کاربران TikTok ، طرفداران K-Pop می گویند که آنها راهپیمایی ترامپ را خرابکارانه کردند

2020-06-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1221587855

حامی ترامپ در روزهای شنبه به تنهایی در بخش های برتر صندلی در مرکز BOK در تولسا ، اوکلاهما قرار می گیرد.


Jabin Botsford / The Washington Post از طریق گتی ایماژ

تجمع رئیس جمهور دونالد ترامپ در تولسا ، اوکلاهما ، روز شنبه جمعیت زیادی را که او وعده داده بود ، جمع نکرد ، و کاربران TikTok و هواداران K-Pop می گویند که آنها با رزرو هزاران بلیط بصورت آنلاین و با هدف عدم کمک به کاهش حضور آنها کمک کردند. حضور در.

مطابق توئیت روز دوشنبه توسط رئیس کمپین برد برس پارسکله ، مبارزات انتخاب مجدد ترامپ بیش از ۱ میلیون درخواست بلیط بلیط برای این راهپیمایی دریافت کرده بود ، اما خبرنگاران در صحنه تجمع شنبه حضور داشتند. در مرکز BOK 19000 کرسی کمتر از انتظارات بود.

پس از اینکه حساب توییتر رسمی ترامپ طرفداران خود را برای درخواست بلیط برای این رویداد در تاریخ ۱۱ ژوئن دعوت کرد ، حساب های هوادار K-Pop طرفداران خود را ترغیب به ثبت نام در این رویداد کرد و سپس شرکت نمی کند CNN روز سه شنبه گزارش داد ، فیلم های TikTok با میلیون ها بازدید بینندگان را به انجام همین کار تشویق می کند.

“اوه نه ، من برای تظاهرات ترامپ ثبت نام کردم و نمی توانم بروم” ، یکی در یک TikTok در ۱۵ ژوئن ارسال کرد.

پارسکه توئیت کرد که “معترضان تندرو” با حضور در “مداخله” مواجه گردیده اند ، کاربران توییتر روز شنبه این تلاش را برای پیروزی سیاسی اعلام کردند.

“در واقع شما فقط توسط نوجوانان در TikTok روبرو گردیده اید ،” الكساندرا اوكاسیو كورتز. ، یک دموکرات از نیویورک ، در پاسخ به توئیت پارسکه توییت کرد.

استیو اشمیت ، یک استراتژیست سیاسی جمهوریخواه ، را اضافه کرد: 'My دختر ۱۶ ساله و دوستانش در پارک سیتی یوتا صدها بلیط دارند. شما توسط نوجوانان آمریکایی سوار گردیده اید.

پارسکه انکار کرد که اقدامات “ترول های چپ و آنلاین” تاثیری در حضور این تظاهرات داشته است.

“ثبت نام برای تظاهرات بدان معنی است که شما با شماره تلفن همراه خود RSVPed کرده اید و ما دائماً شماره های جعلی را هلاک می کنیم ، همانطور که با ده ها هزار نفر در تالس Tulsa ، در محاسبه احتمالی شرکت کننده احتمالی ما ، انجام دادیم.” بیانیه. “این درخواست های بلیط فونی هرگز در فکر ما تأثیر نمی گذارد.

” آنچه باعث می شود این دروغگو تلاش کند تا حوادث ما را هک کند حتی احمق تر است ، این واقعیت است که هر راهپیمایی پذیرش عمومی است – ورود به خدمت مبتدی است. و ثبت نام قبلی لازم نیست. “

TikTok یک برنامه رسانه های اجتماعی است که در آن کاربران ، اکثر نوجوانان و بزرگسالان ، فیلم هایی را به مدت ۱۵ ثانیه ارسال می کنند که اغلب با موسیقی همگام سازی می شود. این برنامه متعلق به شرکت چینی ByteDance است ، در حال حاضر با ارزش ترین راه اندازی در جهان.

این برنامه در سه ماهه اول سال محبوبیت خود را افزایش داده است ، و با ثبت بیش از ۲ میلیارد بار از فروشگاه اپل و فروشگاه Google Play ، شرکت تحلیلی سنسور برج در ماه آوریل گزارش داد.

TikTok و کمپین ترامپ بلافاصله به درخواست های اظهار نظر پاسخ ندادند.

طرفداران K-pop ، که به داشتن شبکه های گسترده آنلاین مشهور هستند ، قبلاً از حضور فعال خود برای ایجاد اختلال در استفاده کردند. هشتگ نژادپرستانه که در جریان اعتراضات مربوط به زندگی بلک لاین ظاهر گردید. هواداران این فیلم ها را با فیلم های گروه های مورد علاقه خود سیراب کردند و پیام های نژاد پرستی را غرق کردند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
سرور ابری ایران ابرسیگما
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت