عکس های سه‌بعدی در iOS یا Android اکنون به لطف این برنامه جدید و رایگان ، یک چیز هستند

2020-06-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این یک GIF است که از یک عکس سه بعدی گرفته گردیده با برنامه LucidPix ساخته گردیده است. جنبش نشان می دهد که با حرکت دادن تلفن خود ، چگونه چشم انداز تغییر می کند.


LucidPix

پس از ماه ها در بتا ، برنامه عکس ۳D LucidPix اکنون در دسترس کاربران iOS و Android است. این که آیا شما یک تلفن جدیدتر مانند iPhone 11 یا سامسونگ Galaxy Z Flip یا قدیمی تر مانند Motorola Moto G6 یا iPhone 6S ] ، می توانید از برنامه عکس های سه بعدی استفاده کنید. مهمتر از همه ، شما نیازی به لوازم جانبی ویژه یا چندین دوربین عقب ندارید. در عوض ، LucidPix از عقل مصنوعی برای ارائه عکسهای سه بعدی استفاده می کند که به محض خم گردیدن و خاموش کردن تلفن شما منتقل می شوند.

معمولاً وقتی اصطلاح ۳D به وجود می آید ، محصولاتی مانند تلویزیون های سه بعدی و تلفن های سه بعدی به ذهن بیایند . بخشی از مشکل این است که ۳D بجای اینکه به عنوان ابزاری جدید برای بیان مورد استفاده قرار گیرد ، اغلب به عنوان آغاز یک دسته بندی محصولات جدید مورد استفاده قرار می گیرد. Lucid ، شرکت پشتیبان برنامه ، با هوشمندانه نقش ۳D را به عنوان ابزاری خلاقانه پذیرفته است.

در اوایل سال جاری در CES ، لوسیت نشان داد که چگونه جادوی تصویربرداری آن به سخت افزارهای تخصصی مانند تلفن [۲۰۱۹] ۱۳۰۰ دلار نگران کننده سرخ هیدروژن یک تلفن نیاز ندارد. LucidPix عکس های سه بعدی را با نرم افزاری ضبط می کند که از چگونگی عمق پردازش مغز انسان استفاده می کند. این نرم افزار در دوربین LucidCam VR180 شرکت شرکت شروع گردید و توسط Red در تلفن هیدروژن و در دوربین سینمای لیتیوم Red 8K 3D Lithium مورد استفاده قرار گرفت. LucidPix در مدت زمان بتا ، بیش از یک میلیون نفر که برنامه را امتحان کرده بودند ، بررسی کامل از ویژگی ها و رابط کاربری خود داشتند.

در اینجا عکس سه بعدی دیگری است که با برنامه LucidPix گرفته گردیده است.


LucidPix

LucidPix همچنین می تواند عکسهای ۲ بعدی موجود شما را به ۳D تبدیل کند. تصاویر به پایان رسیده را می توان با جامعه برنامه یا در سیستم عامل های دیگر مانند فیس بوک به اشتراک گذاشت ، که برای نمایش تصاویر سه بعدی پشتیبانی داخلی دارد. افزودن این جنبه اجتماعی به برنامه به شما امکان می دهد تصاویر سه بعدی را درست مانند افرادی که با تصاویر ۲D در اینستاگرام یا اسنپ چت انجام می دهند به اشتراک بگذارید و مشاهده کنید. در حقیقت ، چندین گروه بزرگ در فیس بوک وجود دارند که به عکس های سه بعدی اختصاص داده گردیده اند. و در این زمان به نظر می رسد LucidPix یکی از راههای آسان تر برای ایجاد و سفارشی کردن اسنپ های سه بعدی شخصی شما است.

“نحوه بیان مصرف کنندگان به صورت دیجیتالی و بصری ، بیشتر و بیشتر به آنچه که ما به طور طبیعی با چشمان خود می بینیم با عمق ، تکامل یافته است. “هان جین ، بنیانگذار و مدیرعامل لوکسید ، از نمایش CES در ماه ژانویه گفت. “بنابراین ، در طی چند سال گذشته ، فضای بصری چند بعدی تر گردیده است ، که منجر به عکس های پرتره ، محتوای سه بعدی ، و ایجاد AR و VR می شود.”

جین پیشنهاد می کند که فناوری ای که برنامه LucidPix را تأمین کند ، خواهد بود. در قالب های عکس آینده از AR و VR گرفته تا ۳D و هولوگرام ها ، چه از طریق تلفن و چه با یک هدست تخصصی مشاهده کنید ، تأثیر بگذارید.

LucidPix هم از فروشگاه برنامه iOS و هم از فروشگاه Google Play به صورت رایگان در دسترس است. نسخه Pro شامل استفاده نامحدود از برنامه بدون علامت به مدت ۶ دلار در هر ماه یا ۴۰ دلار در سال در iOS و ۴ دلار در هر ماه یا ۳۰ دلار در سال در Android است.


اکنون بازی:
این را تماشا کنید:

Snap Spectacles 3 AR را به عینک آفتابی برسانید۶:۳۵

در ابتدا منتشر گردیده در ۲۴ ژانویه.

بروزرسانی ، ۱۷ ژوئن : به ​​روز رسانی گردیده برای بازتاب این که LucidPix اکنون از بتا خارج است ، اطلاعات قیمت گذاری را اضافه می کند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت