تعامل با پلیس را با استفاده از برنامه ACLU ضبط و گزارش کنید – در اینجا چگونگی ارائه شده است

2020-06-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1216848401

مردی که معترضین به قتل جورج فلوید در اول ژوئن در سینسیناتی ، اوهایو اعتراض کردند ، معاونان کلانتر را با تلفن خود ضبط می کنند.


NurPhoto / تصاویر گتی

فیلم تلفن های هوشمند به ابزاری برای روزنامه نگاران شهروند تبدیل گردیده است تا تعامل با پلیس را ضبط کنند ، چه برای خودشان باگردید و چه به عنوان یک رهبر فیلمبرداری کند. فیلم های تلفنی که توسط فعالان فیلمبرداری گردیده و در رسانه های اجتماعی و سایتهای خبری به اشتراک گذاشته گردیده اند تفاوت زیادی در درک عمومی از وحشیگری پلیس ایجاد کرده اند و شواهد جدیدی را برای مواردی ارائه می دهند که در غیر این صورت ممکن است مورد بازرسی قرار نگیرند. فیلم های ویدئویی از جورج فلوید ، یک مرد سیاه پوستان غیر مسلح که در حین دستگیری در حالی که یک افسر پلیس به مدت تقریباً نه دقیقه روی گردن او زانو زد ، درگذشت ، با وجود گریه هایش که او نمی توانست نفس بکگردید ، اعتراضاتی را در این ماه در ایالات متحده و سراسر جهان برانگیخت.

براساس اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا ، وقتی به طور قانونی در یک فضای عمومی حضور دارید ، می توانید از هر چیز دیگری با دید ساده عکس یا فیلم بگیرید. بدون حکم ، افسران پلیس نمی توانند بخواهند عکس یا فیلم شما را ببینند ، حذف یا مصادره کنند.

معترضان تصمیم گرفتند که از ویژگی های livestreaming در سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر استفاده کنند تا از فیلم ها محافظت کنند. اگر آیفون دارید ، می توانید میانبر سیری را برای شروع ضبط و به اشتراک گذاری موقعیت مکانی خود در طول تعامل پلیس تنظیم کنید. گزینه دیگری برنامه ACLU Mobile Justice است.

برنامه ACLU Mobile Justice چیست؟

ACLU برنامه رایگان Mobile Justice را در سال ۲۰۱۵ منتشر کرد و روشی آسان برای ضبط و بارگذاری تعامل با پلیس ارائه می دهد. این در iOS و Android موجود است.

برنامه دارای سه ویژگی اصلی است – ضبط ، گزارش و شاهد. فیلم هایی از برخوردها و گزارش های پلیس به طور خودکار در شرکت محلی ACLU شما بارگذاری می شود. بسته به حالت ، برنامه ممکن است تغییرات جزئی داشته باگردید. به عنوان مثال ، برنامه Mobile Justice New Mexico در مورد برخوردهای گشت مرزی نیز صدق می کند.

برنامه همچنین دارای یک بخش Know Your Right است که اطلاعاتی در مورد برخوردهای اجرای قانون ، حقوق دانش آموزان ، بهداشت و تولید مثل و آزادی بیان دارد. ویژگی Broadcast My Location به شما امکان می دهد تا سایر کاربران برنامه را که ممکن است نیاز به شاهد داشته باشند ، پیدا کنید ، و همچنین روش هایی برای پر کردن دستی گزارش های حادثه جهت ارسال ارائه دهید.

کدام کشورها از برنامه عدالت موبایل ACLU پشتیبانی می کنند؟

در حال حاضر ، فقط ۱۷ ایالت و واشنگتن دی سی در آن حضور دارند برنامه Mobile Justice ، اما وب سایت ACLU می گوید به زودی حالات بیشتری را اضافه می کند. به عنوان مثال ، برنامه ACLU Blue در تگزاس موجود است که به طور مشابه با برنامه Mobile Justice عمل می کند. اگر وضعیت شما در لیست زیر نیست ، جستجوی سریع اینترنت می تواند به شما کمک کند دریابید که ACLU با دریافت برنامه به مکان شما چگونه است.

سخنگوی ACLU به CNET گفت که این سازمان در تلاش است تا برنامه را در دسترس قرار دهد. بعداً در تابستان امسال

ایالات زیر دسترسی به برنامه دادگستری موبایل را ارائه می دهد:

 • Arizona
 • California
 • Colorado
 • Georgia
 • Maryland
 • Michigan
 • Minnesota
 • Mississippi
 • Missouri
 • Nebraska
 • New Jersey
 • New Mexico
 • New Mexico
 • North Carolina
 • Oklahoma
 • Oregon
 • Pennsylvania
 • Virginia
 • Washington، ۱۹۶۵۹۰۳۷] How آیا ویژگی های اصلی کار می کنند؟

  رابط کاربری برنامه Mobile Justice کاملاً بصری است. باز هم ، سه ویژگی اصلی وجود دارد: ضبط ، شاهد و گزارش.

  ضبط : برای ضبط یک برخورد ، روی ضبط را روی صفحه اصلی برنامه ضربه بزنید و با استفاده از دوربین تلفن خود ، برنامه بلافاصله شروع به فیلمبرداری می کند. کافی است تلفن خود را در دست خود نگه دارید و دوربین را به هر اتفاقی که می افتد نشان دهید. وقتی روی نماد دوربین روی صفحه ضربه بزنید ، ضبط پایان می یابد و فیلم به طور خودکار به ACLU ارسال می شود. اگر می خواهید دوربین خود را آزمایش کنید ، روی دکمه Test کنار ضبط ضربه بزنید. این فیلم بارگذاری نمی شود.

  گزارش : بعد از متوقف کردن ضبط ، برنامه شما را به صفحه گزارش می برد. در آنجا می توانید اطلاعات مربوط به حادثه مانند مکان آن ، و سن ، جنسیت و قومیت شخصی که توسط پلیس متوقف گردیده است را پر کنید. همچنین می توانید اطلاعات مربوط به افسران درگیر در این حادثه را درج کنید. برنامه از جزئیات بیشتر در مورد اینکه آیا آنها خود را شناسایی کرده اند ، هرگونه استفاده از زور ، سلاح های درگیر گردیده و آیا قادر به گرفتن شماره نشان هستید ، می پرسد. بخش اضافی به شما امکان می دهد اطلاعات اضافی را که در این گزارش پرسیده نگردیده است ، اضافه کنید. پس از تکمیل ، روی ارسال نظرسنجی ضربه بزنید.

  همچنین می توانید به صفحه گزارش دسترسی پیدا کنید و اطلاعات را بدون ضبط ویدیو ارسال کنید – فقط روی دکمه Report ضربه بزنید. ضبط ها و گزارش های ارسال گردیده به ACLU ناشناس هستند ، اما اگر به تنظیمات بروید ، در صورتی که ACLU سؤال دیگری دارد ، می توانید نام ، شماره تلفن و آدرس ایمیل خود را وارد کنید. البته اجباری نیست.

  شاهد (۱۹۴۵۹۰۳۵): دکمه Witness برای کمک به کاربران برنامه در همان منطقه که ممکن است نیاز به کمک داشته باشند طراحی گردیده است. بهره برداری شاهد می تواند به شما نشان دهد که توقف پلیس در کجا صورت می گیرد. قبل از استفاده از آن ، به تنظیمات برنامه بروید و Broadcast My Location را روشن کنید. این همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا کاربران دیگر برنامه ها بدانند که در صورت بروز حادثه در کجا هستید.

  اگر شاهد روشن باگردید ، نماد چشم کوچک سبز رنگ خواهد بود. اگر شخصی در برنامه شما از برنامه استفاده می کند ، یک اعلان دریافت خواهید کرد و می توانید مکان دیگران را در برنامه Maps خود مشاهده کنید.

  برنامه از کدام مجوز درخواست می کند؟

  برنامه Mobile Justice درخواست دسترسی به هویت را دارد. و مخاطبین برای پیدا کردن حساب در دستگاه ، مکان شما ، عکس ها و رسانه ها ، ذخیره سازی ، دوربین و میکروفون. می توانید قبل از بارگیری در مورد مجوزهای موجود در فروشگاه Google Play یا فروشگاه App بیشتر بخوانید.

  از آنجا که ACLU در حال تلاش برای انتشار برنامه در سراسر کشور است ، طبق سخنگوی ACLU ، اسناد قانونی و حریم خصوصی آن به روز می شوند. تمام داده های کاربر از طریق HTTPS / TLS منتقل می شود و سازمان می گوید که آدرس های IP را حفظ نمی کند. در صورتی که به یک شیرجه عمیق تر علاقه دارید می توانید اسناد قانونی و حریم خصوصی را برای برنامه Mobile Justice California بخوانید. این سیاستها از ایالت به ایالت متفاوت خواهد بود.

  سخنگوی ACLU گفت: “مگر اینکه کاربر موقعیتی را برای برنامه فعال نکند یا اطلاعات شناسایی مانند اطلاعات تماس آنها را ارائه دهد ، ما قادر به شناسایی کاربر یا شناسایی یک محل حادثه ضبط گردیده نیستیم.”

  اطلاعات بیشتری را در مورد حقوق خود هنگام حضور در اعتراض ، و نحوه حمایت از جنبش سیاه زندگی پس از پایان اعتراضات بررسی کنید.

  .

  Black زندگی می کند. برای یادگیری چگونگی اهدای ، امضای دادخواستها و اعتراض با خیال راحت به blacklivesmatters.carrd.co مراجعه کنید.


  اکنون بازی:
  این را تماشا کنید:

  نحوه محافظت از تلفن (و حریم شخصی شما) در اعتراض  ۴:۳۱

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت