برنامه آزمایشی ایکس‌باکس وان امکان فعال کردن قابلیت صوتی DTS:X هدفون را فراهم می‌کند

2020-06-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از زومیت از مدت‌ها پیش اخبار متنوعی پیرامون قابلیت پیشرفته‌ی DTS هدفون در ترکیب با کنسول بازی ایکس‌باکس وان منتشر گردیده بود. اکنون ظاهرا امکان آزمایش این قابلیت در دسترس برخی از کاربران قرار دارد. گیمرهایی که به‌عنوان اولین کاربران سرویس از آن استفاده می‌کنند، می‌‌توانند قابلیت ‌را در ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از زومیت

از مدت‌ها پیش اخبار متنوعی پیرامون قابلیت پیشرفته‌ی DTS هدفون در ترکیب با کنسول بازی ایکس‌باکس وان منتشر گردیده بود. اکنون ظاهرا امکان آزمایش این قابلیت در دسترس برخی از کاربران قرار دارد. گیمرهایی که به‌عنوان اولین کاربران سرویس از آن استفاده می‌کنند، می‌‌توانند قابلیت ‌را در بازی‌های متنوع مورد آزمایش قرار دهند. نسخه‌ی جدید آزمایشی Alpha Skip-Ahead که برای کاربران ایکس‌باکس اینسایدر عرضه گردید، امکان نصب اپلیکیشن DTS Sound Unbound را به‌ آن‌ها می‌دهد که با پشتیبانی DTS:X for Headphone همراه خواهد بود.

سرویس Unbound در فاز آزمایشی به‌صورت رایگان عرضه می‌شود

در نسخه‌ی نهایی، برای استفاده از قابلیت Unbound نیاز به خرید مجوز خواهد بود که خوشبختانه در مرحله‌‌ی آزمایشی به‌صورت رایگان ارائه می‌شود. سرویس مذکور خصوصا در بازی‌هایی که از سیستم صوتی فضایی پشتیبانی می‌کنند، صدای فراگیر و احساسی واقعی از صدا را در هدفون منتقل می‌کند.

سرویس Alpha Skip-Ahead برای کاربران محدودی تحت برنامه‌ی دعوت‌نامه‌ای ارائه می‌شود. درنتیجه حتی برخی از کاربران ایک‌باکس‌ اینسایدر هم امکان آزمایش آن را نخواهند داشت. به‌علاوه، در نسخه‌های ابتدایی قطعا با مشکلات و اختلال‌هایی هم در ارائه‌ی تجربه‌ی صوتی روبه‌رو می‌شوید. درنهایت، قابلیت صدای فراگیر DTS در هدفون برای کاربرانی که به دنبال صدای فراگیر و بدون ایجاد مزاحمت برای اطرافیان هستند، بسیار جذاب و کاربردی محسوب می‌شود و پس از عرضه‌ی نسخه‌ی نهایی Unbound می‌توان انتظار خرید بالایی را برای آن داشت.

منبع : زومیت
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت