بهترین تحویل گوشت برای روز پدر ۲۰۲۰: گاو کلاغ ، مزارع رودخانه مار ، استیک های اوستا Rastelli و بیشتر

2020-06-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

coronavirus ممکن است مانع از دفعات بازدید حضوری شما به قصاب یا فروشگاه های مواد غذایی شود ، اما شما هنوز هم می توانید گوشت های باکیفیت را با حداقل هیاهو به درب خود حمل کنید. این خبر خوب برای شما و پدر است ، زیرا تحویل خانه های تازه گوشت گاو باعث ایجاد یک خیر خونین می شود هدیه روز پدر . بسیاری از این خدمات به عنوان اشتراک جعبه گوشت نیز عمل می کنند ، بنابراین اگر پدر امسال به خصوص خوب بوده است – مثلاً در خانه ماندن ، مثلاً – او را در ماه جادوی گوشت ممتاز برای هر ماه برای [ماههایبعدی چند ماه درمان کنید. منظور من این است که چه کسی گزینه های گوشتی مانند ران مرغ ، بیکن ، بریست و استیک دامن را که به طور ماهانه و درشت به درب آنها تحویل داده می شود نمی خواهد؟

در حالی که همه اکثراً جدا گردیده اند در خانه. با خانواده های آنها ، احتمالاً شما هم سعی دارید سفرهای خود را به فروشگاه مواد غذایی محدود کنید و شامل قصاب برای آماده گردیدن برای جشن روز پدر است. حتی هنگامی که برای خرید مایحتاج مانند مواد غذایی و کاغذ توالت به فروشگاه می روید ، بیماری همه گیر باعث اختلال اساسی می شود. پروتکل های جدید وجود دارد ، مانند پوشیدن ماسک صورت و مجبور به پاک کردن چرخ دستی های شما. فراتر از آن ، تمام جاهایی که قبلاً از برش استیک آبدار ، گوشت خوک میراثی ، مرغ ارگانیک ، گوشت گاو پیر و خشک ، استیک تغذیه گردیده ، گوشت خوک و گوشت گاو با کیفیت (با عطر و طعم واقعی) استفاده می کنید ، گوشت خوک بدون ماهی و ماهی آزاد وحشی ممکن است باگردید. اکنون قفسه های خالی داشته باشید.

خوشبختانه ما در عصر خدمات تحویل گوشت نیز زندگی می کنیم. شما حتی نیازی به مقابله با وانت کناری ندارید تا بتوانید انتخاب خوبی از گوشت داشته باشید. با کمک قصابان آنلاین و خدمات تحویل گوشت ، شما هنوز هم می توانید گوشت ارگانیک با کیفیت بالا ، انسانی بالا و غذاهای دریایی پایدار را تحویل بگیرید که مستقیماً بدون در تماس با درب شما تحویل داده شود.

افشای کامل: ما از زمان آغاز کار آنها – راه قبل از COVID-19 – طرفداران بزرگی در این خدمات تحویل گوشت بوده ایم و محصولات آنها بدون توجه به آنچه در دنیای خارج می گذرد ، در آشپزخانه های ما خوش آمدید. حتی بهتر ، گوشتها را نگه می دارد ، بنابراین اگر شما آماده نیستید که به طور کامل شیوه زندگی گوشتخوار را بپذیرید یا فقط در یک سالاد قرار بگیرید ، می توانید این مورچه های مرموز را منجمد کنید تا زمانی که برای یک غذای دلچسب آماده شوید .

بهترین سفارشات و خدمات تحویل گوشت را برای سفارش روز پدر امسال بررسی کنید. بعضی ها ، مانند اوماها استیک و کلاغ گاو ، شنبه های عجله ای دارند که اگر کمی در مهمانی هستید یا کارت هدیه را می گیرید و به پدر اجازه می دهید قربانیان خود را انتخاب کند.

 omaha-steaks

Omaha Steaks

همانند اشتراک های کیت و خدمات تحویل مواد غذایی ، شرکت هایی که گزینه های کالاهای برتر و اشتراک قصاب را ارائه می دهند ، در چند سال گذشته افزایش یافته اند. این یک چیز خوب است ، زیرا از آنجا که خدمات تحویل گوشت زیادی وجود دارد ، بسیاری از قصابان آنلاین به دنبال پر کردن یک زیر مجموعه مخصوص جعبه اشتراک گوشت طاقچه در بازار بودند. برخی از آنها در گوشت گاو ، مرتع پرورش یافته ، ارگانیک یا Wagyu تخصص دارند و برخی دیگر روی طیف گسترده تری از برش گوشت و مرغ ، سوسیس ، گوشت ترشح گردیده یا گوشت های عجیب و غریب مانند گراز وحشی و مضراب تمرکز دارند.

صرف نظر از طاقچه آنها ، همه قصابان آنلاین و خدمات اشتراک گوشت در این لیست از بهترین تحویل گوشت گزینه های عالی و خوشمزه گوشتی را ارائه می دهند.

بیشتر بخوانید: بهترین خدمات تحویل کیت وعده های غذایی

ما به برخی از محبوب ترین خدمات آنلاین تحویل گوشت در خارج از کشور پرداختیم. با در نظر گرفتن انواع گوشت های موجود ، نقطه قیمت ، خدمات ویژه ، هزینه حمل و نقل و بیشتر برای کمک به شما در انتخاب بهترین مورد برای همه نیازهای گوشت تازه خود. ما این موضوع را با پیشنهادات و خدمات جدید خود به روز خواهیم کرد ، زیرا با آنها روبرو می شویم.


هم اکنون بازی می کنید:
تماشای این:

ما برای تست این کوره های گازی گوشت زیادی خوردیم.۲:۱۸

پس چه انتظاری دارید؟ این لیست مانند این است که بازار گوشت شخصی شما مستقیماً به درب شما تحویل داده شود.

بیشتر بخوانید: شراب ، آبجو ، تحویل الکل: چگونه می توان نوشیدنی های الکلی را به درب شما تحویل داد

مارهای مار رودخانه

سرویس تحویل گوشت مزارع Snake River Farms (و شریک زندگی آن ، Double R Rch) واقعاً ویژه را ارائه می دهند: نه تنها گوشت گاو پیراهن خشک ، USDA ، بلکه گوشت گاو آمریکایی Wagyu (به سبک کوبه) ، که به دلیل داشتن سنگ مرمر غنی و مشهور شناخته گردیده است. بافت و طعم فوق العاده. تمام گاوهای آن در شمال غربی با پایداری و انسانی پرورش داده می شوند ، و از خوک هایی که در مزارع خانوادگی کوچک در آیداهو و میانه غربی پرورش می یابد ، پرورش میراث خوک Kurobuta Berkshire را ارائه می دهد. علاوه بر برش های منحصر به فرد (و بر همین اساس گران) ، استیک نادر که مورد تأیید سرآشپز قرار گرفته است ، چندین روش مرتع پایدار را مرتفع می کند ، از چرای چرخشی که باعث ارتقاء مراتع سالم تا کمپوست زباله های گاو و استفاده از طعمه گوشت گاو برای سوخت می شود. حتی کف حمل و نقل در هر جعبه قصاب را نیز می توان حل کرد و از آن به عنوان غذای گیاهی استفاده کرد ، کمپوست یا به عنوان استارت آتش استفاده کرد. علاوه بر این ، این شرکت یکی از بنیانگذاران تعداد گوشت گاو است ، که به تهیه غذا برای خانواده های نیازمند کمک می کند.

اما شما برای Wagyu اینجا هستید. در حالی که این شرکت اشتراک های مکرر را ارائه نمی دهد ، شما می توانید انواع برش های انفرادی مانند استیک Tomagawk Wagyu آمریکایی (۵۰ دلار در هر پوند) ، mignon filet ، porterhouse و ribeye را خریداری کنید ، و دیگر هیچ اشاره ای به همبرگرهای Wagyu و hot dog (و فراموش نکنید درباره دنده های گوشت خوک Kurobuta و دنده های پشت کودک آن). هنگامی که صحبت از Snake River Farms Wagyu می شود ، بیشتر محصولات در هر دو نوع Gold Grade (بالاترین کیفیت و قیمت) در دسترس است ، و Black Grade (هنوز هم کیف پول ویژه و اما کمی ویرانگر). شما همچنین می توانید جعبه های هدیه بسته های مختلف ، برخی از سرآشپزها مانند توماس کلر و نائومی پومرووی را خریداری کنید.

مانند سایر خدمات تحویل گوشت ، برش های شما به صورت خلاء بسته و منجمد می شود. هزینه حمل و نقل بسته به اینکه شما چقدر سریع می خواهید انتخاب کنید ، متفاوت است.

Rastelli's

Rastelli's به عنوان یک فروشگاه قصابی کوچک در نیوجرسی در خدمت جامعه محلی خود است ، اما آنها همیشه حق بیمه بهترین گوشت ممکن را داده اند و با عشق به غذای خوب هدایت می شوند. امروزه ، آنها گوشت مزارع ، مرغ و غذاهای دریایی را در سراسر ایالات متحده از مزارع ارسال می كنند كه گوشت های تولید گردیده با مسئولیت پذیری عاری از آنتی بیوتیك ها ، استروئیدها و هورمون ها تولید می كنند (یا غذاهای دریایی گرفتار گردیده و دارای پایداری مانند: ماهی قزل آلا جزیره فارو) نیز تولید می كنند.

جعبه ای که انتخاب می کنید – و گزینه های زیادی وجود دارد ، از جمله ران مرغ بدون پوست ، ۳۵ دلار ، جعبه همبرگر (۸۹ دلار) ، جعبه ریبای (۱۷۹ دلار) و حتی یک نمونه بر پایه گیاه (۹۹ دلار). شما می توانید هر جعبه را به عنوان یک خرید یک طرفه بخرید اما در صورت عضویت ۵٪ صرفه جویی می کنید.

Road Porter

مستقر در نشویل ، Porter Road انواع برش گوشت گاو ، گوشت خوک ، بره و مرغ را که از کنتاکی و تنسی تهیه گردیده است ، ارائه می دهد. گوشت گاو آن مرتع ، مرتع ، سبوس دار و دانه است اما این شرکت از هیچ هورمون یا آنتی بیوتیکی اضافی استفاده نمی کند و حیوانات در پرسه زدن و چرای آزاد هستند. مانند مارهای مار رودخانه ، در جعبه های آن از عایق کف ذرت مبتنی بر ذرت استفاده می کند ، بنابراین می توانید از آن برای گرم کردن کوره و پختن استیک دامن که در همان بسته قرار دارد استفاده کنید. بیشتر گوشت این شرکت تازه ارسال می شود ، اما بسته به نوع برش ، برخی از قطعات منجمد می شوند. می توانید a la carte سفارش دهید (از گزینه های سنتی تر مثل برش های گوشت خوک ، استیک های نواری نیویورک ، ربوی و گوشت گاو خاکی ، به برش های کمتر رایج مانند استیک دنور ، بره T- استخوان ها و کالباس آندیل که با مواد تازه ساخته گردیده است) ، یا از چند جعبه انتخاب کنید گزینه ها ، از جمله انواع گوشت گاو ، گوشت خوک و گوشت گاو ، یا “بهترین” از مجموعه ای که هر دو ، چهار یا هشت هفته می رسد. می توانید آیتم های خود را به اشتراک خود نیز اضافه کنید (اگر احساس می کنید هفته بعد مرغ مانند مرغ هستید).

جعبه اصلی ۵۰ دلار (یا ۴٫۶۹ دلار در هر وعده) است ، اما انتخاب های ویژه ای مانند صندوق صبحانه هستند. همچنین در دسترس است – و ما مشتاقانه منتظر بازگشت “جعبه مستر جعبه” در تابستان امسال هستیم (سال گذشته ، شامل استیک های خشک ، برگرهای خشک و برگرهای خشک با ۷۰ دلار) ، با شش پوند گوشت در کل ، یا ۶٫۵۶ دلار در هر وعده ) در همین حال ، آنها یک بسته نرم افزاری “Stay at Home” را با گوشت گاو پیری خشک ، گوشت خوک زمینی ، سوسیس ایتالیایی و سوسیس صبحانه (۱۱ پوند گوشت در کل یا ۳٫۰۷ دلار در هر وعده) جمع کرده اند.

از آنجا که تقاضا است در این زمان به ویژه زیاد ، انتظار دارید که در صورت کاهش گردیدید عجیب و غریب ، تأخیر در ارسال و انتخاب محدود داشته باشید.

Crowd Cow

Crowd Cow با اتصال مصرف کنندگان به یک انتخاب دقیق از مزارع کوچک و غرفه های مستقل در سراسر جهان ، “ایجاد جایگزینی برای سیستم کالاهای فعلی گوشت” است. پیشنهادات ویژه از گوشت گاو چمن تغذیه گردیده و هم ژاپنی و آمریکایی Wagyu گرفته تا گوشت خوک ، مرغ و گوسفند آمریکایی (به زودی بیسون اضافه می شود). حتی مجموعه ای از غذاهای دریایی پایدار برای آنهایی که علاقه مایل به گشت و گذار و چمنزار دارند. شما باید این گزینه را با برش یا نوع خاصی از گوشت یا مزرعه جستجو کنید.

می توانید کالاهای مورد نیاز را خریداری کنید – شامل یک مرتع پرورش مرغ کامل (۲۱ دلار) ، خرده گوشت خوک (۱۰۵۰ دلار در هر پوند) و گوشت گاو مورد علاقه چند ساله ، که می توانید انواع مختلفی از آنها را بدست آورید: دانه به پایان رسید ( ۸ دلار در هر پوند) ، ۱۰۰٪ چمن تغذیه گردیده (۹ دلار در هر پوند) یا Wagyu (12 دلار در هر پوند). یا با یک جعبه اشتراک سرپرستی مانند استیک عاشقان (۱۵۹ دلار) بروید.

مهم نیست که چه چیزی را انتخاب کنید ، گوشت شما در مواد ۱۰۰٪ قابل بازیافت و کمپوست قابل جمع آوری و بسته بندی قرار می گیرد – و شامل اطلاعاتی است که از آن مزرعه به دست آمده است ، و این گزینه ای مناسب برای کسانی است که علاوه بر گوشت خوشمزه به دنبال شفافیت هستند. موارد ویژه پدرشان را اینجا ببینید.

Holy Grail Steak Co.

اگر به دنبال بهترین محصولات گوشت گاو هستید و چند سکه اضافی برای خرج کردن وسایل خوب در اختیار دارید ، بگذارید شما را با شرکت Holy Grail Streak آشنا کنیم و تازه وارد شوید. بازی تحویل گوشت بهترین Wagyu با آمریکایی بزرگ با پرتفوی عمیق از تولید کنندگان برتر ژاپنی A5 درجه Wagyu در این سیاره به فروش می رساند. این شامل فوق العاده نادر برف هوکایدو نادر و گوشت گاو کبای محبوب است. در وب سایت ، می توانید از “مجموعه” آنها مانند Wagyu ژاپنی ، Wagyu آمریکایی ، USDA Prime Black Angus ، Akaushi ، پروازهای استیک و همبرگر Wagyu استفاده کنید.

مقدس گریل یک منوی چشمگیر را ورزش می کند اما ارزان نیست. بهترین شرط بندی شما در اینجا خرید به صورت عمده است ، مانند این بسته ۱۲ پوندی از همبرگر Wagyu با قیمت ۱۶۹ دلار ، به عنوان مثال در مقابل خرید در مقادیر کمتری که بسیار گرانتر است. یا یک بسته استارت استیک را با چهار استیک و دو همبرگر با قیمت ۲۴۹ دلار بدست آورید. می توانید جعبه های یک بار یا سفارشات دلخواه را برای خودتان سفارش دهید یا از جعبه های گوشت گاو با دقت انتخاب گردیده استفاده کنید تا به عنوان هدیه یا بسته مراقبت از آنها ارسال شود.

وقتی بیش از ۱۹۹ دلار هزینه می کنید از حمل و نقل زمینی رایگان لذت ببرید (انجام دادن آن کار سختی نیست). کارتهای ویژه هدیه و کارتهای هدیه نیز موجود است.

Omaha Steaks

Omaha Steaks – یکی از اولین خدمات تحویل گوشت – خود را به عنوان “قصاب اصلی آمریکا” ثبت می کند و مطمئنا مدت ها در تجارت گوشتخواران بوده است. با توجه به ترجیح روزافزون گوشت گاو تغذیه گردیده ، هم دانه و هم چمن تغذیه می شود (و هر دو گزینه با تغذیه چمن شروع می شوند اما گوشت گاو امضا گردیده آنها دانه دانه است). درباره نحوه مقایسه هر گزینه بیشتر بخوانید. این شرکت مانند بسیاری از افراد دیگر کالاهای ارگانیک تبلیغ نمی کند ، و اطلاعات خاصی در مورد چگونگی و بزرگ گردیدن حیوانات ارائه نمی دهد ، اما در پشت “یک سنت تقریباً ۱۰۰ ساله ارائه حق بیمه ، پیر و پیر و گوشت گاو دستی قرار دارد. با ۱۰۰٪ ضمانت رضایت ” علاوه بر این محصول بی نظیر محصول استیک اوماها ، محصول دیگری در سال ۱۹۴۵۹۰۰۶ نیز وجود دارد.

راستی ، اقلام موجود در سایت تا حدی مبهم است. از برش های مختلف گوشت گاو (استیک گالور ، البته ، از جمله “برش های پادشاه” ، شما احتمالاً تلاش خواهید کرد که حتی اگر یک هفته هم غذا نخورده اید به پایان برسد) ، بیسون ، گوشت گوساله ، گوشت خوک ، مرغ و غذاهای دریایی گرفته تا غذای شیرین ، غذای کامل. کیت ها ، غذاهای جانبی و دسرهای جانبی ، نوشیدنی ها ، شراب و حتی غذاهای سگ ، این یک فروشگاه اینترنتی یک مرحله ای است. در حالی که اشتراک خود را به اسم ارائه نمی دهد ، جعبه های هدیه زیادی وجود دارد (مانند یک استیک باکس ۸۰ دلار در ماه یا یک جعبه کباب ماهیانه با همان قیمت) که مطمئناً می توانید خودتان آنرا سفارش دهید. نکته جالب دیگری که ارائه می دهد: خدمات قصابی که می توانید با یک قصاب به صورت یکجا مشورت کنید تا بصورت دلخواه دقیقاً آنچه را می خواهید سفارش دهید. قیمت حمل و نقل بر اساس تعداد سفارشات و میزان سرعتی که می خواهید مواد خود را تغییر دهید متفاوت است ، اما شما می توانید برخی از معاملات و حمل و نقل “حمل رایگان” را در سایت بیابید. همچنین یک برنامه Steaklover Rewards Points برای افراد گوشتخوار متعهد نیز وجود دارد.

در حال حاضر ، وقتی سفارش ۱۵۹ دلار یا بیشتر سفارش می دهید ، می توانید از حمل و نقل رایگان دریافت کنید ، یا از خرید combos انتخاب کنید. ویژه های روز پدر را با حمل و نقل عجله روز شنبه در دسترس قرار دهید.

Thrive Market

ارائه دهنده مواد غذایی آنلاین Thrive Market نیز یک فروشگاه یک مرحله ای است ، به تعبیری سنتی تر: به فروش می رساند کالاهای ارگانیک ، ۱۰۰٪ غیر GMO ، تجارت عادلانه با قیمت های عمده فروشی ، بنابراین شما می توانید مارک های مختلفی از قبیل حوله های کاغذی ، مارینادها و میان وعده ها – و جعبه های گوشتی و غذاهای دریایی را خریداری کنید. برای خرید از سایت ، باید هزینه عضویت سالانه ۶۰ دلار را پرداخت کنید (که پس انداز و هدایای رایگان را به شما تضمین می کند ، بعلاوه حامی مالی عضویت رایگان برای یک خانواده کم درآمد) ، اما می توانید برای یک جلسه آزمایشی ۳۰ روزه ثبت نام کنید. اول تست کن این شرکت تضمین می کند که شما هر سال عضویت خود را در پس انداز پس انداز خواهید کرد ، اما اگر اینگونه نباگردید ، اعتبار خود را برای این تفاوت در اختیار شما قرار می دهد.

گزینه های تحویل گوشت شرکت شامل چندین جعبه است (کاهش a la carte در دسترس نیست) ، که دارای ۱۰۰٪ گوشت گاو بدون چربی ، دامنه آزاد از طعمهای کوچک و متوسط ​​خانواده در شیلی که از آنتی بیوتیک یا هورمون استفاده نمی کنند. جوجه کشی مرغوب و ارگانیک مجوز از مزارع خانوادگی در ویرجینیا؛ گوشت خوک مرتفع بدون آنتی بیوتیک و هورمون ، از مزرعه خانوادگی در جورجیا. و هم غذاهای دریایی صید گردیده و هم پایدار مانند ماهی ، میگو و صدف ماهی. شما می توانید از بین جعبه های تک پروتئینی یا بسته های مختلط مانند Thrive Market Mepliplet گوشت (۱۱٫۷۵ پوند مرغ ، گوشت گاو و گوشت خوک به قیمت ۱۱۰ دلار یا ۳٫۵۱ دلار در هر وعده) را انتخاب کنید ، همچنین می توانید جعبه گوشت و غذاهای دریایی خود را نیز در صورت تمایل انتخاب کنید. و انتخاب کنید (متوسط ​​هزینه ۵٫۹۵ دلار برای هر وعده). ارسال با هر سفارش بیش از ۴۹ دلار رایگان است.

قصاب قصاب

لطفا توجه داشته باشید: از تاریخ ۲۷ مارس ButcherBox به دلیل حجم بالای سفارش ، لیست انتظار را برای همه اعضای جدید اجرا کرده است. لطفاً هنگام تغییر شرایط ، این مقاله را به روز کنید.

ButcherBox یک سرویس اشتراک گوشت است که سه نوع پروتئین را ارائه می دهد ، اما تأکید بر گوشت گاو مرتع گردیده با چمنزار و مرتع مرتعی آن از گاوهایی که آزاد در پرسه زدن قرار دارند تأکید می کند. گفته می شود که گوشت گاو از نظر آنتی اکسیدان ها ، ویتامین ها و اسیدهای چرب سالم بیشتر است ، از آنجا که از لحاظ مرتعی مرتفع گردیده و روی خوراک ها پرورش نمی یابد ، بیشتر سازگار با محیط زیست است و از طعم گوشتی خالص تر نیز برخوردار است). این شرکت همچنین گوشت خوک را از خوک های دارای دسترسی زیاد در فضای باز و رژیم غذایی همه گیاهخواران از علوفه و خوراک و مرغ ارگانیک با برد آزاد که به طور انسانی پرورش داده می شود ، بدون آنتی بیوتیک و هورمون های اضافی ارائه می دهد. این نکته را ذکر می کند که با “بهترین امکانات برای پردازش گوشت” کار می کند و به رویه های کار عادلانه نیز اعتقاد دارد.

هنگامی که ثبت نام می کنید ، می توانید از بین همه گوشت گاو ، گوشت گاو و مرغ ، گوشت گاو و گوشت خوک ، یک جعبه مخلوط یا جعبه سفارشی ایجاد کنید. در هر صورت ، بسته به تعداد افرادی که در حال تغذیه هستید (یا فریزر شما چقدر بزرگ است) ، از بین دو اندازه جعبه مختلف انتخاب می کنید. قیمت ها متفاوت است ، اما برنامه ها با ۱۲۹ دلار در ماه شروع می شوند. اگر کنترل کامل را دوست دارید ، جعبه سفارشی در هر ماه ۱۴۹ دلار (یا ۴٫۹۷ دلار در هر وعده) است ، و به شما امکان می دهد بیش از ۲۰ برش مختلف مانند گوشت گاو زمینی ، استیک های سیرلوین برتر ، کباب چاک ، تندیلین گوشت خوک ، کالباس های گوشتی بدون مزرعه را انتخاب کنید. سینه مرغ و طبل مرغ. کلیه کشتی های گوشتی بسته بندی گردیده و یخ زده و حمل و نقل رایگان است. به عنوان یک جایزه ، این شرکت معمولاً نوعی تبلیغاتی را انجام می دهد ، مانند بیکن رایگان برای زندگی اشتراک شما یا ۲ پوند ماهی سالک سوکی.

اشتراک بیشتر … و گوشت

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت