Acer رویداد جهانی مطبوعات بعدی: نحوه تماشای ، شروع زمان ، جریان مستقیم و سایر مواردی که می شناسیم

2020-06-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 acer-next-2020

Acer

در بهار ، تقریباً همزمان با کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل ، ایسر کنفرانس مطبوعاتی جهانی Next @ Acer خود را برگزار می کند که در آن آخرین محصولات خود را برای بازی های رایانه ای و تولید محتوا و همچنین مواردی برای همه ارائه می دهد. دیگری که از رایانه استفاده می کند. در سال ۲۰۱۹ ، کنفرانس جایی بود که Acer خط تولید Concept D خود را برای سازندگان محتوای حرفه ای و آماتور آغاز کرد ، سیستم های بازی را تحت نام تجاری [Predator Predator] خود مانند Helios 700 و خط نیترو اعلام کرد و درب آن را بر روی چند نسخه حق بیمه Chromebook بلند کرد.

برای سال ۲۰۲۰ ، این رویداد با عنوان Rock ، Paper ، قیچی نمایانگر خطوط مختلف محصول این شرکت است – Rock for gaming ، کاغذ مخصوص لپ تاپ های فوق العاده قابل حمل و قیچی برای افراد خلاق. این کنفرانس به طور معمول در شهر نیویورک برگزار می شود ، اما امسال آن را از طریق تایپه در یوتیوب یا در سایت ایسر در حال پخش است و در آنجا برخی از مطالب تعاملی را پیدا خواهید کرد تا همراه با اطلاعیه ها همراه شوید.

هنگامی که

کنفرانس مطبوعاتی جهانی بعدی Acer در ۲۳ ژوئن ساعت ۹ بامداد برگزار می شود. ET / 6 a.m. PT / 1 p.m. GMT / 9 p.m. تایپه.

از کجا

شما می توانید یک جریان مستقیم از این رویداد را تماشا کنید. همانطور که در YouTube یا سایت رویداد Acer اتفاق می افتد. این رویداد را می توان در فیس بوک نیز دنبال کرد.

آنچه می توان انتظار داشت

تقریباً مطمئناً به روزرسانی های بازی Predator و خطوط مفهومی D بر اساس عنوان این رویداد خواهیم رسید ، احتمالاً با برخی اضافات جدیدترین پردازنده ها و تراشه های گرافیکی از AMD . با توجه به اینکه دانش آموزان و مشاغل بیشتری برای یادگیری از راه دور و کارمندان از راه دور به Chromebook متکی هستند ، انتظار دارم یک دستگاه Chrome یا دو دستگاه را نیز مشاهده کنم. همچنین ، شاید بخشی از اعلان های Paper شامل به روزرسانی در بالای فوق العاده سازنده رایانه شخصی ، Acer Swift 7 باگردید ، احتمالاً با نسبت صفحه نمایش ۱۳٫۵ اینچی با صفحه نمایش ۳: ۲ مانند صفحه نمایش مانند Swift 3 و Spin 5 آن را در CES 2020 اعلام كرد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت