۱۹۶۵۹۰۰۹] اما این همه حقوقی نیست.

Google تبلیغاتی را در خصوص ویژگی هایی مانند جستجو ، Gmail و Google Docs به کاربران Edge نشان می دهد که می گویند باید به Chrome تبدیل شوند. و همچنین مایکروسافت به کاربران Outlook نیز می گوید که باید از Chrome به Edge تغییر دهند.


اکنون بازی می کند:
این را تماشا کنید:

چگونه Chrome 10 سال پیش مرورگرهای وب را تغییر داد۲:۲۴

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت