دموکرات ها و جمهوریخواهان موافق هستند که بند ۲۳۰ نقص دارد

2020-06-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 trump-and-bar-gettyimages-1227629567

رئیس جمهور دونالد ترامپ ، با دادستان کل ویلیام بار ، پیش از امضای دستورالعمل اجرایی مربوط به تنظیم رسانه های اجتماعی در ۲۸ مه ۲۰۲۰ ، در دفتر بیضی صحبت می کند.


داگ تصاویر میکس-استخر / گتی ایماژ

سپر مسئولیت آنلاین Bashing Big Tech از دو طرفه در واشنگتن دی سی پشتیبانی می کند. جمهوری خواهان و دموکرات ها ، و پرچمداران آنها پرزیدنت دونالد ترامپ و معاون رئیس جمهور سابق جو بایدن ، خواستار برچیده گردیدن یک بخش کلیدی از قانون نجابت ارتباطات ۱۹۹۶ گردیدند. اما دو طرف در رابطه با دلیل و چگونگی تفاوت زیادی دارند.

روز چهارشنبه ، جمهوریخواهان سنا و وزارت دادگستری از طرح هایی پیشنهاد كردند كه بخش ۲۳۰ را بازگرداند ، و این باعث می شود شركت های اینترنتی از دادخواستهایی برای محتوای ارسال گردیده در سایت های آنها توسط اشخاص ثالث محافظت كنند. همچنین به این شرکت ها اجازه می دهد تا برای اطمینان از محتوا تلاش های “حسن نیت” انجام دهند.

جمهوریخواهان مدت هاست که فیس بوک ، توییتر و دیگر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی را به سوء استفاده از حمایت قانونی از سانسور از دیدگاه های محافظه کارانه متهم می کنند. ترامپ این مقام را به دست آورد و ماه گذشته فرمان اجرایی را امضا كرد كه درخواست بازنگری دولت در بخش ۲۳۰ را دارد. این اقدام رئیس جمهور پس از بررسی دقیق توییتر صورت گرفت و محتوای یک جفت توییت خود را به عنوان احتمالاً گمراه کننده عنوان کرد.

بخش ۲۳۰ نیز انتقادات گردیدیدی را از سمت چپ جلب کرده است. دموکرات ها به دلیل اجازه دادن به سیلیکون ولی به مسئولیت اطلاعات ضد اطلاعات و فریب دهنده مطالب فریبنده در سایت هایشان ، به اساسنامه حمله کرده اند.

بایدن ، نامزد احتمالی ریاست جمهوری حزب دموکرات ، خواستار لغو حمایت های بخش ۲۳۰ به طور کامل است. سایر اعضای ارگردید این حزب ، از جمله رئیس مجلس نانسی پلوسی (کالیفرنیا) و سناتور ریچارد بلومنتال (کانتیکت) ، رویکردهای ظریف تری را اتخاذ کرده اند ، که اصلاحات یا به روزرسانی در قانون را پیشنهاد می کند.

هنوز ، دموکرات ها طرفدار دستورالعمل ترامپ نیستند ، که به طور خاص از کمیسیون ارتباطات فدرال درخواست می کند که آیین نامه هایی را بنویسد که از حمایت از شرکت هایی که به صورت آنلاین سانسور می کنند ، حمایت کند. دموکرات ها همچنین توصیه های وزارت دادگستری را برای استفاده مجدد در قسمت ۲۳۰ مرجع یا لایحه جمهوریخواهان که می تواند برای شرکتهایی که در حال رها کردن یا پرچم گذاری مطالب دروغین در سایت های خود هستند ، محافظت می کند ، دوست ندارند.

در رویدادی که روز سه شنبه توسط دانشگاه جورج واشنگتن برگزار گردید ، پلوسی گفت دولت ترامپ سیستم عامل های آنلاین را ترغیب می کند که “به سود خود ادامه دهند” از اطلاعات غیرمجاز به جای اینکه آنها را برای آن پاسخگو باشند.

صنعت فناوری هگردیدار داده است که تجدید نظر ها به بخش ۲۳۰ ، به ویژه مواردی که دولت ترامپ پیشنهاد داده است ، می تواند آزادی بیان را به صورت آنلاین محدود کند. این صنعت استدلال می کند که بدون حمایت قانونی ، سیستم عامل های فناوری برای کاهش مسئولیت قانونی ، رویکرد سختگیرانه تری برای تعدیل مطالب اتخاذ می کنند.

در اینجا نگاهی به آخرین پیشنهادات جمهوریخواهان است ، اینکه دموکرات ها در مورد آن چه می گویند و چگونگی تفاوت آن با آنها تلاشها.

خاتمه حمایت از قانون سانسور اینترنت

روز چهارشنبه ، سناتور جاش هاولی ، نماینده جمهوری میسوری ، لایحه ای را ارائه داد که به شركت ها می خواستند “وظیفه حسن نیت” را در تعدیل محتوا خود برای دریافت بخش دریافت كنند. ۲۳۰ محافظت جمهوری سنسور ، ماركو روبیو (فلوریدا) ، مایك براون (ایندیانا) و تام كاتون (آرکانزاس) از این قانون حمایت كردند.

طبق قانون ، شركتهایی كه آن وظیفه را نقض می كنند می توانند برای هر كاربر آسیب دیده ۵۰۰۰ دلار متحمل خسارت شوند. این قانون فقط برای شرکتهایی که بیش از ۳۰ میلیون کاربر در ایالات متحده دارند یا ۳۰۰ میلیون کاربر در سطح جهان و با بیش از ۱٫۵ میلیارد دلار درآمد جهانی اعمال می شود ، اعمال می شود.

هاولی سال گذشته لایحه دیگری را ارائه داد که هدف آن اصلاح بخش ۲۳۰ بود که به شرکت ها اجازه می داد تا برنده شوند. اگر از الگوریتم ها و خط مشی های تعدیل محتوا خود به حسابرسی ها ارائه دهند ، به حمایت از مسئولیت خود باز می گردند که تعیین می کند که آنها “از نظر سیاسی بی طرف هستند.”

وزارت دادگستری پیشنهاد می دهد تا حمایت از تعهدات عقب افتاده را بپردازد

همچنین ، در چهارشنبه ، وزارت دادگستری پیشنهادی را ارائه دهید که شامل چندین عمل است که کنگره می خواهد دامنه ۲۳۰ را کاهش دهد.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که این یک پیشنهاد است و برای تبدیل گردیدن به قانون نیاز به اقدام کنگره دارد.

به طور خاص ، وزارت دادگستری درصدد است از بخش ۲۳۰ مصونیت از محتوا در رابطه با استثمار كودكان ، تروریسم و ​​مقابله با سایبر منصرف شود. این همچنین می تواند محافظت از سیستم عامل هایی باگردید که محتوای یا فعالیت های غیرقانونی توسط اشخاص ثالث را تسهیل یا تحریک می کنند.

وزارت دادگستری همچنین از کنگره می خواهد که زبان را در اساسنامه پیرامون تعدیل محتوا تغییر دهد تا ارتباط نزدیک تری با استاندارد “حسن نیت” قانونی داشته باگردید. شرایط خدمات شرکت همچنین می خواهد شرکتها را ملزم به ارائه “توضیحی مناسب” برای تعدیل محتوا کنند.

دستور اجرایی ترامپ

هر دو لایحه هاولی و پیشنهاد DOJ پس از دستور اجرایی ترامپ آمده اند. ترامپ روزها قبل از امضای دستورالعمل اجرایی در توییت گفت که “جمهوریخواهان احساس می کنند که بسترهای رسانه های اجتماعی کاملاً صدای محافظه کاران را ساکت می کنند.” سپس او تهدید کرد که شرکت ها را تعطیل خواهد کرد.

قبل از اینکه بتوانیم اجازه دهیم چنین اتفاقی بیفتد ، آنها را به گردیدت تنظیم خواهیم کرد یا آنها را تعطیل خواهیم کرد. “ما دیدیم که آنها تلاش کردند چه کاری انجام دهند ، و در سال ۲۰۱۶ شکست خوردیم. ما نمی توانیم اجازه دهید نسخه پیچیده تری از این اتفاق دوباره رخ دهد.”

 screen-shot-2020-06-19-at-6 -58-38-pm.png

دستورالعمل ۲۹ مه ممکن است وزارت بازرگانی را راهنمایی کند تا از کمیسیون فدرال ارتباطات سؤال کند برای ارائه آیین نامه ای که روشن می کند وقتی یک شرکت با حسن نیت عمل نمی کند. این شامل زمانی است که یک شرکت تصمیم می گیرد دسترسی به محتوا را محدود کند ، اما اقدامات آن متناقض با شرایط خدمات آن است یا بدون اطلاع کافی یا “فرصتی قابل توجه برای شنیدن” انجام می شود.

این اقدام پس از توئیتر انجام گردید که برخی از توییت های ترامپ را برچسب گذاری کرد. کلاهبرداری از رای دهندگان از طریق نامه پستی به دلیل “شامل اطلاعات غلط احتمالی در مورد فرآیند رأی دادن”.

دموکرات ها واکنش نشان می دهند

برخی از دموکرات ها همچنین با شرکت های بزرگ رسانه های اجتماعی از بخش ۲۳۰ به عنوان سپر استفاده می کنند. اما نگرانی آنها بیشتر بر شرکتهایی که از مصونیت قانونی استفاده می کنند متمرکز گردیده است تا وظیفه خود را برای حذف محتوای نادرست و گمراه کننده بر روی سیستم عامل های خود متمرکز کنند.

بایدن در اوایل سال جاری به هیئت تحریریه نیویورک تایمز گفت ، او فکر می کند که کلیه مقررات باید از بین برود.

اما گذشته از بایدن ، بیشتر دموکرات های کنگره علاقه مند به اصلاح بخش ۲۳۰ هستند ، معتقدند اصلاحات در اساسنامه باید در دامنه محدود باگردید تا از آزادی بیان محافظت شود. آنها از ترامپ و وزارت دادگستری بخاطر تلاش های خود انتقاد کرده اند.

Rep. فرانک پالون از نیوجرسی که ریاست کمیته انرژی و تجارت خانه اعتراض خود را به پیشنهاد وزارت دادگستری در اوایل این هفته توئیت کرد.

“بخش ۲۳۰ به گردیدت به اصلاحات نیاز دارد ، اما این فقط ادامه مجازات سیاسیrealdonaldtrump به منظور ترساندن سیستم عامل های رسانه های اجتماعی برای تسلیم گردیدن ، طراحی گردیده است. ” “غم انگیز اما شگفت آور است که TheJusticeDept کار کثیف خود را انجام می دهد.”

 screen-shot-2020-06-19-at-6-59-05-pm.png

رویکرد دو حزبی

دموکرات ها سن. بلومنتال و دیانا فاینشتاین (کالیفرنیا) به سنای جمهوریخواه لیندسی گراهام (کارولینای جنوبی ) و هاولی در ماه مارس به معرفی قانون “حذف زننده و شایع” نادرست فناوری های تعاملی ، معروف به EARN IT پرداختند.

این قانون یک کمیسیون جدید دولتی تشکیل خواهد داد که متشکل از مقامات اداری و کارشناسان خارج از کشور باگردید ، که “بهترین روشها” را برای از بین بردن استثمار جنسی کودکان و سوء استفاده از مواد به صورت آنلاین تعیین می کند. این لایحه شرکت ها را مجبور می کند تا با تأیید اینکه آنها با مجموعه ای از بهترین شیوه ها برای کشف و گزارش مواد بهره‌برداری از کودکان به اجرای قانون ، از حمایت های بخش ۲۳۰ برخوردار هستند ، کسب کنند.

قانون پیشنهادی توسط کارشناسان امنیتی ، مدافعان آزادی های مدنی و مخالف قانونگذاران مورد انتقاد گردیدید قرار گرفته است ، که می گویند این اقدام محرمانه برای فرسایش رمزگذاری نهایی است. اهمیت تضمین ایمنی کودکان کمتر است ، اما کارشناسان فناوری هگردیدار می دهند که این لایحه واقعاً آخرین تلاش دولت برای ریشه کن کردن هم گفتار آزاد و هم از حمایت های امنیتی بصورت آنلاین است.

Schachowsky و Cicilline

سایر دموکرات ها در کنگره نیز گفته اند که می خواهند بخش ۲۳۰ را محدود کنند. نماینده یان شوکوفسکی (ایلینویز) ، که ریاست کمیته فرعی کمیته انرژی و بازرگانی خانه را دارد ، گفت که اوایل سال جاری قصد داشت قوانینی را برای محدود کردن مصونیت در بند ۲۳۰ وضع کنید. کمیته فرعی او در ۲۴ ژوئن جلسه دادرسی را برگزار می کند و به ادعاهایی مبنی بر اینکه “سیستم عاملهای رسانه های اجتماعی نتوانسته اند اقدامات کافی برای پرداختن به اطلاعات را انجام دهند ، انجام نداده است.”

شاکوفسکی گفته است که وی معتقد است که سپر قانونی “نباید حق فروش شرکت های ناامن را به شرکت ها بدهد. موارد به صورت ناشناس به مصرف کنندگان “و” به آنها حق فروش تبلیغات را نمی دهند. طرح های خیلی خوب و واقعی نیز دارند. ”

Rep. دیوید سیسیلین (رود آیلند) ، رئیس کمیته فرعی قوه قضاییه در مورد بررسی رفتارهای ضد انحصاری شرکتهای بزرگ فناوری ، همچنین از حمایت های Sec 230 انتقاد کرده است.

در فوریه سیسیلین به حضار در کنفرانس سالانه انجمن ملی پخش کنندگان گفت که می خواهد پیش نویس قوانینی را تهیه کند که محافظت از مسئولیت فنی را از بسترهای آنلاین محروم کند که آگاهانه اجازه تبلیغات سیاسی “آشکارا نادرست” را صادر می کند.

اما یک لایحه سیسیلین که در ماه مه معرفی گردید ، به بخش ۲۳۰ نمی پردازد بلکه به جای آن روی تبلیغاتی است که اجزای میکرو هدف را ارائه می دهند. قانون محافظت از دموکراسی در برابر اطلاعات غلط ، تبلیغ کنندگان سیاسی را محدود می کند تا کاربران را تنها بر اساس سن ، جنسیت و موقعیت مکانی هدف قرار دهند و هدفمندی خرد را محدود کنند ، این امر به تبلیغ کنندگان اجازه می دهد تا پیامها را به زیر مجموعه های کاربران هدایت کنند و براساس داده های مختلف از سرگرمی هایشان گرفته تا پیشینه قومی آنها باگردید.

با توجه به اختلافات دموکرات ها و جمهوری خواهان در مورد چگونگی و چه اصلاحاتی و انجام دستورالعمل ترامپ که در دادگاه به چالش کشیده گردیده است ، بعید است که امسال به هیچ وجه تغییری در قانون رخ دهد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت