AirPods Pro در مقابل Jabra Elite 75t: کیفیت صدا ، عمر باتری ، راحتی و اتصال

2020-06-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

AirPods Pro گوشواره های بی سیم بسیار خوبی هستند که دارای سر و صدای موثری هستند که تقریباً به اندازه یک جفت هدفون بدون گوش خوب هستند. آنها همچنین با آیفون و سایر دستگاه های اپل یکپارچه کار می کنند. اما گزینه های دیگر هزینه ای کمتر از ۲۵۰ دلار برای AirPods (249 پوند یا ۳۹۹ دلار AU) دارند ، مانند Galaxy Buds Plus ، Amazon Echo Buds و Jabra Elite 75t. من چندین ماه از AirPods Pro و Elite 75t استفاده کرده ام تا بتوانم آنها را به طور کامل در کیفیت صدا ، عمر باتری ، راحتی و اتصال مقایسه کنم.

Angela Lang / CNET

AirPods Pro در مورد هدفون های بی سیم ، معامله های کلیدی است. لغو فعال نویز ، کیفیت تماس عالی و صدای خوب. آنها مانند بسیاری از جوانه های بلوتوث دارای باس نیستند ، اما مزایایی مانند حالت شفافیت ارائه می دهند که به شما امکان می دهد در هنگام پوشیدن آنها و سیری با صدای صوتی صدای خارج را بشنوید که همچنین می تواند پیام هایی را با صدای بلند در گوش شما بخواند.

بررسی AirPods Pro را بخوانید.

گوشواره های بی سیم Jabra دارای صدای عالی از جعبه هستند و آنها با برنامه ای همراه هستند که به شما امکان می دهد صدا را حتی بیشتر صدا کنید. باتری به راحتی حدود هفت ساعت زمان گوش دادن را تحویل می دهد. ممکن است لغو صدای فعال را از دست ندهید زیرا جوانه ها کاملاً در گوش می نشینند و سر و صدای خارجی زیادی را مسدود می کنند.

بررسی Elite 75t را بخوانید.

AirPods Pro با حالت شفاف پیروز می شود ، اما شما می خواهید به Jabras بیشتر گوش دهید

هر دو این گوشواره دارای کیفیت صدای قابل تحسینی هستند. هنگام گوش دادن به موسیقی ، آهنگ ها در ژانرهای متنوع هیجان انگیز تر و پویاتر به نظر می رسند و در تنظیمات پیش فرض در تنظیمات پیش فرض پاسخ بیس بسیار پانچ بر روی Elite 75t نسبت به AirPods Pro دارند. Jabra همچنین دارای یک برنامه (iOS و Android) است که یک تست شنوایی سریع با نام MySound را ارائه می دهد تا مشخصات صدا را به طور کامل برای شنوایی شما شخصی سازی کند. همچنین اگر می خواهید کنترل بیشتری داشته باشید ، پیش تنظیم کننده های اکولایزر و EQ کامل نیز وجود دارد.

AirPods Pro یک EQ تطبیقی ​​که به طور مداوم در پشت صحنه کار می کند تا صدای آن را مطابق با شکل گوش خود تغییر دهید ، اما هیچ برنامه اختصاصی یا رابط تلفیقی برای تنظیم صدا به دلخواه شما وجود ندارد. در صورت انتخاب می توانید از اکولایزر از برنامه هایی مانند Spotify یا Apple Music استفاده کنید.

 airpods-jabra.png

Lexy Savvides / CNET

AirPods Pro دارای کیفیت تماس برای تماس گیرنده و گیرنده است. هنگام برقراری تماس ، روشن کردن فعال سر و صدای فعال (ANC) روشن می شود که حتی اگر حول محور شما وجود دارد ، مکالمه ای آرام داشته باشید. موقعیت میکروفون همچنین به شما کمک می کند تا صدای شما برای شخص دیگر جدا شود. با این کار ، تماس گیرندگان اظهار داشتند که صدای صدای من از جبراس کمی بلندتر از زمانی است که من با AirPods Pro همان تماس را برقرار کردم ، گرچه آنها می توانند صدای پس زمینه بیشتری را بشنوند. جبرا همچنین دارای ویژگی جانبی است که به شما امکان می دهد هنگام برقراری تماس بیشتر صدای خود را بشنوید. (بنابراین شما می توانید از فریاد زدن خودداری کنید!)

از ویدیوی فوق به هر نمونه از میکروفون گوش دهید.

حالت شفافیت در AirPods Pro (به نام Hearthrough on Elite 75t) لوله هایی با صدای خارج وجود دارد تا بتوانید بیشتر باشید از محیط اطراف خود آگاه باشید. در تجربه من ، حالت شفافیت اپل طبیعی تر به نظر می رسد و من قادر هستم از آن برای مدت زمان طولانی تری نسبت به نسخه موجود در Jabras استفاده کنم ، که به نظر می رسد کمی بیش از حد کوچک است.

لغو سر و صدا در AirPods Pro خوب است ، اما شما ممکن است به آن احتیاج نداشته باشید

فناوری ANC در AirPods Pro کار بسیار خوبی در سرکوب صدای پس زمینه انجام می دهد ، موسیقی و تجربه گوش دادن به پادکست را بسیار رضایت بخش می کند. در حالی که Jabra Elite 75t دارای ANC نیست ، به دلیل طراحی درون گوش و ویژگی های فوق العاده نکات قابل تعویض ، میزان قابل توجهی از سر و صدای خارجی را مسدود می کند.

تفاوت بین فعال (AirPods Pro) و منفعل ( نخبگان ۷۵t) قطع سر و صدا به اندازه آنچه در ابتدا فکر می کردم چشمگیر نیست. فقط دو موقعیت وجود دارد – مسافرت در مسافرت یا مسافرت با هواپیما – جایی که من کاملاً می خواهم یک جفت گوشواره ANC را بر روی یک جفت منفعل با یک مهر و موم محکم انتخاب کنم. از نظر گوش من ، مسدود کردن منفعل روی Elite 75t آنقدر مؤثر است که من آنچنان که فکر می کردم ANC را از دست ندهم.

Elite 75t یک ظاهر کاملاً ایمن و کاملاً ایمن می بخگردید

AirPods Pro همیشه بوده است. پوشیدن لباس های طولانی مدت در طول روز راحت است ، اما کوچکترین نوک گوش در جعبه هنوز هم یک کانال کوچک برای کانال های گوش کوچک و نوجوان من است. مهر و موم محکم است ، اما به اندازه نخبگان ۷۵t نیست. AirPods Pro همچنین در هنگام تمرین ورزش از ماندن در گوشم به همان اندازه جبراس خودداری می کند ، اما تجربه شما متفاوت خواهد بود.

هر دو مورد به راحتی همزمان جوانه ها را ذخیره و شارژ می کنند ، هر چند که فقط پرونده اپل شارژ بی سیم خواهد کرد. (جبرا همچنین Elite Active 75t را که مقاومت در برابر آب اضافی دارد و یک مورد شارژ بی سیم نیز به فروش می رساند.)

بیشتر بخوانید: بهترین هدفون روی گوش برای سال ۲۰۲۰: Bose ، Beats و موارد دیگر

 12- jabra-elite-75t

Sarah Tew / CNET

طرفداران سیری بیشترین بهره را از AirPods می گیرند

ویژگی فعال گردیده با صدا “سلام ، سیری” به شما امکان می دهد تا با دستیار تماس بگیرید. سیری همچنین می تواند هنگام دریافت آنها پیام های متنی شما را با صدای بلند بخواند ، این بسیار عالی است در زمانی که نمی توانید به تلفن خود برسید یا نیاز به دست بودن ندارید. شما می توانید از همه دستیارهای صوتی موجود در Elite 75t ، حتی Alexa استفاده کنید ، اگرچه برای فعال کردن باید دکمه روی جوانه ها را فشار دهید.

اتصالات و پایداری: مزیت AirPods Pro

AirPods Pro یکپارچه به دستگاه های iOS وصل شوید. – من چند قطعه قطعی یا اتصال به آن را تجربه کردم.

Jabras پایدار بود ، اگرچه من هنگام استفاده از آنها به صورت جفت گردیده به رایانه نسبت به تلفن ، چند قطره دیگر را مشاهده کردم. من از جابراس لذت می برم که می تواند به طور همزمان به دو دستگاه متصل شود و صدای صوتی را در گوش خود می شنوید تا به شما اطلاع دهد که به بیش از یک دستگاه وصل گردیده است.

 lexy-apple-airpods-pro-7427

AirPods Pro با آیفون یکپارچه است.


Angela Lang / CNET

AirPods Pro دارای یک ساقه قابل کلیک است که به شما امکان می دهد تا بین آهنگ ها به جلو و عقب بروید ، بین ANC و حالت شفاف تکان دهید ، یا Siri را فعال کنید. می توانید آن را به راحتی از فهرست تنظیمات iOS سفارشی کنید. Elite 75t دارای یک دکمه فیزیکی در گوشواره است که می توانید از برنامه Sound + نیز آن را شخصی سازی کنید.

Jabra بر روی عمر کلی باتری پیروز می شود

باتری Elite 75t 75 بیشتر از نسخه AirPods Pro ماندگار است. جبرا می گوید شما می توانید از یک بار شارژ خود را به ۷٫۵ ساعت زمان گوش دادن برسید. طی چند ماه گذشته ، من به طور متوسط ​​در حدود ۶٫۷۵ ساعت زمان گوش دادن به طور متوسط ​​بود. اپل قول می دهد تا ۵ ساعت زمان گوش دادن در AirPods Pro با حالت ANC و حالت شفافیت خاموش باگردید ، یا ۴٫۵ ساعت با ANC فعال باگردید. من به طور مرتب تقریباً ۴/۵ ساعت می توانم با ANC روشن از یک بار شارژ کنم.

سپس در مواردی نیز آب اضافی وجود دارد: ۲۴ ساعت زمان کلی گوش دادن برای AirPods Pro و ۲۸ ساعت از Elite 75t.

AirPods Pro یا Jabra Elite 75t بهترین گوشواره های بی سیم؟

این به این بستگی دارد که چگونه از لاله های گوش خود استفاده می کنید. آیا شما عاشق موسیقی هستید یا چند کاره؟ من برای گوش دادن به موسیقی ، همیشه به سراغ جبرا الیت ۷۵t می روم. اگر می خواهم روز را صرف پریدن بین تماس ها و گوش دادن به موسیقی کمی کنم ، می خواهم AirPods Pro را انتخاب کنم.

 http://www.cnet.com/


اکنون پخش کنید:
تماشا کنید این:

اپل AirPods Pro یا Jabra Elite 75t؟ بهترین گوشواره های بی سیم۹:۵۱

Apple AirPods Pro

بهترین برای خاموش کردن سر و صدا و سیری

 http://www.cnet.com/

Jabra Elite 75t

بهترین کیفیت صدا و ارزش پول

 http: //www.cnet.com/acles19659054]</pre>
<p>منبع : cnet<br />
به صفحه <a href=اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت